Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Ja sa skôr obávam či mi nebudú padať. Nie všetky dobré držia. :-S Inač ja tie pásové veľmi rada nosím. :-D
Odpovedať
ked budu padat tak ich po foteni vymenim za obycajne hnedy silonky,,,
Odpovedať
Inač ste pripravení klapinka? Hrôôôôôôzostrašne sa nám to kráti!!! :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si kupila samodrzky, lebo take na podvazok vobec nebolo dostat, najma v kremovej farbe nie. Kupila som si taky korzetik, ktory ma zaroven tie "snurky", co drzia pancusky, ale pri tych samodrzkach to asi ani nebude treba. Inak, teraz sa skor obavam, ci bude vsetko zo zdravotnych dovodov OK, lebo mamina dostala infukciu na nohe a vobec sa nemoze pohnut a trochu sa obavam, ze to preskoci aj na mna, tak sa zacinam stresovat, ci budem ja a aj mamina zdrava na tak velky den. :-| . No dufajme, ale cim viac sa to blizi, tym viac sa tesim. Az teraz, lebo doteraz to boli iba vybavovacky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky poriadne sa nam to krati... uz mate vsetko pripravene a nachystane?
Odpovedať
Ahojte :-) , nám chýba ešte nakúpiť alko- nealko, dohodnúť stravu, koláče, torty, kvety, skúška účesu- do tretice všetko naj :-p , a na čo sme zabudli budeme vedieť až po svadbe. :-D . Momentálne robím menovky. x-) A vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Nam chyba este dohodnut menu, drahy este stale zhana oblek, este par menoviek a pierok musim dokoncit, taktiez skuska ucesu, kytica je uz dohodnuta.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuj, dievcata, uzite si to.... je to krasny den,ale zaroven aj velmi kratky..... uz chapem ostatne nevesty, ktore to tu pisu dookola 8-) nech vam to vsetkym vyjde podla predstav 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko dakujeme, a inak gratulujem, vy uz mate po tom.. ako sa citis ako vydata? :-) a inak super fotky..
Odpovedať
Profilova fotka
kaatkaa - je to super super pocit... krizu som mala, ked som cakala na muzicka.... ;-) vtedy som akosi tazko dychala, ale ked prisiel, tak to opadlo :-) vdaka za pochvalu fotiek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko pozeram a tusim ja budem mat velmi podobnu kyticu ako si mala ty, len ja som chcela bordove kalie nakolko aj vyzdoba bude taka, ale v kvetinarstve hovorili ze dostat tie kalie len v takej bordovo-fialovej farby ...
Odpovedať
Profilova fotka
ano kaatkaa, to hovorili aj mne ,ale priznam sa ti, vobec mi to nevadilo.... tiez sme mali bordovu vyzdobu, teda bordo-biela ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale ani ta fialova nie je zla, peknucka je... ktovie kolko este po tom vydrzi....
Odpovedať
Inač koľko počítate alkoholu, vína, nealka a koláčov na osobu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte oktobrovky boze ja stale nemam popolnocne saty a stale som este nebola na skuskach ucesu a make up nemame nealko a slane a teraz tiez zaciname s menovkami a tak a stale sa mi nechce verit ze uz je to tu a ostava nam par tyzdnov slobody x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, to je stres, co? :-o :-D . ja stresujem este aj koli jednemu virusu, ktory sa mi zatial prejavil len ako slaba chripka, ale viem, ze to moze byt aj horsie, no to jedno... ale inak pohoda, este stale sa nad tym zatial iba usmievam. zenich este nema koselu ani kravatu, este nemam ani zajednanu kyticu, menovky som dnes chcela robit, ale potrebujem take vlnovkove noznice, ktore mozno budem mat az den pred svadbou, je mozne teda, ze menovky budem robit az v noci 11. ha, ha... a este stale len posielame oznamenia, trosku na poslednu chvilu... lovacka, popolnocne saty nemam ani ja, ale uz mam napad a aj latku :-D . lenka3, my mame 30 hosti, na kazdeho asi 2 l vina, tvrde nemame, vlastne ano, bude tam jedna vacsia flasa whisky a kolace nam poradila cukrarka, tusim do vysluzky 20ks a na osobu na hostine asi 4 ks. nealko nam zabezpecuje restika, tusim 2 l na osobu, ale mame rezervu. no takze tento tyzden prelezim, uvidime, co prinesie ten buduci... a to este chcem ist k zubarovi, lebo vcera som ho musela zrusit... ]-( pekny den, hviezdy !!! ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenka my pocitame pol litra vina na osobu, lebo u nas je to tak niekto pije vino niekto vobec, a 1flasa tvrdeho na 2-3 osoby a zakusky tak 4ks na osobu.. a do vysluzky budeme balit 20ks zakuskov + flasa vina... bibi, neviem co je to vo vzduchu ale a u nas na kazdeho nieco lezie, mna to zatial obchadza, uvidime... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa uz ako tak pozbierala z mojich dutin tak teraz len davam pozor aby sa to nevratilo lebo este stale smrkam :-N no a to ste ale bii dom a co mam ja povedat ked pridem domov tyzden pred svadbou :-p
Odpovedať
Ahojte kočky, nám sa dnes ozval DJ (ktorého máme od januára rezervovaného) že nemôže na svadbu prísť ale má pre nás náhradu tak máme byť kľudní- čo vy na to mám byť??? 8-) 8-) 8-) Ani neviem ako sa ten náš nový DJ volá... :-D :-D :-D. Neviem prečo, ale bavím sa na tom snaď niekto nakoniec dôjde. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky :-) aj ja sa k vam rada pridam... x-) uz niekolko - teda viac ako niekolko ;-) tyzdnov sledujem tento web a musim uznat, ze som tu nacerpala obrovsku hromadu inspiracii a polovicka mojej svadby bude poskladana zo vselijakych drobnostiek a napadov, co som tu nasla :-D Zvysok bude vlastne ludova tvorivost :-D My to mame 13.10.2007 a mam pocit, ze tieto posledne tyzdne sa to rozbehlo akymsi zavratnym tempom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko kopcekajamka (super nick :-) ) aj ja mam pocit, ze sa to rozbehlo a ja nemam cas sa zastavit. baby, ja si vlastne ani nestiham uvedomit, ze o chvilu sa vydavam. to je strasne, ako cas leti!!!!!!!!!!!!!!ja nemam este ziadnu bizu ani spodne pradlo, stale vydumujem, ci mi treba tu podpinu, alebo nie..no a tiez nemame este ani koselu a vestu s kravatou, ani v nasej sale sme neboli este od februara uz.ale snad tento tyzden vsetko dohodneme.len babule, mna stale trapi to pocasie..kiezby sme mali svadbu uz teraz. si predstavte ake bolo krasne pocasie poslednu sobotu, to bola nadhera..pochybujem, ze to vydrzi este tie dva, ci tri tyzdne..och joj..nemame totiz ziaden interier na fotenie..v poslednom case mam este aj take zmiesane pocity, ked si predstavim, ze vlastne budeme stredobodom pozornosti, vsetci nas budu "sledovat" a vsetci budu chciet s nami rozpravat a tancovat:) ale zaroven sa na to tesim velmi:) juuuuj babule, o chvilu je to tu, ja sa asi zblazdnim! :-D
Odpovedať
ahojte, ja mam stale pocit ze nestiham, ze nieco nevyjde ako ma, ze budu kratke saty, ze na nieco podstatne som urcite uuplne zabudla, ze ze ze My sme sa rozhodli pre svadbu len pred mesiacom, tak by som sa ani nedivila.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, pozeram ze nie sama som chorlava, no do 20.10 to snad prejde a bude svietit i slniecko, co si zelam najviac, ako to dopadne nech uz je ako chce,vsetko je pripravene....
Odpovedať
Profilova fotka
caute, som zase na chvilku tu :) maycuk: dakujem za pochvalu nicku ;-) to mi zostalo z pionierkseho tabora, je to skomolenina mena a priezviska :-D ja som konecne po umornom ladani nasla podprdku bez ramienok a ku podivu seriozne drzi aj ked poskakujem :-D (trochu som ju testovala) :-D ale krajcirka, co mi sije popolnocne, mi povedala, ze cervena latka na saty asi bude pustat farbu, tak ze si mam zhanat pod popolnocne novu podprdku. Najlepsie cervenu :-( tak ze som tiez bez "polovicky" pradla :-) ale tiez sa uz strasne tesiiiiiiiiiim x-) x-) x-) veru, babenky, dufam, ze nam pocasicko vyjde, aj my mame foto v exterieri.. ale vcera ma kamaratka upokojovala, ze ona mala fotky za mrholenia s bielym dazdnikom a ze to bolo super.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som tiez nova ;-) Termin sme si vybrali len teraz v septembry a bude to 13.10. a veeeelmi sa tesim!Za 4 dni sme stihli ako tak vsetko vybavit: kostol, salu, prstene, oznamenia, saty...:-) My ideme davat vysluzky kolacov dva dni pred svadbou a flasu vina na svadbe 8-), na 36 ludi mame 60l vina.
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj adupal ;-) fakt za 4 dni? :-o tak to ste dobriiii, moj uprimny obdiv :-) my sme len salu vybavovali asi mesiac, kym sme nasli taku, ktora nam vyhovovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme chodili od hotela k hotelu a hladali volny termin a 13.10 bol jediny, tak sme ho hned zobrali a zacali vybavovat najprv kostol, saty, topanky, obrucky by sme mali mat koncom tohto tyzdna, kameraman, dj a to mame po obrade este aj krst nasho 19 mesacneho syna, tak aj jemu oblek, kosielku na krst, sviecku...Dufam ze sme na nic nezabudli. Kde mate sobas na urade alebo v kostole a o kolkej? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeej, po obrade mate krst? x-) pekne vymyslene ;-) my mame sobas v kostole... ja som dostala od farara "vynimku" 8-) ma to aj nejaky speci nazov, ale neviem aky :-) ja totiz nemam prve svate prijimanie, ale pracujem na tom ;-) lenze do svadby sa to nestihne urcite, ale kedze moj drahy ma vsetko (od krstu az po birmovku), tak sa mozeme vziat v kostole bez problemov... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a sobas bude o 15-tej x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nie som ani pokrstena, ale priatel ma vsetko. Ved moj syn bude mat krst skor ako ja, ja budem po svadbe rok chodit na nauky, aby som bola pokrstena. My uz o 14h mame sobas s krstom lebo o 15h je uz dalsi.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?