Svadba v Ružomberku v roku 2013

19. máj 2013470

Ahoj planujete niekto svadbu v RK na ro 2013? ako ste na tom? treba uz zacat?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kde planujete mat svadobnu hostinu?

• asi nie kde ako hrabovo alebo tak nejak, kultura mozno.teraz to pojdem pokukat.
    hviezdicka007 porad hned za radom 😃 neviem s cim zacat

• Sponzor fóra
  • baby, ja budem mat svadbu uz tento rok - ale rada poradim, ak budete nieco chciet... nejake veci budem mat potom aj na predaj, ak by sa vam nieco pacilo z mojho albumu...este tam ale nemam vsetko 🙂

• ahoj iwilion kde si prosim ta riesila vyzdobu saly,kvety,kyticu a pierka?

• Vyzdobu: Salon Lady DK- mava skvele akcie a kopec vychytavok. Kytica,kvety,torta - Terka Zistiakova, vrelo odporucam,mega sikovna baba. Pierka som si objednala na sashe.sk. ale ak ti staci jednoducha klasika,na nete najdes aj za 15c/ks

• iwilion: ta terka zistiakova ona robi len kvetinovu vyzdobu alebo aj cele stoly navleky a tak...mozes mi poslat na nu nejaky kontakt do spravy? nemas nahodou od nej nejake vytvory alebo ona nema nieco na nete? dik

• zienky to uz planujete?? Oh, uz aby som zacala. Kde su najvyhodnejsie saly v RK? Vsetko sa mi zda drahe.

• @adrja  podla toho aku velku salu potrebujes. kedy budete mat svadbu a kolko ludi? v RK moc nemas na vyber 😞 takze preto su tie ceny take

• tak kde mi poradíte sálu pre 70 ľudí v Rk, termín 25.5.

• @sonjaj   mozno hrabovo. viem,ze sa tam daco rekonstruovalo ale neviem ako to teraz funguje. potom je este sala na zdruzenej strednej skole (SUV) ale neviem aka je tam kapacita. hotel kultura a potom kulturne domy po dedinach

• zdruzena skola to vyhrala zatial, livulienka dakujem 🙂

• @sonjaj  kamaratova mamina tam robi veducu casnikov a co som pocula tak je puntickarka 😃 casnici su za to znamkovani a dokonca maju aj rukavicky 🙂 tak hadam vam to bude vyhovovat? boli ste sa tam aj pozriet?

• jj boli, vyzera to velmi pekne, takze uz to mame aj zarezervovane

• @sonjaj  uz mate aj nieco ine okrem saly?

• Sponzor fóra
  • zatial iba salu a kostol, akurat zhanam saty?

• ahojte my plánujeme svadbu niekedy v októbri.. len som sa vás chcela opýtať na nejakú dobrú kaderníčku a vizážistku... viete poradiť niekde v Rk alebo v okolí... ďakujem

• @marienkas  ja som mala skvelu kadernicku.vola sa Terezia a robi v Image..vie vycarovat uplne zazraky.

• @marienkas  celkom pekne ucesy robia v tom novom kadernictve tusim sa vola salon le sorelle alebo tak nejak maju aj FB strannku s fotkami.

• no uvidíme, na fb som pozerala fotky a celkom pekné účesy, otázna je cena.... pôjdem azda na nejakú skúšku.. na ples 🙂

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám svadobné fotografovanie.
    V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie

• @marienkas  cena bude asi v RK vsade priblizne rovnaka. ja som na plesy uz skoro kazde kadernictvo obehala a platila som priblizne to iste. vyhoda maleho mesta 🙂

• @marienkas  moja sestra je kadernicka a zaroven pekne lici 🙂 mozes vyskusat aj ju 🙂 mna nikdy nesklamala a aj nevesty uz cesala 🙂

• @livulienka  my plánujeme, dokonca už máme aj termín ale začali sme s prípravami len 2 týždne dozadu lebo prsteň som dostala ako vianočný darček 🙂 a akurát zháname DJ-a nevieš o niekom z ružomberka?

• @lucka2108   nie nie otazku DJ-a nemam este ani ja vyriesenu.
    momentalne hladame nejaku schopnu kadernicku,kedze vsetci maju asi v auguste dovolenky a nechcu si planovat na pevno

• @livulienka  a @marienkas  kaderníčku by som vám vedela odporučiť kam pôjdem ja ak chcete, ja som spokojná s ňou a veľmi 🙂

• @lucka2108  ahoj a kde robí tá kaderníčka... resp. kde by som ju našla

• @lucka2108  veru zisiel by sa nejaky overeny tip. dakujem

• a kde plánujete svadobnú hostinu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov