Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
vau tak stihnut svadbu za mesiac a vybavit ju za 4 dni je obdivuhodne.ani nehovorim ze nasu planujeme dva roky :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
adupal.. ja nauky stihnem tak za 2 mesiace.. mame celkom pokrokoveho farara :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kopcekjamka.m& sme uz jednu nauku absolvovali a este nas caka tyzden pred terminom posledna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adupal, a to mate aku, predsvadobnu? lebo na taku sme boli aj my raz.. :-) ale tieto "pravidelne tyzdenne" mam na prve svate prijimanie 8-) sice v tridsiatke, ale predsa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, my sme absolvovali 4 nauky.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mame predsvadobnu spojenu s naukou na krst mojho synceka.
Odpovedať
Profilova fotka
adupal, to budete mat krasne aj sobas aj krst... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. :-) Tak sa nam to uz krati. Za dva tyzdne o takomto case uz budeme vycesane, namalovane... a nebudeme sa vediet dockat. Ved je to nas velky den :-) :-) :-) a preto si ho musime naplno vychutnat. 8-)
Odpovedať
selinnka Dnes o 10:12 Ahojte kočky, tak ma napadlo, že tu nikde nenachádzam ako napredujete s prípravami vy, októbrové nevesty? JA sa vydávam túto sobotu a poviem Vám, chaos, stres a panika, to je naša taktika :-)! To sa tak netýka mňa a priateľa - veľmi sa tešíme, no našich svadobných mám. Tak mi napíšte, či som v tom sama, alebo prežívate niečo podobné? Hana
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam uz teraz stresy, ako to vsetko dopadne a hlavne, aby sme na nic nezabudli. Uz teraz si pisem zoznam co treba doniest na hotel den pred svadbou.
Odpovedať
Ahojte, no ja som celkom prekvapivo tiez kludna ale podvedomie pracuje asi na plne obratky lebo sa mi snivaju katastroficke scenare. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky, tak ako? finisujeme z pripravami? mne uz zostava len objednat fajne pocasicko??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte októbrové slečny 2007, ani neviem ako, ale prišiel náš čas :-) :-) :-) , mám dnes nejakú melancholickú náladu keď si na to pomyslím, vôbec nie som nervózna, práve naopak myslím že mi budú chýbať všetky tieto debatky, prípravy, zbierania motivácií......a hlavne som smutná z toho že to tak rýchlo zehne. Všetkým októbrovkam z celého srdca úprimne prajem aby sa Vám splnili všetky sníčky....... x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenkyyy... x-) konecne som zase tu, cez vikend sme malovali (mama tvrdi, ze sa to patri pred svadbou, ked k nam pridu hostia :-D) , ani som vas nemala kedy prist kuknut 8-( janinne, s tym podvedomim na tom nieco bude, mne zacina posledne dni cudne travit :-D dadaga, mozno by to mohlo s pocasickom vyjst, kukla som na www.accuweather.com a tam je na oktober celkom pekne pocasie, len teploty sa od polovicky oktobra pohybuju na 8-ich stupnoch :-( asi pojdem zhanat pelerinu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kopcekjamka, nesranduj, ja som sa uz z najvyssim dohodla,ze este toto mi dopraje a uz nebudem o nic otravovat....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky. Chcela by som vediet, ci niektora z vas bude mat aj rukavicky. Ak ano, tak ci celu svadbu, alebo len cast svadby. :-) :-) :-) Ja som si rukavicky bola dat objednat v salone koli pocasiu, ak bude chladnejsie, nech mi nie je az taka zima.
Odpovedať
Profilova fotka
adupal, naco rukavicky? ved ta hreje dobry pocit nie? a stastie? teda aspon mna urcite... ja si nedavam, risknem to, snad bude aspon tych 15 stupnov???
Odpovedať
Ahojte kocky, ciiirou nahodou nemate niekto nafotene alebo ste nevideli realne nafotene tieto satocky (tie napravo) : http://www.salonmonika.sk/col1_25.html
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, adupal, ja som tiez rozmyslala nad rukavickami ale pravdepodobne si dam bolerko.. a pocasicko ma tiez trapi ale dufam ze bude pekne..
Odpovedať
ahojte ako ide cas... posledne dni slobody??? nase pripsravy uz finisuju.... drahy pride v sobotu tesim sa velmi velmi
Odpovedať
Profilova fotka
Ako tak pozeram, ze 13.10. padne slovko ANO vela krat na vsetkych kutoch Slovenska. Preco vas inspiroval prave tento datum? Nezlakli ste sa 13?
Odpovedať
To Adupal: u nás to bolo trošku komplikované. :-D :-D :-D Ja som chcela svadbu v máji kvôli magnóliam- proste ich milujem x-) ale drahý je niekedy poverčivý a chcel v septembri kvôli tomu že jeseň je krásna a ja že keď jeseň tak poriadna takže sme sa dohodli že sa vezmeme v októbri a drahého šťastné číslo je 13 tak a bolo dohodnuté! ;-) To klapinka: aj u nás všetko finišuje, dnes sme boli dohodnúť stravu a objednala som si kytičku, povinnosti sú rozdelené.... proste úúúúplna pohodička. :-)
Odpovedať
13 sme sa dali do opy 13 sme sa zanubili.... tak sme povedalli ze 13 bude aj svadba...a ved 13 pan Boh pri nas.. snad t tak bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
klapinka: to je naozaj pekne, ze vam takto vsetko vychadza 13, tak nech sa vam to vydari :-) a nech sa vam aj 13 narodi babo ;-)
Odpovedať
hm to jed pride hoci ktory den tak sa budem tesit aj ked nebude 13 :-) ked som sa stretla s fotografom tak spominal ze 13.10 je druhy najsvadobnejsi datum po 7.7 :-) nech mam baby vsetko k spokojnosti dopadne :-x
Odpovedať
Profilova fotka
vazne???? to je az taky rozsireny datum??? to by som nepovedala teda..inak my sa v praci berieme v tento den az dvaja..tak asi na tom bude kusok pravdy.inak dnes ilko v telerane hovoril pocasie a na 13.10. sa zatial nehlasi dazd, tak snad bude mat pravdu:)
Odpovedať
ahoj baby. tak ja sa zase po dlhom case ozyvam. my uz tiez finisujeme. uz mame takpovediac vsetko. este zohnat nejake malinovky a alkohol, ist pre vinko, dokoncit moje saty a je to. my mame 13. preto, lebo sme sa s drahym dohodli, ze sa vezmeme na jesen tohto roku. datum co sme chceli bol uz obsadeny a tak sme si dali prvy volny. no a nechcem to prerieknut, ale zatial nam na toho 13. vsetko vychadza. no a sme jediny co budu mat svadbu v kostole, takze nam nikto nebude dychat na krk, ze sa mame ponahlat. buduci tyzden mam volno tak este povybavujeme ostatne. ist pre vinko, vyskusat uces a take podrobnosti. baby, uz len 10 dni. mne sa to stale nejake nechce verit... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no babenky tak snad Vam to pocasicko vyjde?? budem drzat palceky..... ozaj mate svadbu v katolickom kostole? nemate link na svadobne evanjelium, mne knaz poveda,ze si mam vybarat...tak hladam, ale zatial som nenasla... :)
Odpovedať
ahojky lenka tak sa tesim , sme na tom rovnako.. este dokoncit menovky,ozdobu na auto..ale to iba nastriekat, kadernicku som uz skusila.. nebola to moja predstava ale pekne to bolo aj tak.. vo stvrtok pred svadbou este kozmeticku.... ale naviac sa tesim na draheho este 3 dni a sme spolu na 2 tyzdne.... jupi... x-)
Odpovedať
my budeme mat svadbu v katolickom kostole, ale evanielium zatial nemam vybrate. budeme mat omsu s nedelnajsou platnostou, takze to bude musiet byt z nedele. ale citania si budeme moct vybrat. jaj, no este aj na auto, ale to spravim na buduci tyzden so sestrou a bude. mame vsetko na to nachystane len to dat dokopy. to ti verim, ze sa tesis na draheho. ja ked som bola v anglicku tak som tiez pocitala kazdu hodinu. no a uz som doma styri mesiace a stale som sa ho nejako nenabazala. obaja dost dlho pracujeme a on je este cez tyzden v rakusku tak sme spolu len cez vikendy a este obcas cez tyzden.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?