Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
v bhs som bola uz som aj chcela kupit tie saty..a taka teta mi hovori aby som ich nekupovala.. ze vobec niesu kvalitne, bola tak aj s malou dcerou... tak som cuvla... mna iba tak napadlom primark lebo bola som v nom asi 2 krat a mali tam velky vyber... a boticky.. nasla som ich aj v next ale vsada maju iba ivory..ze biele su nemoderne :-( ja vazne neviem co si obujem...asi pojdem v botaskach :-|
Odpovedať
Ahojte slečny októbrové :-D . Dlhšie som nepísala. Nejako už strácam chuť na prípravy :-S Nič sa mi už nechce hľadať, objednávať, nakupovať....... normálne mám chuť aby už bolo po svadbe :-p . Začali sme pozývať hostí a dnes som bola s mamkou v požičovni spoločenských šiat a našli sme jej pekné hnedo-zlaté korzetové šaty s a-čkovou sukňou, bižutériu a aj kabelku takže o jeden veľký problem menej. :-) A čo vaše mamky? Čo budú mať?
Odpovedať
leni moja mamca si bola kupit v polsku kostym, aj si kupila... segra len povedala ved uvidis...ale mne sato ani trocha nepaci.... ved ja viem skym bola kupovat 8-) takze ste som nevidela.... dufam ze ma nehodi o zem... a svokrusa bude mat kostym, dala si sit.. drahy len povedal ze bude ako indian.... :-D budeu dve do seeerky, takze uvidime.. ja stale nam co do vlasov a co si obud.. vlasten ani co si obliect... :-D akoniec pridem na to ze sa ani nevydavam =-) ale snubenca uz mam x-) :-D
Odpovedať
no s tymi pripravami je to u mna uz tiez asi tak...uz nech mame potom. tiez sme pomaly zacali pozyvat hosti. v sobotu som bola na skuske spodnicky a uz som tam krajcirke nechala aj saty. moja mamina bude mat zozaciatku kostym, ktory jej bude sit moja krajcirka. bude to vlastne tvetova sukna s kvetovanym topom a na tom bude mat jednofarebne sako. no a na noc si mozno este kupi alebo pozicia nejake saty. sestra si asi pozicia saty. ocino uz oblek ma. svokrusa bude mat asi kostym. uz mi ho aj ukazovala, ale velmi si nan nepametam. hmm, to som nevedela ze v bhs maju nekvalite...ja som tam pozerala tie modely a boli velmi pekne. sesternici som tam pre malu kupila topanky na moju svadbu...
Odpovedať
Klapinka snúbenec je základ :-D :-D :-D bez neho je všetko ostatné zbytočné. 8-) Ja si do vlasov dám živé kvety, topánky som si musela objednávať z Lučenca a šaty som si bola kúpiť v Hlohovci to je čo? :-N
Odpovedať
no veru...snubenec je zaklad. ten moj este pracuje a uz mi akosik chyba...ja budem mat tu korunku co mam v albume a zavoj...
Odpovedať
Ja už mám závoj doma myslím ten ktorý mi poslala Lovačka, je vážne krásny- taký aký som si priala, ale keďže je trošku dlhý :-p budem ho mať iba na fotografovanie a na úrad.
Odpovedať
henten moj je dost tazky, takze dufam, ze ho vydrzim nosit cely den a noc. budem ho mat len zospodu, tak snad fain.
Odpovedať
baby optimizmus ma este neprechadza.. uvidime co bude ked pojdem domov..a moju najvasciu oporu necham tu v uk.. to este len budu ucty za telefon.. :-p musim poriesit topanky ostatne uz je v pasee..
Odpovedať
so mnou je to tak, ze chvilu ma to bavi a chvilu nie...ale stale zije v tom, ze ved este predsa mame cas...
Odpovedať
lenka a kde je foto zavoja..... ???? ani nam neukazes... =-) ja by som ho chcela vidiet.. lenkasutkova ako v praci ? ako sa ti paci?ako casto chodi drahy domov? tyzdnovky robi? dnes je presne rok co (moj buduci manzel ) marek nastupil do prace v uk...ten cas rychlo leti :-S
Odpovedať
Klapinka ja mám foto závoja v posledom rade v albume, na mne ho uvidíte až vo svadobnom albume ok kočky? ;-) To lovačka: všetko najlepšie k meninkám. x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aaaaaaaa lovacka je janka.... |-| vsetko naj... leni tesim sa verim ze budes kocka :-)
Odpovedať
Ďakujem klapinka za pochvalu... :-) a čo sa týka topánok ktoré hľadáš neskúšala si firmu Witt alebo poľskú firmu-bialebuty?
Odpovedať
leni bojim sa toho ze pridem na svk..a nenajdem boticky na moju nohu.. tu som nasla za 65 libier co mozno nieje taka strasna cena :-S ...
Odpovedať
A s čím máš problem: farba, číslo, opätok??? =-)
Odpovedať
cislo.. 42-42,5 biele a opatok max 3 cm
Odpovedať
Ja som mala tiež problem najsť pre seba topánky, potrebovala som ivory na nízkom opätku do 3 cma vôbec som nič nenašla, preto som si objednala od Witt a som spokojná, ale neviem či oni budú mať také číslo ale bialebuty majú aspoň myslím. Skúsim ti teraz niečo pozrieť. Počkaj ;-)
Odpovedať
ja sa bojim kupovat botky cez net.. co ked mi nehudu dobre..?
Odpovedať
Witt majú 2 druhy č. 42 na nízkom 3 cm opätku a povrch topánky si vyberieš sama. Pozri si ich na tejto stránke.
Odpovedať
Ja som to urobila takto: od tejto značky som si u nás v PO vyskúšala topánky v jednom salóne kde som prišla na to aké číslo mi je dobré a keďže cez net boli o 400 Sk lacnejšie tak som si ich objednala.
Odpovedať
das mi linku?
Odpovedať
www.judyt.sk - tam si pozri druhy topánok a materiály oni ti ich vyrobia podľa priania. A na tej poľskej stránke som pozerala že ponúkajú až do č. 43.
Odpovedať
http://www.witt.sk/ ja som nasla toto ale horsiu stranku som uz davno nevidela :-D
Odpovedať
Prečo?
Odpovedať
ale iba sa mi nenatihla cela... uz je to ok =-) kolko leni stoja tie botky?
Odpovedať
podľa materialu od 1100 do 1600 aj s dobierkou. Je to super keďže si sama vyskladáš tvar špičky, material, a opätok, dám svoje do albumu ok? Moje stáli 1600, tie čo sú imitácia kože tak sú lacnejšie tie čipkované ako napr. moje sú drahšie. inač že vraj trošku povolia takže 42 by ti nemuseli byť malé
Odpovedať
aj ja som dala do mojho tie co si planujem kupit tuto.. no stoja asi dva krat tolko co tie tvoje
Odpovedať
su paradne.... biele su? ci ivory?
Odpovedať
môžeš pozrieť do albumu, nie sú také o akých som snívala ale som spokojná keďže som nič nemohla najsť.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?