Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • a čo tam?

• len tak na dovcu 😃

• Ale prečo Taliansko? Mňa nejako Europa neláka.... J aby som radšej Egypt, Tunis.. 😵

• Sponzor fóra
  • tam to mojho nelaka a taliansko milujeme obaja 😵

• A kde chodíte do Talianska? Máte nejakú obľúbenú oblasť?

• nie nemame lebo spolu sme este neboli 😛 😃 je to taka haluz ja viem ale mame obaja radi taliansko a chceme ist spolu
    leni utekam do prace ked tak vecer pokecma s tvojim 😃 😃

• ok, pokecaj 😃 papa nech ti to zbehne 😉

• leni tak zavoj je uz u mna 🙂
    neviem ako vyzera lebo som ho ja nerozbalovala ale drahy podotkokol ze vsak nie je biely 😃 😃 😃

• halo baby kde ste?

• Čo sa týka mňa tak som stebou na skype. 😃 😃 😃 😃

• leni 😃 😃 😃

• co sa tyka mna , v tichosti vas citam 😉

• a co sa neozves

• nemam ani s cim.. nemam noc nove, 😞

• no ani ja ale lenka ma novy zavoj ktory mam ja doma 😃 vsak leni 😃

• Sponzor fóra
  • aky je pekny? stihol este odvoz na svk?

• no hej na buduci tyzden leti na svk a je krasny a je dlhy dufam ze aj lenke sa bude pacit

• chcela ho sa aby sa jej tahal po zem, ako bol na obrazku?
    nesla mi stranka 😞 ... uz aby ju opravili

• ani mne nesla a este aj net mi padol mam nervy v koncoch z tohoto uz 😠

• Jaaaaaaaaj kočky je krásny taký aký som chcela, aspoň tak vyzerá na fotkách verím že aj v skutočnosti je taký krásny, ešte raz ďakujem Lov za pomoc. 😵 😃 😵
    Klapinka ja som chela aby môj závoj bol minimlne po zem a ten môj je doslova prémiový. 😃 😃 😃 😃

• tak sa tesim s tebou... pekney je na foto.. som zvedava ako bude vyzerat na tebe nevesticka.. 😉

ako ho pripevnis?

• Budem ho mať iba na fotenie a na samotný sobáš keďže sa s ním nebude dať veľmi hýbať. On sa dá pripevniť jedine klasickou sponkou. V jednom salone mi vysvetľovali že závoj tohto typu je viacmenej ,,jednorázovka" keďže sa tá krajka zvykne od tých sponiek potrhať ale ja som iný nechcela takže som s tým zmierená. 😎 😬

• leni ake budes mat saty ci je to prekvapko? ale kedze zavoj nieje biely asi nie biele ze?

ja stale neviem co s vlasmi a co do niech ci sponky korunku,ked zao tak z organzy, aby som ladila k satam..ale este je to v stadiu riesenie..asi ked mi bude priharta dozhodnem sa pre nejaku moznost.. 😞

• To klapinka budem mať šaty ivory a sú to tie v mojom albume ako prvé. A účes už viem aký budem mať a pačia sa mi živé kvety do vlasov takže to už mám vyriešené.

• ahojte...tak sa zase po case ozyvam aj ja...ja jednu novinku...mame hotove oznamenia...su take ako som si predstavovala...jednoduche a pekne. sa moc tesim z nich. ak mam pravdu povedat, je to taky divny pocit, ze je na nich moje meno. doteraz to bolo stale len o druhych a teraz tam svieti moje meno... Uz ich asi coskoro zacneme aj roznasat... 😃 😃

• Ahojte, mne dnes došlo že nevesta je stredobodom pozornosti............... 😛 😃 to je pre mňa pohroma!!! 😃
    ja to tak nerada 😬 😬 😬 ale nejako to vydržíme nie kočky???
     Lenka daj oznamko do albumu nech pochválime. 😉 ja som práve poslala oznámenie kamarátovi do Nemecka. Rodičov pozývame o týždeň. Objednala som na ten deň 25 koláčikov z pekárni ktorá nám bude piecť na svadbu aby sme ochutnali aké robia tak sa teším. Aj medovníčky už mám objednané. 😃 😃 😃 😃 😃

• Ahojte, hlásim že som si dnes rezervovala popolnočné šaty, som dosť zmetená lebo takéto som si vôbec nepredstavovala že si vyberiem. 😛 😬 Farba je marhuľovo- dnedastá a sú dosť honosné od Eddyk. 😵 😃

• hlavne ze si sa v nich dobre citila, nase sny sa casto menia... aj nakoniec na to naco sa zmenili je celko fajn dalsi sen... o kus poezie som tu asi aj stvorila 😃

nemas foto? som zvedava... ja si pojdem niekdy v septembri kupi do polska volaco, dufam ze mi padnu nejake do oka..

• To klapinka: dám ich do abumu. 😉

• leni peken su, ale presen ako dovoris , ine ako si planovala...preco niesi ty v nich odfotena.. ci si to ty??? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov