Svadba v roku 2012. Plánujete aj vy veľmi vopred?

Zobraz úvodný príspevok
milé nevestičky, ste tu také, čo plánuje moc dopredu ? (ako ja, prinútená okolnosťami) akú máte predstavu .. čo sa Vám páči .. ?
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 No ja mam svadbu v Sabinove, ale tych co ja chcem tak su uz rok dopredu zajednany, tak aj oni sami vraveli ze dobre ze tak zavcas, lebo su rok dopredu zajednany. Tak som spokojna a nikto mi ich uz nevyfukne :-D A radsej vsetko pomaly po troche a potom sa nebudem musiet salit, uz mam aj cast vyzdoby, vzdy ked sa zatulam do mesta, kupim nejaku malickost. Uz mam aj navrh na oznamko, robim si sama uz len ho dat vytlacit. No poveceroch ked sa nudim, bludim po nete a hladam :-D A satky som sla skusat co mi sadne som chcela vediet a predavacka povedala ze na saty sa caka aj 5 mesiacov, originalky myslim. :-D Takze tak, pomaly ale aspon nebude zhon a potom nebude ze vela penazi naraz davat :-D
Odpovedať
No pekne V sabinove???my planujem e v okolí vranova.My máme to stastie že chceme tipicku dedinsku svadbu.a hudbisti su kamosi čize hoci by som povedala že chcem svadbu o týždeň tak si môžem byť istá že mi prídu oni hrať. Ale mám pocit že aj mňa támánia predsvadobná chytí hned ako budem v juny držať diplom v rukách.A potom len pevné nervy nech so mnou drahí má.Bud bude po mojom alebo vôbec.
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 Jaaaaj tak ty este skola. Tak to je jasne, to chapem. Ked moja kamaratka mala skolu a sa sla vydavat tak som bola jej prava ruka a vsetko som jej pomahala vybavit a pozhanat :-D Ked je skola a pred skuskami je to normalne. Ja som skoncila minuleho roku, a som stastna ze mam po tolkych oducenych rukach diplom v ruke a nemusim uz tolko sa ucit a ucit :-D Ja som v zahranici, a nechodievam domov casto tak 2 krat do roka, takze musim tomu prisposobit aj pripravy, teraz robim elektornicky rezervacie, ked pridem domov na Velku noc, poplatim zalohy, tak naspat do zahranicia, budu Vianoce ked pridem znova, vtedy sa so vsetkymi stretnut a potom mozno 3 tyzdne pred svadbou sa vratit a povybavovat zvysok, takze robim v predstihu aby som potom nemala sialenstvo :-N
Odpovedať
@euforia no ved aj ja vravim radcej zavcasu akokby malo byt neskoro :-D :-D :-D moje dve koleginky su uz vydate so svadbou teda s pripravamy si nedali zalezat a ich svadby podla mna najvecsia katastrofa ostali tie najhorsie podniky ine uz davno boli obsadene a dalsich mnoho inych veci jednej ostal taky fotograf ze nad svadobnymi fotkami ktore su pamiatka na ten najkrajsi den moze iba plakat a kruti hlavou no je to ich chyba nedali si natom zalezat :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka Presne, ako vravis, takeho sa treba vyvarovat a to jedine tak ze vsetko si vybavis vopred :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@samain_night__2 my mame svadbu v septembri a planovať a vybavovať sme začali už v septembri minulý rok, radšej skor ako keby malo byt všetko obsadene 8-)
Odpovedať
;-) ;-) tak tak dievcata teda este slecny radcej skor akoby malo byt neskoro ;-)
Odpovedať
@eninka27 no radim radsej poobzerat skor salu, ak chces mat dobre miesto. Sice to zalezi tiez od miesta. Neviem ako je to u Vas v Dolnom Kubine. Ja budem mat svadbu buduci rok len mame dve datumy a rozhodujeme sa ci maj ci april. Kto mi poradi ako mam vybrat ? a chcela som povedat ze uz mam urobeny prieskum sal a vybrane dve, kde sa rozhodnem ako.
Odpovedať
@karolanka uuuuuh tak to lutujem tie menovane damy, jedine zeby si to este raz zopakovali. Viem ze svadba, teda oslava, hostina nie su najdolezitejsie. Dolezite je to, co pride po svadbe. Spolocny zivot. Ale aj tak mi strasne zalezi na tom, ako bude moja svadba vyzerat. Je to pre mna akysi pocit hrdosti, ci zadostucinenia alebo tak. takze hr hr do priprav, ja sa fakt tesim
Odpovedať
čaute, ja len tak pre info koľké budete mať na svadbe živú hudbu a kolké dj-ja? ja živú hudbu, ale akosi všímam tak už väčšina má dj-ja....teda ja som spokojná....to ma len tak napadlo... kolko taký dj cca berie za jednu svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt Ahoj tak ja budem mat Dja ale len z dovodu ze mam malu tanecnu salu a skupina sa tam nezmesti. Ale beru tak okolo 300 a viac co ja viem :-D ale mozno sa najdu aj za menej, no ja neviem to este tak preskumane nemam
Odpovedať
@euforia no ono asi každý dj má inú cenu a aj každá kapela má inú cenu....ale asi sa to všetko pohybuje cca 250 - 450 €.... síce ja ešte neviem čo nás výde tá živá hudba, ale veľmi ich chceme...(ešte nejsú zajednaní)...tak snád sa z tej ceny neprekotím... :-) :-D ale na tej kapele alebo dj si myslím, že dosť záleží aby to vedel dobre roztočiť
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@alexandra33 a kde budete mat svadbu vy?
Odpovedať
@annitt ahoj no rozhodovali sme sa ci Dj alebo ziva hudba napokon sme sa rozhodli pre Dj este ho nemame isteho nemame zarezervovaneho ale uz som s jednym co to popisala a vravel ze tak cca od 200 do 250 co si myslim ze je celkom fajn cena x-) teda dufam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt Jasne to je hlavne, aby to vedeli roztocit. Ja som sa rozhodla ze DJovi dam svoj playlist a co tam budem mat tak chcem mat zahrane. Ja som z tych ze som schopna mat zoznam na cely vecer. No co uz, ked si nieco platim a chcem mat den D perfektny tak som v tom perfekcionistka ;-) A ako ja poviem tak bude :-) No ale aj mojej polovicke dovolim si svoje povedat samozrejme :-D
Odpovedať
Ahojteeeee nevestičky :-) Tak nakoniec nebudeme mať Žitňanských ale v rodine máme kameramana+fotografa...:-) Síce nie úplny profesionáli ale postačí ;-) :-) A čo je najlepšie nechcú za to vôbec nič...juj aká som rada x-) konečne sme sa pohli :-) @annitt My budeme mať asi živú hudbu ;-) :-)
Odpovedať
@taninka7 tak to máš super ak ušetríš na kamere a foto ale pritom to budeš mať...perfektné!!! veru aj ja by som brala ;-)
Odpovedať
@eninka27 ahoj obaja sme z Kosic, takze svadba bude v Kosiciach, v hoteli Maraton, uz sme sa naisto rozhodli, ze chceme tam.
Odpovedať
@annitt tak my urcite dj, ziva kapela potrebuje jednak vela miesta a jednak podla mna nevie jedna kapela zahrat vsetky zanre, aby si tam kazdy nasiel (alebo aspon vacsina) to svoje. Ale cest vynimkam niektore zive kapely su fakt dobre. Ale ja chcem urcite dj, uz mam aj pociatocny zoznam pesniciek, co chcem aby hral. Uvidime dufam, ze vyberieme skveleho dj. Ale to este mame cas.
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra33 ahoj a kedy planujete svadbicku?
Odpovedať
@annitt No veru som moooc moooc radaaaaaa ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes som si bola vyzdvihnut cast vyzdoby a aj kostolik vybaveny :-D
Odpovedať
@eninka27 ahoj uz mame naplanovanu na maj 2012, salu uz mame :))) a vy ?
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, to uz mate rok dopredu salu? My planujeme svadbu 8.septembra 2012 a popozerat sa nam uz zrejme treba po niecom :) Vcera som bola na svadbe kamoske a ona mi povedala, ze kludne, keby tam dosla aj tri styri mesiace pred, tak v pohode ma salu
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra33 fiha, to uz mate rok dopredu salu? My planujeme svadbu 8.septembra 2012 a popozerat sa nam uz zrejme treba po niecom :) Vcera som bola na svadbe kamoske a ona mi povedala, ze kludne, keby tam dosla aj tri styri mesiace pred, tak v pohode ma salu
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt ahoj annitt... my sme sa rozhodli pre zivu hudbu, je sice draha (650eur), ale je skvelaaa... boli sme na plese, kde hrali a nemali jedinu chybicku... a sme radi, ze maju v ten den volne :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm... sála zajednaná, hudba, kameraman a fotografka vybavená... už len kostol a môžeme sa svadbiť.. :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka ahoj, poznám toho fotografa a môžem povedať, že je dobrý... :) má dlhoročnú prax
Odpovedať
@suzannaa ahoj mozem otazocku ktoreho teraz konkretne myslis lebo pytala som sa tu asi na 4 ;-) dik
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka ahaa.. tak to som si nevšimla.. ale myslela som Lorincika... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?