Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
1
19
20
ahojte ešte nič nemám, páči sa mi jeden kostol, v piatok idem kuknuť, miesto D-club, fotografa , ale ešte to nemám na 100% uvidím podľa toho kostola. Výzdobu by som chcela bledomodrú.
Odpovedať
no tak my mame problem s fararom.. resp. on ma problem s nami :-D chceme svadbu v piatok...
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa teda pridavam aj ja medzi vas, s terminom 03.03. o 03:30 (pre srandu) :-D co mame??? nooo: salu, matriku, vyzdobu, dj, saty.... a neviem.... oblek snad v sobotu, buduci tyzden mame stretko s fotografkou, potom snad doriesime zakusky a torty, este nam zostanu kvety a drobnosti snad cez vianoce :-) jaj a oznamka by som tiez chcela tak do 2 tyzdnov doriesit ;-)
Odpovedať
@tatarida ahoj prosim ta napíš mi koľko si dala za fotografa, kameramana, DJ, aby som si vedela porovnať ceny koľko stoja moji, či si ich mám za tu cenu rezervovať. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka dj 250, kameraman nebude a fotografka bude len na portretne foto pred svadbou a to by malo byt tak do 130 eur tak som ti asi moc nepomohla =-)
Odpovedať
@tatarida chcem sa ta opítať či to je veľa, alebo málo. Kameraman 300 doprava v cene, 100 doprava v cene (kamarát), DJ 250 + doprava
Odpovedať
Profilova fotka
no ked pozeram ze bratislava tak to mas super podla mna!!! u nas ide kameraman od 400, foto na cely den cca 600 a dobry dj tak 250
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka
Odpovedať
Profilova fotka
@sasshika ahoj :-) čitam čitam a pozerám, že svadba v Bojnicach.. budeš mať svadbu na zámku? :-) ak ano tak kolko dopredu si si to tam rezervovala? Lebo nemôžem to nikde zohnat.. a čo čítam máš podobné plány ako ja .. svadba v Bojnicách a hostina v PD ;-) Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika126 ahoj, nie nie nemame na zamku, ale v kostoliku pod zamkom...........je tam velmi pekny kostolik v takej aleji,,,,,,,uzasny
Odpovedať
1
19
20
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?