Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • parada... kolko cm ma tvoj opatok?

• Sú to ivoty len na fotke sú dosť svetlé ale môžeš si vybrať biele.

• peknucke su....tu maju ivry bezne v shope.. po 20 liber.. len ja potrebujem bieleee 😞

• Sponzor fóra
  • Ja mám model 98- pozri stránku, opätok má 3,5 cm ale pre teba by boli najlepšie model 115

• A u nás zase nenájdeš ivory... 😠

• da sa povedat ze aky chem povrch.. ci vysivany perlickovy iba saten?

• Pozri si materialy a aplikácie. Z nich si vyberáš. 🙂

• http://www.lydia.eu.sk/ 
    vyberiem si cislo, povrch farbu, druh? len skoda ze nemju cennik,laebo nechapem preco mi nejde poriadne ich stranka 😠

• Tá lydia je to isté ako judyt.sk niekedy ich stránka nešla otvoriť takže skús neskôr. Vyberáš si druh kde si pozrieš opätok, tvar topánky a špičku- nedá sa to kombinovať môžeš si vybrať iba konkrétny model ako je nafotený a potom si vyber material alebo aplikáciu ktorú ti na zvolený model dajú. Neviem či nepíšem ako tatar 😛 😃

• nie nie pohodicka pochopila som.
    a objednavala si rozno cez witt ano?

• Ja som kupovala od Judyt je to svadobný salon sú tam zlaté baby, vedia poradiť najlepšie ak tam zavoláš zo skúsenosti ti povedia či ti budú dobré.

• mali by ich mat aj v poprade a aj v kezmarku.. tak ked nezozeniem tu nieco co mi bude dobre... tak snad kupit na svk..
    a ked ani ani pojdem v botazkach...aspon sa mi bude dobre utekat ked si v poslednej chvili rozmyslim..alebo zenicha budem nahanat 😃 😃 😃

• Ok tak botasky si balím aj ja tak či onak môžu byť dôležité 😃 😃 😃
    Veď uvidíš či niečo v UK zoženieš. 🙂 ale na predajne u nás sa vôbec nespliehaj a už vôbec nie na to že kúpiš hneď veľkosť 42. A na tie od Witt sa čaká aj 4 týždne.

• som zvedava ci nieco zozeniem 😬 .. ale snad ano.. ved predsa ma nemozu nechat iba tak bez boticiek 😒 ...

• ale môžu.... 😃 😛 😃

• Sponzor fóra
  • ahojte babulky
    dakujem za blahozelanie 😉
    klapinka veru mame primark ale nemyslim si ze by si tam nasla nejake krasne veci lebo je to len lacny obchod a aj kvalita je lacna 😃 a biele topanky juj dnes som bola v meste a uz sa nedostanem az buduc tyzden 😐 ale ja by som skusila debernhams alebo next a ci su drahe no moje stali 2700 a to som kupovala na SK takze asi tak a draheho tu v UK a stali 75 libier takze cena asi rovnaka ako moje.ja co sa mi paci stale kupim a nepozeram na cenu velmi 😃 😬
    ja nemam popolnocne saty lebo na svinky nesiju 😬 😃
    nemam korunku do vlaov ale tu kupim doma v salone asi neviem najst ziadnu v UK
    nemam popolnocne topanky a pre draheho koselu popolnocnu kedze ja nemam saty
    nemam ani sugar almond a uz mi hori termin juuuj panikarim
    v hoteli mi nevedia dat izby na spanie vraj je cely hotel vypredany 😠
    takze asi tak mna ked nevystrie a nebudem sediva do 20 teho tak budem stastna novomanzelka
    baby a teraz jedna otazocka robite si menovky a etikety?hlavne ty leni.kedze uz budes v tom mat prax nespravis aj pre nas 😬 😃
    srandujem ale keby ti to nevadilo tak beriem 😃

• Ahojte. -)
    Janka ja už mám etikety na svadobné výslužky hotové- mám ich aj v albume, urobili nám ich spolu s oznámeniami, sú samolepiace, máme na nich svoje mená aj nové priezvisko , námet rovnaký ako na oznámeniach a dátum svadby. Menovky budem robiť až keď bude isté kto príde cca do polovice septembra. Ak chceš menovky urobím aj tebe. Nemám s tým problém kľudne daj vedieť. 🙂

• dakujem leni 😵

• zatiaľ nemáš za čo......... 😎

• baby, mna tiez trapia nejake tie etikety na vinko. nejako sa s drahym nevieme dohodnut. ja by som skor chcela take osobne, s menami, datumom a tak. no a drhay chce lent ake klasicke a univerzalne na ktorych bude len ze svadobne vinko...

• leni odporucujem .. urob ty tvoj navrh, drahy svoj, ktory sa vam bude pacit taky vyberiete.my sme spojili nase napady a sme spokojny aj jeden aj druhy..
    alebo ty urobis svojej strane take ake sa tebe pacia a drahy svojej ake jemu

je vela moznosti a napadov...ja som presurfovala ablumy a ponachadzala celkom fajn napady dolozila k tomu moju/nasu predstavu a bolo..marek budu mat nalepovaciu etiketu, lebo davaju vino a maju flase bez etikety a moja strana privezovaci papierik, lebo mame vodku

len sa prosim netrap.. 😉

• baby co to sa tu deje 😬 nikto neprispieva 😐 rusite svadby 😃 no ja ani nemyslim na to ze uz nam ostava menej ako dva mesiace a ja nemam popolnocne saty a ani topanky k nim ale co tam po popolnocnych vsak 😃 😬 nieco hadam zozeniem doma.

• myslela som ze cim budeme blizsie k dnu svadby tak sa k tejto teme bude pisat ze nebudem stihat..a tu kde nic tu nic..

to nas je tak malo oktorovych ze piseme stale iba my 😞 lovacka, lenka3, lenkasutkova a ja ??

halo....

baby ja sa v nedelu vraciam naspat na slovensko..sama.. nechavam draheho tu to..a ja idem vybavovat, riesit, dotahovat , kupovat...a neviem co vsetko... joj smutno mi je... 😞

• ahojte babenky...........aj ja sa vydávam v októbri, nie ste tu len lovacka, lenka3, lenkasutkova a ty klapinka.........ešte som tu aj ja.......
    a myslím, že také základné a dôležité veci máme už zabeštelované.......samozrejme, ešte musíme zohnať niekde svadobné vínko a môj drahý nemá OBLEK!!!!!!tak to je dosť dôležité lebo neviem, ako ho mám konečne nahovoriť, aby si ho išiel kúpiť....... 😞

• ahoj... super... tesim sa z dalsej oktobrovkej nevesty.. 🙂 uz nas je teda 5 a este obcas maycuk co to napise.. 😉
    jasne, ze nas je viac. 😵 ...
    dudusenko niesi sama/ vlastene tvoj drahy, co nema oblek..
    moj drahy si pojde oblek kupovat asi strvtok pred svadbou 😃 ale bude popolnocny... 🙂 to len budu soky

• klapinka.......no, veru nemá ešte oblek.........stále sa vyhovára, že nemá čas, 😐 že teraz nie, že potom.......kedy potom.......však už je to za chvíľku.....my máme 20.10., len sa bojím 🤔 , aby nám nepršalo, nemusí byť úplne letné počasie, len nech nám neprší........a keď bude, tak si poviem, že nám prší šťastie... 🙂

• zle pocasie nespominaj pppppppsssssssssstttt 😎

v okoli piestan sa hovori ze ked prsi pocas svaby tak sa lump zeni..a u nas v poprade zasa ze budeme bohaty... u vas zasa stastie 😃

• Ahojte slečny októbrové. 😃 Tak sa pozerám tak sa nám to riadne kráti-veď už je septembeeeeeeeeeeer 🤔 takže na budúci mesiac sme na rade a teraz neviem či sa mám tešiť alebo stresovať- z toho robíte vy??? 😎 My sme boli na pár dni na ryby na Liptovskej Mare ale namiesto chytania rýb sme zbierali hríby ktoré musím ísť teraz čistiť a dať sušiť. 😛
    Všetky Vás pozdravujem, dúfam že ste spokojné a šťastné kočky. Zatiaľ sa majte 😉 🙂 😵

• konecne je september.!!!!!!!!! to znamena, ze oktober je tu co nevidiet. my mame svadbu 27.10. a hrozne sa tesime. nastastie som necakala dlho. sme sa rozhodli v koncom jula, ze sa budeme brat 🙂 🙂 🙂 pred rokom by som sa zasmiala keby mi niekto nieco take prorokoval, ani sme sa nepoznali riadne 🙂

• Vidim, ze sa oktobrovky cinite! 😉 Je nas tu len par a uz ste zapisali takmer 70 stran. My to mame 12. a trosku sa obavam dvoch veci a to, ze bude prsat, lebo oktober je nevyspytatelny mesiac a tak rozmyslam nad peknymi priestormi, kde by sme az tak nezmokli, ale asi predsa len stavim na Stare Mesto. Da sa tam aj skryt v najhorsom pripade. A druhy problem je moja kytica. Trvam si na tulipanoch, ale to by mohol byt problem, vraj nie je na ne sezona... 😠 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov