Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

4. okt 201018720

Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac 🙂 ?

• ahoj,ja budem mat svadbu v oktobri 😃

• 🙂 . Tak sme aspoň dve🙂. Chystáte už niečo?

• Piskottka aj ja mam svadbu v oktobri a dokonca ten isty den ako ty 😃

• Sponzor fóra
  • Juu, konecne oktober..Pripajam sa.. 😃

• 🙂 pekne nás pribúda🙂!!
    bona: aj my sme chceli váš dátum, no nebola voľná sála. Tak sme museli skôr 😉 .
    marikaa: 🙂 🙂 🙂

• piskottka: my sme zasa chceli ovela skorsi datum, resp. september, ale ked sme konecne nasli miesto, ktore sa nam pacilo, v septembri mat tam svadbu este nebolo mozne, tak sme museli neskor.. 🙂 Ale nevadi, aspon sa nebudu topit kolace.. 😉

• bona: presne tak!!! 🙂 Snáď nám ešte vydrží babie leto a bude fajn! 🙂 A čo už máte zaistené?

• ahojte baby!Tiez sa pridavam s datumom 4.oktobra 😉 ...
    a v ktorom meste do mate?

• Ahoj joja4.
    My v ZA. 🙂

• piskottka: zatial take tie "zakladne" veci..sala, kostol, foto+video, cast hudby (cimbalovka, DJ este zhaname) a cloveka, ktory sa postara o jedlo a mozno aj vyzdobu.. 🙂 V dohladnejsej dobe by som si chcela vybrat saty a ostatne pride na rad az po maji..statnice maju bohuzial prednost..ale snad sa to zvladne.. 🙂 Vy ako? 😉

joja: my sme sice az 18.oktober, ale odpoviem aj tak..Puchov.. 🙂

• Kocky, kdeze ste? 😉

• caute, som zalahnuta s teplotami,tak preto taka pauza...
    My to mame v BA,ale snubenec je od Puchova 😉 .
    tiez mame take zakladne (zatial na 99%)-sala,kostol,fotograf,kameraman...

• Jujha, tak skore uzdravenie prajem.. 🙂

• ahojte, ja sa tiež hlásim s dátumom 18. október 😵

• Ahoj Katie 🙂 A dokonca PB.. 🙂 Kde budete mat svadbu?

• Sponzor fóra
  • Ahojte kočky!
    Trošku som sa odmlčala, bola som v škole, mala som skúšky... 😠
    bona: aj my asi tak: sála, hudba, kameraman a ostatné tiež plánujem až tak máj-jún. Tiež mám v júni štátnice!!! 😐 Už aby bolo po... Končíš bc alebo mgr, ing?
    katie233: vitaj! 🙂

• ahojte 🙂 je tu už niekto v týchto skorých ranných hodinách? 😉

• Až teraz katie 😉

• Halooo, nikto tu nie je??? 🙂

• ahojte 🙂 ja sa tiež pridavam k vám, svadbu mam 11. okt 2008 😉

• Ahoj 🙂
    A kde to máte?

• piskottka: ja sa hlasim az teraz, bola som cely den v BA, domov som dosla az tak okolo siestej, este som si rychlo zacvicila a uz mam klud.. 😃 Inak ako vravis, nech uz je po tom..i ked mam taky pocit, ze ja osobne ani nebudem vediet a je to tu..semester zaciname 11.2., zapoctovy tyzden nam konci 25.4., slabe 2 mesiace.. 😐 Ja (snad) skoncim ako magistra jednoodboroveho studia psychologie.. 😃 A ty?

ahoj martina..tak sa pomaly rozrastame.. 🙂

• ahojte budúce nevesty 😉
    tiež sa pridávam, my máme svadbu 25.10.2008 a tiež sa pridávam 🙂 , aj čo sa týka školy... neviem to ešte na 100%,ale štátnice budem mať tiež zrejme v júni... 😒 ach nech je už aspoň august... 😬

• dobré ránko 😉 je tu niekto? 😢

• katie, akosi skoro sem chodis.. 😉
    lilijana, ahoj.. 🙂 Aku skolu koncis? Hmm, august by uz mohol byt, ale nie tak, ze budem mat za sebou neurobenu nejaku statnicu.. 😐 Ale nie, budem OPTIMISTA.. 😎

• no nazdarek moja ci zistis kto som pracujeme spolu u hentona 😃

• happy: myslim, ze by si mala napisat, komu bola tvoja otazka smerovana.. 😉

• ahoj Happy,viem kto si 😃'...ty si hana,ako si ma tu nasla? 😃

• bona: ja končím bc ošetrovateľstvo. Štátnice mám v júni, tak snáď nám ostatne ešte pár mesiacov na vychutnanie si svadobných príprav. 😉 Máš už vyhliadnuté nejaké šatiky??

• piskottka: ale jasne, ze ostane..este budeme mat dost casu na stresovanie.. 😃 Noo, vyhliadnute mam..asi som jedna z mnohych, ktore ocarila kolekcia Pronovias 2008..mna konkretne najviac model Nerveo.. 🙂 Povodne som chcela poziciavat do Blavy do Nicole, ale po prispevkoch a tipoch niektorych kociek vo fore Salon Nicole som sa rozhodla ist do Brna..vraj maju ovela vacsi vyber, ako modelov, tak aj velkosti, ochotny personal..Takze moje kroky budu smerovat tam 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746