Svadba v septembri 2009. Ktoré plánujete tiež?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Ktore z Vas planuju svadbu v septembri 2009? Uz ste pomalicky zacali s " pripravami"? je este prilis skoro? VObec sa v tom nevyznam tak neviem kolko si treba nechat casu na pripravy a s cim zacat skor a co pocka...napriklad objednat urad? miestnost?...
Odpovedať
Tak to poznám :-) aj nám to všetko tak dlhšie trvá. No niekto musí aj zarábať, aby sme si vôbec tú svadbičku mohli dovoliť ;-) Tak držím palce, nech si nájdete čas a vybavíte, čo potrebujete. Daj potom vedieť, ako si pokročila. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné potom podám hlásenie:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte septembrové nevesty a nevesty-maminy :-) Ja patrím do tej druhej kategórie a vidím, že nie som sama.... tak som rada :-) a ešte radšej, keď čítam, že ani vy sa nemôžete nejako rozhýbať...
Odpovedať
majkova13 - vitaj v klube septembrové nevesty mamičky :-D Tak ako som písala, všetko nám dlho trvá, lebo dohodnúť opatrovanie malého, voľno mojej polovičky v robote a všetko ostatné dá niekedy poriadne zabrať. Ale čo už ;-) Musím sa pochváliť, že dnes ideme konečne na druhú náuku, k malému príde babka. A strážila mi ho aj včera, tak som vybavila fotografa :-D Neviem, čo by som bez mojej mamy robila. Keby čitala toto fórum, tak jej patrí obrovské ĎAKUJEM. majkova13: a ako starý je tvoj pokladík? a čo už máte vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj olinkaw :-) to poznám ako všetko dlho trvá pri malom.... náš má 7,5 mesiaca. Možno sa do septembra aj chodiť naučí :-D , aby mohol niesť prstene, keďže vlečka nebude :-| . Zatiaľ máme iba sálu, fotografa, hudbu, kameramna musíme nájsť druhého... a to je asi všetko :-N Hovorím, že nestíhame... :-D Tiež nám dosť pomáha mamina a sestra s neterou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A tvoj drobec má koľko?
Odpovedať
majkova13 : ááále, to máte v pohode, tie dôležité veci máte zajednané (teda ešte šaty a obrúčky) a hlavne, že máte seba :-D Náš malý bude mať v septembri dva roky. No nechcem ti brať ilúzie, ale aj ja som chcela, aby nám niesol obrúčky, ale bohužiaľ sa mu to nedá vysvetliť :-( On je taký malý špekulant a hneď by ich odviazal z vankúšika, alebo by ich odniesol niekam,... :-D takže radšej nie. A len tak btw: Danuško začal chodiť až keď mal rok aj mesiac. chymenitta33 - ako pokračujete v prípravách?
Odpovedať
Profilova fotka
Viem, viaceré deti chodia až po roku... nechaj ma, nech sa teším, že náš bude výnimka a začne chodiť skôr ;-) , napr. kamarátke chodí malý už od 8 mesiacov, takisto aj moja sestra od 9, ja od 10... takže predpoklady máááá :-D :-D :-D A šaty mám tiež, na tie som zabudla... :-D
Odpovedať
no super, tak držím palce, aby chodil a vyšlo ti to podľa plánov. Ale ak nie, je ešte jedna alternatíva. Videla som v jednom albume, už fakt neviem v ktorom, malé bábo išlo po štvornožky uličkou pred nevestou a obručky boli priviazané na vankúšiku a vankúšik malo bábo priviazaný na chrbte. Úplne kráááásne :-D Len neviem, ako ho donútili ísť uličkou, asi ho niekto lákal hrkalkou pri oltáry :-D a neboj, všetko stihnete, ani my nemáme ešte oznámenia, obrúčky, kvety,.... nevadí, hlavne, že sa milujeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak štvornožky, to teda určite nie :-D :-D :-D ani si to neviem predstaviť ako by to vyzeralo, ešte by sa niektorí pohoršovali ako to poznám :-| a btw on štvornožkovať ešte nevie a ani sa mu nechce... V krajnom prípade naštartuje bežku, v tej behá už ako čert... ;-) všetky šuflíky a dostupné skrinky sa majú na pozore :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Alebo ho chytíme obaja za ruku, to zvládne tiež ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
majkova 13: no ale ak ho budete držať za ruky, ako ponesie obrúčky ? ;-) A tvoj drahý ťa nebude čakať pri oltáry? No nič, držím palce, aby Vám to dopadlo tak, ako si predstavujete :-) A tie šuflíky a skrinky aj my dôverne poznáme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To ešte presne nevieme ako pôjdeme k oltáru, ale čítala som, že sú 3 "oficiálne spôsoby" ako k nemu prísť a to, že tam pôjdu obaja mladomanželia spolu bol jeden z nich... ale ako hovorím, to nechávame ešte otvorené, podľa toho ako malý bude stíhať chodiť ;-) a na obručky máme prinajhoršom v zálohe aj malú družičku...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?