Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
@jaja9891 no moja mama zase zo svokrou stresovali ze sa budu kolace topit :-D :-D :-D ja som chcela vzdy svadbu v lete :-)
Odpovedať
@alexandra1402 noo... tak kolace sa s tym musia zmierit :-D
Odpovedať
baby tie co mate svadbu buduci rok je tu nejaka taka ktora uz bola pozriet aj saty?
Odpovedať
@karolanka neni to ešte skoro??? ty si uz bola???
Odpovedať
nie este nie zda sa mi to skoro ale par ludi tvrdi,ze uz by som mala zacat pozerat:)
Odpovedať
@karolanka tak pozeram aj ja, ale iba na nete :-) ja by som si teraz saty nemohla vybrat svadbu budem mat az v auguste a viem ze do vtedy by som to zmenila aj 200x :-D a ja som zvedava na svadobnu kolekciu 2012 ja zase nemam problem si ist pre saty aj do ineho mesta takze kvoli satam urcite nejdem stresovat :-)
Odpovedať
no asi tak ako ja tiez pozeram po nete ale v salonoch ete nie:-)jej a ktory august :)
Odpovedať
@karolanka 4. august spolieham sa na to ze bude pekne pocasie, ale clovek nikdy nevie :-) a ty mas kedy???
Odpovedať
ja 18.august tak tiez verim a dufam,ze bude pekne počasie:-)a co mas uz nieco zarezervovane
Odpovedať
@karolanka hej uz mam salu a fotografa a za dva tyzdne uz by som mala mat na 100% kostol a aj hodinu o ktorej bode obrad :-) A co ty???
Odpovedať
tak tiez salu,fotograf,kostol tak na 50%datum sme sa dali a hodinu ideme potvrdit buduci tyzden ked sa drahy vrati so sluzobky:)tak tiez mam treba dohodnut stretko sDj:)
Odpovedať
Profilova fotka
@sasshika @sasshika Ahoj, aj ja mam svadbu 2.6.2012:), co uz mas zajednane?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@karolanka Ja si chcem ist na jesen. Vsetci mi hovoria, ze to staci tak 5-6 mesiacov pred svadbou, ale ist si skusat svadobne saty uprostred plesovej sezony?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 Preco si tak skoro dohadujete kostol a cas obradu? My budeme mat v maji 2012 a este sa ani nechystame.
Odpovedať
@gabikastefulova preto lebo ten nas kostol je v strede mesta a ma tam uz vela terminov rezervovanych vzdy som sa chcela vydavat v tomto kostole :-) ja som si tiez myslela ze kostol staci pol roka dopredu :-) mam rezervovanu uz salu aj fotografa a keby mi farar pol roka pred svadbou povedal ze ten termin nema volny tak by ma slahlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak :-) A mam lepsi pocit, ze uz na to nemusim tak mysliet a stresovat s datumom. Kostol, sala, hudba, fotograf - najdolezitejsie veci co treba rychlo zajednat :-) Teraz si doprajem odpocinok a zacne sa behanie za satickami, botickami, drahemu oblek, kosele a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jadinka =DDD supeer....... zatial len salu a vsetko ostatne mam zatial len povyberane ale nemame na 100% rezervovane.....ty si na tom ako??? kde mate svadbu????
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiez planujeme svadbu buduci rok v maji. Bola som si vybavovat v kostole termin a tam ma hned odbili, ze je este skoro na termin, ze ona nema kalendar na buduci rok, ze sa mam stavit az v septembri :-( ale inak nic este nemame zajednane, buduci mesiac by som chcela fotografa zohnat a kameramana ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sasshika @sasshika svadba bude na Orave, len neviem sa rozhodnuť pre sálu...budeme mať 120 hosti, takze s tymto je troska problem..fotografa uz mam dojednaneho, hudbu este vyberam, rovnako kameramana.A saty asi az na jesen...neviem ci je neskoro? ty ako, kedy sa chystas vybrat saty? a kde budete mat vy svadbu?
Odpovedať
@zuzana12345 no vidim ze v kazdom meste to funguje uplne inak. Ale aj tak nechapem ako mozu povedat ze nemame este kalendar na rok 2012 alebo ze na rok 2012 si to este nemozete rezervovat ako keby pre niekoho bol problem si to zaznacit do kalendara :-(
Odpovedať
Profilova fotka
=DDD @jadinka tak to mas uz toho viacej =DDDD my mame tiez vela hosti ale len 100 =DDD svadba bude v bojniciach a hostina v prievidzi, takze to je aspon kusok, sa uplne bojim ze vyberiem zle aj hudbu aj kameramana.........tak stale iba citam a citam...........tak vies dufam ze to bude iba raz za zivot tak nech mame na to krasne spomienky............=DDD saty chcem aj ja pozerat az tak na jesen tak nejako nech to zase neprehanam..............ale postupne si budem asi stale nieo pozerat =DDDD
Odpovedať
Ahojte,aj ja chcem mat svadbu v roku 2012,a dufam,ze to uz bude naisto a ziadne prekladanie z roka na rok.Inspirujem sa zatial na nete a mam aj svoje urcite predstavy.
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 treba im kupit kalendar a vopred don vpisat svoj datum ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@sasshika veru aj ja sa bojim, či dobre vyberiem...čitam recenzie atď...čo sa týka kostola, kedy pojdeš zajednať?
Odpovedať
@wiwa2 no veru zajednavaj skor,ja pracujem v takom prostredi kde su svadby atd,mame uz dva roky dopredu zajednane :-)
Odpovedať
@zuzanka558 fúúúha tak to je uz silna kava ze 2 roky dopredu :) ... ale uz sme sa boli pytat.... v miestnostiach ktore mame vybrate este vybrat z dvoch jednu a tu zajednat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wiwa2 no ja som tiez pocula ze si musis v jednom zamku zajednat termin niminalne dva roky dopredu a aj zalohu zaplatit lebo teda su tolko dopredu rezervovani. ale to je ozaj uz strasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoojte kočky... tak my máme svadbu tiež 2012 ale zatiaľ mame iba sálu zajednanu... :D a ja premýšlam nad výzdobou ale asi chcem mať jednoduchu strieborno bielučku.... a na šaty pojdem na istotu tak za dva tyzdne.... s kamaratkami som toho pochodila lebo sa mi už vydavali tak viem asi kde ake maju.. ale zatial ešte neriesime obrucky a taak.. a svadba v kostole .. to je urcite to prave co chceme..... v malickom drevenom kostoliku.. nádhera.. :D
Odpovedať
Profilova fotka
@jadinka hnooo teraz v pondelok tam volame, a cez vikend este tam pojdeme aj osobne..........tak snad to bude vsetko ok ...............
Odpovedať
Profilova fotka
pridávam sa do klubu žien, čo plánujú svadbu na rok 2012 :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?