Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • no to si ma nepotesila ja som ratala trocha menej toho alkoholu 😬

• nuz, zalezi co kto bude pit, nerada by som bola aby nam nieco chybalo..... 🙂

• vsak ja viem len ako vediet co bude kto pit.my sme planovali ze 6 broskynov nejakych 15 flias slivky nejake 6 hrusky a 6 nejake 6 marhulovice a vodku 6 flias fernetu 6 borovicky,4 giny,4 wisky,4 vajecne,
    no a asi nejakych 20 vodky
    plus na redovy este nieco ale normalne rozmyslam ze asi budeme musiet dokupit

• Sponzor fóra
  • a kolko budete mat hosti? lebo mate sirsi vyber alkoholu ako my... len u nas sa vodka nepije a ani gin alebo whisky.. u nas pojde hlavne borovicka slivka a hruska

• no u nas bude tiez kolo 80 ludi ale mame sirsi vyber a kupujeme spolu obidbe strany.nemame to ze len nasa strane a zvlast zenichova.normlane neviem

• my to mame tiez spolu moja 😃

• vsak to som pochopila

• 😃

• jasne 😃 😃 😃 to mam z toho tepla, sorry

• neviem ze co mam robit apson kupit este 6 borovicky 😬

• ja si myslim, ze to mate dost, ked si vezmes ten siroky vyber... a budete mat aj nejake vinko?

• jasne ze budeme mat vino a budeme mat teda ajtu vodku 🙂

• tak to by ste mali mat tak akurat... 🙂 ale vies alkohol sa nikdy nepokazi a ak planujete aj "popravky" na druhy den...

• vsak prave 😉

• alebo na krstinky 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte kočky. 🙂 Lov počula som že si si v noci písala s mojim milý 😃 . Keby si volala tak on by určite s tebou pokecal 😃 ale písať na PC on dosť nerád.
    Čo sa týka alkoholu tak my budeme mať vodku, slivovicu, hruškovicu, soberano, napoleon, fernet, becherovku a vínko- viem že to naši hostia pijú.

• fiha lovacka, vy uz planujete alebo cakate prirastok? 😉

• fifitko nie necakame ale vsak nikdy nevies 😃

• heh, to je pravda, my by sme chceli tak o cca 3 roky az.... ale ak bude skor, nebudeme sa branit 😬

• nasi uz dnes dolkupili 6 boroviciek takze mame ich 12 a kupili 24 vodky takze uz by malo byt dost 😉

• fuha 🙂 my tiez dokupime este borovicku, chceme mat 20 flias, zatial ich je len 13, ale cakame na akciu
    minule sme kupili za 139 Sk, inak stoja do 180 Sk ... kde ste kupovali vy a za kolko ak smiem vediet?

• tusim bola akcia v tescu ale neviem ze kolko stala nasi to kupuju 😬 a len sa pri tom stresujeme lebo chceme spolocne a nejako to neide druha strana sa nejako nezapaja a mna ide porazit 😮

• hm myslim strana manzela?... my si svadbu organizujeme a platime sami... rodicia do toho nezasahuju, akurat bola so mnou mamina u cukrarky nahlasit pocty kolacov a vysluzok a spolocne sme boli v salone pri vybere siat a aj nakupe popolnocnych 😃

• no fifitko len my nie sme doma my sme v Uk takze nam nic ine neostava len sa spolahnut na rodicov a to je to najtazsie lebo nejako asi draheho rodicia nie su nadseny ze si berie mna 😬 alebo uz neviem ani.myslela som ze sa budu vsetci tesit.neviem ze preco sa vsetko tak komplikuje a neriesi sa to tak ze sa kupi to co povieme 😠 no ale to su nasi rodiacia 🙂

• fiha tak to je ine, pokial nie ste doma ale mimo SK.... a preco by ta nemali chciet draheho rodicia? nerozumiete si?

• ale to uz len je stresova situacia 😬 je to tazke takto organizovat na dilaku snazis sa vsetkym vyhoviet a neide to jednoducho

• to je jasne, na dialku nikdy nic nefunguje ako ma a hlavne nie taketo dolezite veci... a kedy sa vratite?

• vratime sa tyzden pred 😬 uf uz teraz mam desne sny ze som nestihla svadbu alebo ze kadernik sa na mna vybodol a ze som nemala nechty a tak 😃 😬

• ffuuuuuha, to je dost "tesnotka"... a saty mas uz vybrate? ci si kupujes vlastne v UK?
    o snoch mi hovorit nemusis, vzdy,ked sa viac nadchnem pre svadbu, tak mam nocne mory ze nic nevychadza, nesedia mi saty, nie je pripravena miestnost, stratili sa prstienky... bla bla uz radsej nerozmyslam pred spanim nad svadbou 😃

• no hej saty oznamenia a prstienky oblek a take veci tak to mame uz len take dotahovacky ale ufffff je ich dost a je to tesne takto to zvladat ale hadam to dopadne dobre 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov