Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • ma tu niekto svadbu 27. oktobra? vidim tu len same 13. a 20. 😉 takmer vsetko uz mame zajednane, vybavene, az na nejake drobnosti ako su pohare. len nemam este saty, ani jedny, budu sa sit. uz zacinam mat z toho nervy ze som to nechavala az na teraz.

• ahoj irenkat 🙂 ja mam tyzden pred tebou ale to je jedno vsak vsetky sme predsa oktobrovky 😵 ani ja nemam este popolnocne saty ale hadam nejake len zozenie ved popolnocne uz nie su take dolezite 😃

• popolnocne veru nie, ale tie svadobne, moj drahy hovori ze este je dost casu, usite budu za 3 tyzdne, len latka sa zhana horsie.

• Sponzor fóra
  • no veru s tymi svadobnymi by som si asi svihla 😬 ja mam svoje uz od januara 🙂

• fuuuha, a kupovala si, ci pozicane?

• ahoj irenkat. tak sa pridavam aj ja...no, ved hadam to vsetko pekne postihate...ja mam moje od maja a este sa idu trochu upravovat...to mi pripomenulo, ze musim volat krajcirke...
    na matrike som bola ale zatial len sama. dali mi tam papier, ktory zevraj musim napisat strojom a mame tam prist obidvaja aj s rodnym listom. tak uvidime. ja by som zase mala taku otazku, ze, budeme sa brat v leviciach a ze ci by sme si tieto matrikove veci mohli vybavit aj v trnave, kedze drahy je z trnavy, alebo to musi byt len v mieste konania sobasa...

• klapinka, na matrike sme uz boli /aspon to/ a potrebovali sme rodne listy a obciansky. to je vsetko, oni ti tam daju nejaky formular vypisat a podpisat pred nimi. aspon my sme to tak mali🙂

• to je tak asi vsade. ja som to chcela vybavit sama, lebo drahy je kamionista a malokedy je cez tyzden doma, no ale oni povedali ze nie nie nie, ze on musi prist osobne... 😠 😞

• ja tiez som to dala vybavit mojmu chlapovi,lebo tiez tak maju tie uradne hodiny, ze pracujuci clovekj sa k nim nedostane..ale vysla nam v ustrety, sme sli k nej skoorooo ranooo🙂

• to je fain, ze ste si to tak zariadili...my to ani rano nestihame. sobas bude v leviciach a my sme v trnave 😞 ja to uz vidim len tak, ze si musime zobrat volno a spojime to asi hned aj s tym, ze navstivime nasich a pojdeme popozyvat ludi z mojej rodiny na svadbu...

• lenka este vies co ma napadlo.... potrebujes uradne ovedeny podpis.... skus zavolat na matriku ci by ste ten papier nemohli podpisat pred notarom.. on vam to overi...a len prinesiete.... a notara najdete aj v trnave...

ale skus si to overit myslim zeby to mohlo ist

• ako? ze s tym papierom co mi dali vybehnem za notarom a tam to pred nim podpiseme a ja to potom sama odnesiem na matriku? niekto totiz spominal, ze aj priamo tam na matrike treba vyplnat nejaky papier a ten mi asi domov nedaju.

• cafte baby.ja mam dnes hrozny den a dokonca aj svadbu by som zrusila tak je to vsetko na figu 😬 😢

• lenka tak to uz neviem ako... len som myslela ze aj takt by sa mozno dalo.. myslela som ze iba jeden papier sa tam popisuje...

lovacka co sa deje?

• klapinka nai sa nepytaj 😐 vyzera to vsetko na prdlajs.nechce sa mi ani plakat z toho uz 😒

• Sponzor fóra
  • tak spusti co sa pokaslalo som zvedavec nenapinaj 😠

• lovacka, co sa deje? ja som uz tiez mala zopar krat take stavy, ze zrusit svadbu, ale to som este bola v anglicku...neviem co sa deje, ale skus sa na to pozriet tak, ze svadba je hlavne o tom, ze s drahym spojite svoje zivoty a budete manzelia. to je zo svadby najdolezitejsie. a to ostatne...ak sa daco z toho kasle, tak je to urcite neprijemne, ale nech ta to neodradza od toho spojit svoj zivot s niekym koho milujes 🙂

• ahojte...........ja mam tiez svadbu 27.oktobra..................inak je to tak ako napisala lenka..........dolezite je ze si beries cloveka ktoreho milujes a s ktorym chces spojit svoj zivot.................my sme mali tiez problemy so svadbou...........najskor bolo vsetko v pohode len potom sa zo zacalo kopit jedno s druhym...........a teraz je to zase fajn..............asi kazda buduca nevesta príde do určitej fázy kedy má toho uz plne zuby.........ale vsetko to stoji zato................zatial mam uz tieto veci na svadbu: moje saty, zenichov oblek, obrucky, vyzdoba, topanky (moje a zenichove),poháre .........najvacsi problemom bolo zohnat topanky pre zenicha.........zháňali sme bledé lebo aj oblek je taky smotanovy................bledych bolo strasne malo a co sa nam pacilo bolo bud male alebo velke............ale nakoniec sme zohnali 🙂

• ahoj hirunka. ja som i uvedomila, ze ziadna aj ked dlhsie planovana akcia sa nezaobide bez problemov. my sme nejake tiez preskakali a stale si robime takpovediac podla seba...

• aj ja sa pripajam...treba sa nad nejakymi vecami povzniest a povedat si kasleme na to..aj ked by sme chceli mat vsetko tip top...

• ved to. no a cim blizsie bude svadba, tym to bude viac stresovejsie. ja musim povedat, ze stale nic a dufam, ze to tak aj vydrzi. za mna si tie stresy odbije asi mamina...aj ked zbytocne...

• ........baby a kedy mate svadbu a kde a kolkej?...................uz sa nam to pomaly ale iste blizi......... 😉 .......nam oktobrovym 🙂

• hirunka, my mame 13teho o 4tej v kosiciach. a co ty???
    baby, davate nejaky dar aj svojim rodicom? ak hej, akyy??? poradte.. inak nejako nam odchdzaju fotografi, uz dvaja🙂 takze na poslednu chvilu zhaname, juuuj🙂

• maycuk... rozmyslali sme nad ty ze ano ale neviem aky.. vobec netusim....asi podla toho kolko budeme mat peniazkov

hurinka: nas to caka 13. oct 2007 o 15.00 hod v Spisskom Bystrom..okr poprad... zabavat sa pojdeme so spisskej soboty

• ahojte babule
    maycuk ja budem o 4 tej ale o tyzden po vas 🙂
    my nedavame ziaden dar lebo vsak bude toho aj tak dost co treba platit a este aj otec na rarodky v piatok pred svadbou 🙂

• ........no my mame svadbu 27.oktobra 2007....v Stupave a v Senci.......teda v stupave obrad a v senci hostina ale iba taka mala ..............my sme mali tiez problem s fotografom...........moc si dovoloval tak sme ho zrusili ale vdaka kamaratke mame druheho.........on fotil jej svadbu, takze som videla jeho pracu.....my rodičom dar nedavame.............ja si myslim ze vrucne slovo a podakovanie ich viac potesi ako nejaky hmotny dar a druha si myslim ze pre nich je najvacsim darom to ze my ako ich deti sme stastne ....no nie?....a kolko rokov si s partnerom teda so snubencom......a kedy ste mali zasnuby?

• my sme zacali s pripravami tiez dost neskoro, az v juni, dovtedy som vobec nic netusila, iba priatel ma prekvapil snubnym prstienkom v maji, ked som sa po 3 mesiacoch vratila z "ciest". ale zda sa, ze vsetko ide, vlastne preferujem taketo kratsie obdobie, lebo potom tie pripravy idu do nekonecna a prilis sa to vsetko precacka. iba moj nazor. pre mna bol zaklad: sala, kostol, saty, dj, fotograf a zakusky/torta, kytica. ostatne moc neriesim, topanky som si kupila v priebehu 3 dni a oznamenia nam robi kamaratka dizajnerka. s darmi pre rodicov sa tu stretavam 1. krat, myslim, ze je absolutne na kazdom pare, co chcu do svadby vrazit a kolko veci navyse chcu riesit. ale asi mame vyhodu v tom, ze svadbu mame v piatok a nie sobotu, takze vacsina ludi je este na piatok volna...

• lovacka uz je vsetko ok?

• no uz sa to vsetko vyriesilo
    islo o to ze nas svedok (draheho svagor)robi tiez v uk a nechceli ho pustit na svadbu.miesto oktobra ho posielali na dovolenku v septembri.a nijak raz ho nechceli pustit v oktobri.ale sa to vyriesilo a my odchadzame spolu z uk 11.10 takze 12 som doma a leni 13 jak na koni pred uradom 🙂 nenecham si ujst vas obrad 😉

• no ono svadba v piatok moze byt tiez zaujimava ludia maju az 2 dni na prebratie sa 😃 😃 uz som pocula aj o svadbach v nedelu ked je v pondelok volno 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov