Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

28. nov 20115700
  • Mno ako vidim odkedy som tu bola naposledy sa to poriadne rozrastlo🙂 hihi mi máme zatial len DJ-a pána Ráceka z Bánova a fotograf povedal nech sa ohlasime až v lete🙂 sála ešte rezervovana nie je ale to ma hadam ešte čas a kameraman je v štadiu vybavovania lebo sa neviem rozhodnuť, ak niektorá z vás vie o dobrom a pomerne lacnom pošlite IP🙂 dakujem 🙂 a príjemné vybavovačky🙂

• @dandy26  poprosím ťa tú stránku na lacné poháre. Ďakujem 😉

• @mimiamiso  a mas uz nejaku salu vybratu ci ani nie?🙂

• Sponzor fóra
  • No hej zatial je to tak že asi vo Veľkom Kýry neďaleko NR, alebo v Šali v hotel Central...nič namahave na peňaženku nakoľko teraz preraba aj domček a všetky peniaze idu tam...

• baby tak dnes sme si zmenili miestnosť , v sobotu sme si ju obzreli , a dnes som ju už aj rezervovala na nas datumik 5.5.2012 , takze mame miestnost , fotografa , živu hudbu a predstavu o obručkach ....

• @ivka219  kde chcete mat hostinu? ty si to zobrala riadne raketovo🙂- ale aspon ti nikto nic"nevyfukne" 🙂

@mimiamiso  pozerala som na nete ten hotel central sa zda byt celkom pekny🙂

• @ankajocka   , pracujem v zahranici na dvojtyzdnovkach , tak potrebujeme sa troska pohnut 🙂 svadbu bude v Trebišove v Mladosti

• @ivka219  v Mladosti som bola je tam velmi pekne si myslim 🙂 len nie su to dost male priestory? 🤔

• @ankajocka  no hej je to tam pekne a urobia ti aj vyzdobu nevieme sa rozhodnuť:/

• @mimiamiso  casu este dosT🙂 mozno sa ti zapaci nieco uuplne ine🙂 a vyzdobu chces mat akej farby?

ja velmi tuzim po tmavofialovej- len velmi vella ludi vravi ze je to pohrebna farba tak som na pochybach..

• @ankajocka   kapacita je do 100 , my to chceme okolo 70 -80 , takze je to uplne v pohode , odkial si , ze to poznas ?

• @ivka219  tak to mas potom uplne v phoode kedze nam vychadza momentalne viac nez 130ludi 😒 tak budeme mat ovela vecsi problem hladat salu 😴

• @ankajocka   ja tužim po zeleno ružovej farebnej kombinacii , ale do mladosti sa nam staci zastavit až koncom roka 🙂

• @ivka219  zeleno ruzova je tiez krasna taka ziva a vesela si myslim 🙂 a doladovat to so salou je este casu dost🙂 vyzdobu ti budu robit priamo oni?

• @ankajocka   vyzdobu sme este nedohadovali , kedze som to riesila cez telefon , potom tam niekedy zabehneme a popytame sa viac 🙂

• Sponzor fóra
  • @ankajocka  aj ja som chcela fialovú,ale bude ju mať buduca švagrinka tak bud mi budeme mať cyklamenovu alebo zlatu uvidime čo povie drahy aky verdikt ale pravdepodobne cyklamenova bude🙂 a vy už mate neake konkretne predstavy?

• @mimiamiso  uz mame konkretne predstavy teda ja mam sice vecsina sa s partnerovymi nezhoduje ale nejako sa ich posnazim si presadit🙂 a o vyzdobe mam uz konkretne predstavy- hlavne vela sviecok a fialova farba(svetla v kombinacii s tmavou), viem ze obrad chcem mat len na urade( v kostole len ak fakt budeme "musiet"😉, saty uz mam vybrane davno a este riesime dilemu saly kedze vsetky pekne su malicke 😬 a vacsinu vyzdoby atd si chcem spravit sama🙂-aspon co to usetrim..

ako sa hovori snivat je pekne 🙂

• @ivka219  je pravda ze je to najlepsie si dohodnut osobne ved do svadby tam zabehnes este minimalne 5kraT🙂

• Mne sa velmi paci myslienka svadby v tejto fialovej farbe dokombinovana so svetlejsou ...
    tiez si myslite ze je to velmi tmave?

• @dandy26  ahojky aj ja by som si prosila adresu na tie poháre...ďakujem

• čaute no niektoré máte už všetky potrebné veci zajednané, ste šikovné.....my ešte na pevno nemáme NIČ...ale predstavy z časti mám, neviem foto ani kameru....kolko si asi tak pýtajú???

• @annitt  ani my na "pevno" nemame este nic🙂
    a cena foto kamery je rozna zavisi od regionu od tvojich poziadaviek atd..

• akurat pozeram svadobne saly u nas..
    no ehm nic moc 😬 tie co ujdu maju male kapacity a tie co dostatocne velke su otrasne 😐

@ivka219  nepoznas nejaku salu u nas na vychode? ci uz trebisov alebo zemplinska sirava?

• @ivka219  ahoj, pozerám, že si okres TV, tak môžem sa spýtať, kde budete mať svadbu a akú hudbu? .. lebo my by sme chceli tiež budúci rok svadbu, tak či dáš nejaký tip... ďakujem. 🙂

• ahojte nevesty... 🙂 pozerám, že nie som sama, ktorá má "wedding" šialenstvo už min. rok dopredu... u nás ešte tiež nič nie je na pevno, no predstavy aké také sú... dúfam teda, že ked o 2-3 mesiace pôjdeme rezervovať sálu, hudbu, kameramana a pod, tak bude všetko bez problémov a nebude to obsadené... 🙂 tak prajem veľa zážitkov z príprav ...

• @suzannaa   ano , okres TV , svadba bude v mladosti , a hudba bude folklor z MArtina , odkial je drahy a este aj DJ , no toho poriešenehho este nemame...tak sup do priprav , odkial si ?

• @ankajocka   saly jedine kulturne domy , alebo hotel zemlin , a na sirave nepoznam nic

• @suzannaa  ahoj a vitaj 🙂 aj tebe prajem vela zazitkov z priprav nech sa ti dari vsetko ako ma🙂

@ivka219  nas kulturak je napriklad strasny a k tomu ma oranzove steny 😴 .. hotel zemplin ma ani nenapadol akosi.. dakujem za tip🙂

• @ivka219  no ja som tiež z TV, tak preto sa pýtam... plánujeme svadbu budúci rok, tak snáď nám to vyjde a chcela by som v zemplíne, keďže v Tv nič poriadne nemáme... a kedy máte presný termín? 🙂

• @ankajocka  dakujem pekne za privítanie... budem zdieľať s vami toto naše "šialenstvo" .... 🙂))

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov