Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

16. jan 201627280
  • Ahoj novomanzelka. Vsetko prebiehalo podla predstav? Dokedy ste sa zabavali? Vytancovana?Ake tradicie ste mali?

• vsetko dopadlo nad očakávania, tancovalo sa do 4tej a mam totalnu svalovicu

• to ti verim, mali ste aj vencekovy? lebo ze pri nom sa najviac unavi

• Sponzor fóra
  • Evitka blahoželám, všetko naj.... prajem. 🙂 ako dopadol make up? 🙂

• lenka3
    make up bol ok, citila som sa tak lepšie ked som si niečo na sebe vytvorila sama

• Tak daj rýchlo foto nech vidíme konečne októbrovku. 😃 😃 😃 Máš pre nás nejaké rady??? 😬 😵

• jej tak tu mame prvu oktobrovku.blahozelam a prajem vela ststia a lasky vo vasom spolocnom zivote 😵

• No čau lov , no o koľko týždňov sa to vydávaš??? 😃 😎 😃

• uz za necele dva 😃 😃

• Ty kokso tak ty to máš za pár.... 😵 😵 😵 ako sa cítiš?

• no rob si prcu
    radsej zapni skype 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ok idem

• Nemôžem mať zapnutý skype lebo je in jeden človek s kým si nemám čas teraz písať.

• tak a nemas icq?

• ach jaj a to zasa čo???!!! 😞

• Sponzor fóra
  • leni ved si daj ze si neviditelna a nebude ta vidiet ten clovek 😉

• a to ako sa dá???!!! 😒

• leni daj si invisible a nebude vidiet ta osoba ze si online
    a icq je podobne ako skype 🙂

• tam kde si davas ze si online alebo offline alebo away tak mas aj invisible

• a aký má obrázok ten invisible? 😮

• ked si otvoris tvojeho skype tak mas tam fajku zelenu ze si online a ked na to kliknes tak mas tam invisible je to tiez fajka len je vo farbe offline

• už asi to mám- že vraj som neviditeľná 😃 😃 😃

• evitka tak blahozelam a aj trosku zavidim ze to mas za sebou 🙂. Tesim sa na fotky a prajem vam vsetko len to naj, naj a hlavne pokoj, lasku a pohodu.

• folk_mony , vitaj dalsia 20.10...xixi

• Ahojte oktobrovky. Tak sa to nam uz krati, co? lovacka, my to mame den pred tebou🙂 Uz sa neviem dockat. Dufam, ze na svadbe nebudem vyzerat ako pred zrutenim. Mam toho vela - skola, domacnost, vybavovacky... A vazim len par kil, uz aj zasnubny prsten mi zacal lietat na prste...A budim sa uprostred noci a vsetko si predstavujem. Vy tiez?

• leni ked len o tie kila ide tak ti dam z mojich 😃 😃 😃 kolko chces aj vsetky ti dam 😃 😃
    no neboj len nech nie je kosa a vsetko bude ok

• lovacka, zisli by sa mi, veru. Asi este nikomu tak nemuseli zuzovat saty ako mne🙂 U nas su posledny tyzden horucavy okolo 30 stupnov, ale samozrejme, ze sa ochladi, nechcem, aby bolo tak teplo, ale na druhej strane ani 16 stupnov nie je nic moc, zamrznem.

• P.S.1 Neviem, z coho mi chces tie kila dat, mrkla som sa ti do albumu totiz...
    P.S.2 Vidim, ze aj ty letis na dlhe vlecky 😉
    P.S.3 Nie, nie, ten moj bude najkrajsi zenich na svete!!!! 😉

• leni ale ja to len na fotkach tak maskujem 😃 😃
    inac ake pocasicko je momentalne na sk?vydrazi nam to do toho nasho dna?

• To netusim, my zijeme v Amerike🙂 Ale je tam (v SR) chladnejsie ako tu u nas. Akurat som pozerala na predpoved pocasia, v nas den (v USA) ma prsat a byt 18 stupnov...No super. Bude mi kosa ze az, tak ziadne promenadovanie sa po meste (takze len z auta do auta a paperovka na sebe, haha) a moje "vleckate" saty k tomu...No uvidime, ved pocasie sa tri razy zmeni este dovtedy...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov