Svadba v Ružomberku v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj planujete niekto svadbu v RK na ro 2013? ako ste na tom? treba uz zacat?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@marienkas a @livulienka ulica je námestie slobody 7, ružomberok, ak to tam poznáte tak kúsok od anima cafe, za novinovým stánkom (teraz tam už ale nepredávajú noviny) zahnete hned do ľava a na prvom poschodí...volá sa to G-style :-) skúste tam sa ísť opýtať ak chcete a uvidíte čo vam povie. robia tam dve kaderníčky, ja chodím ku gabike. a kedy máte svadbu? my máme už zarezervovaný motel ranč, už sme tam boli na svadbe a bolo super tak tam ideme mať aj my ;-)
Odpovedať
@lucka2108 @marienkas my mame rezervovany hotel kultura 3.august
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa pridavam...este nemame potvrdeny teramin ale pravdepodobne 24. augusta :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zmena..nie 24. ale nakoniec už 10.8. :)
Odpovedať
Pridavam sa aj ja, my mame datum 17. 8. 2013 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá nepoznáte nejakú super cukrárku, ktorá pečie chutné torty, resp. by vedela urobit niečo takéto z muffinov? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslím cukrárku z ružomberka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence z RK a okolia, viete odporučiť nejakých dodávateľov (kameramana, cukrárku, kaderníčku) budem veľmi vďačná :-)
Odpovedať
my sme mali v rodine teraz v sobotu svadbu i keď mimo Rk ale piekli nám koláče v švošove a boli chutné, číslo by som azda vedela vyzistiť, ale čo všetko dokáže upiecť netuším, treba sa asi popýtať, je tu toho dosť i na bielom potoku vraj pečú ženičky....
Odpovedať
Profilova fotka
@marienkas aj nám budú piecť na bielom potoku koláče, tam pečú skvelé len na torty, resp. muffiny som sa ešte nepýtala...
Odpovedať
@lucka2108 a koľko peňazí to tam na bielom potoku vychádza? a po koľko koláčov dávajú, alebo ako to tam je?
Odpovedať
Profilova fotka
@iwett27 odporucam kadernicku Katku, cese v kadernictve Look oproti kulture, sikovna baba, urobi taky uces, aby sa hodil aj ku satom aj k tvari...proste to vie a bavi ju to a je to vidno....tortu nam bude piect kocka, co je aj tu na ms, vola sa Terka, kontakt mozem dat do IP. a kamerovat bude kamarat :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marienkas nie som si istá teraz ale myslím 31 € za krabicu ale neviem kolko je tam koláčov oni mám už piekli vela krát, ale je ich tam dosť :-D skúsim zistiť presnejšie ;)
Odpovedať
@lucka2108 dík... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá neviete kde v rk sa dajú kúpiť zelené obálky a kolko asi vychádza cena za jednu?
Odpovedať
ja som zazrela len červené a to v tescu.. ale koľko stáli neviem... asi skús pobehať všetky papiernictvá i faxcopy, a ak nie tak na nete...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka2108 ja som zelene nasla oproti kulture v papiernictve ale cena 0,35 €/ks ,,,tak som kupila len biele :)
Odpovedať
Profilova fotka
@somsa dakujem ale už sme zohnali vo faxcopy jeden balíček za 0,50€ a je ich v balíčku 5...takže celkom výhodne :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?