Svadba v Trenčíne 2011. Nájde sa tu dáka kočka?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dúfam, že sa tu nájde nejaká kočka, čo bude mať svadbu v TN?
Odpovedať
Profilova fotka
@drdakovanikoleta ...no, ja sa nebudem vyvážať hore - dole z toho Pucova, mám inú variantu, ak tamto neklapne, ale možno, možnoooo, ak bude drahý chcieť, tak to urobíme aj v PU, pretože je veľa ľudí, ktorí nás chcú vidieť a nie všetkým sa bude dať prísť do TN, no uvidíme ešte, mne to vozenie vôbec neva, aj tak prvopočiatočný plán bol taký, akurát, že budeme musieť začať skôr. A Nikolet, to fotenie myslela Nika za škaredého počasia.... :-p
Odpovedať
@mirec2010 Ahoj, my budeme mat svadbu v Panorama clube. Videli sme fotky zo svadieb, ktore tam boli. Oni to tam usporiadaju tak aby sa tam vosli stoly do U, potom v zavislosti od poctu hosti pridaju este stoly pomimo. My budeme mat 40 hosti, tak nam bude stacit to U-cko. Pokial viem, tak nam hovorili, ze to je ideal. Este tych 60 hosti sa tam zmesti, ale potom odporucaju stan. My sme si vymysleli na menu same lahodky a cakali sme cenu viac ako 40 e na osobu, ale nakoniec je to iba 36 a to este budeme mat aj pohostenie pred svadbou tak okolo 12tej aby sa tam hostia stretli a pekne pokope pojdu na urad. Pristup bol super, vsetko co sme navrhli bolo zohladnene a ponuku sme mali do dvoch tyzdnov. Je pochopitelne, ze teraz toho maju trosku viac ako obycajne, kedze je hotel Tatra zavrety a oni uz maju rezervovane aj piatky na svadby. Ja som rada, ze sme to stihli rezervovat vcas, lebo ani nie do dvoch tyzdnov, mali tri dalsie pary zaujem o ten isty datum.
Odpovedať
Profilova fotka
ak sa smiem spytat....kam sa planujete ist fotit? bo napr. ked bude prsat, tak ma vobec ziadne miesto v TN nenapada
Odpovedať
no dufame, ze nebude :) ale ak by prsalo, tak by sme sa fotili v galerii Bazovskeho, tam maju v sobotu otvorene a nasi kamarati, kedze mali skoro cely den uprsany sa fotili v NM v restauracii Blue note. Ak prsat nebude, bude to jednoduchsie, mne sa pacia fotky v ulicke na hrad, pri graffity stene a budeme mat pozicany stary storocny bicykel s ktorym sa budeme fotit na hradzi. V kazdom pripade nasa fotografka povedala, ze ak by len trosku mrholilo, aj tak sa bude snazit aby sme sa fotili vonku. Ak si chces pozriet, toto su nasi fotografi - www.artpro.sk.
Odpovedať
@manu110 ahoj manu, aj my máme svadbu 1.10. , ale vybrali sme si železničné učilište, lebo budeme mať viac ľudí ...tak sme potrebovali niečo takéto. čo už máš vybavené ?
Odpovedať
Ahoj a gratulujem :) No pocula som same chvaly na zelznicne uciliste, takze verim, ze to tam budete mat perfektne. :) My mame zatial zajednane miesto, urad, fotografov a vyzdobu. Este musime kupit obrucky, ale tie budu len hladke, kedze podla mna je v jednoduchosti krasa a vybavit oznamenia a tortu, a samozrejme este nemam vybrate svadobne saty :-| . Co mas vybavene ty?
Odpovedať
@manu110 ja už mám skoro všetko :-N ale nieže by som bola taká aktívna, ale boli sme na svadobnom veľtrhu v Nitre, na začiatku februára a tam som si objednala oznamká, perká som si kúpila a aj obrúčky sme si objednali :) všetko nám príde do mesiaca, teda oznamká prišli včera, tie už máme :) obrúčky a perká by mali prísť teraz niekedy. tak sa hrozne teším. ani som to nechcela všetko takto rýchlo, ale tam to dávali so zľavami, tak sme kupovali ;-) šaty už tiež mám , to som bola asi pred mesiacom, lebo radili my, že tie si už mám objednať, aby mali také, aké chcem ja, lebo potom bude problém. Bola som u Danici a som maximálne spokojná. fotografa a hudbu tiež už máme. Ešte riešim teraz veci okolo výzdoby, tak to je dosť náročné ...
Odpovedať
tak to ti celkom zavidim :) ja som tiez chcela ist na veltrh do BA, ale nevyslo nam to. Obrucky budeme mat z Briliantu, tam mi drahy kupoval snubny prsten a tak sme tam boli vybrat aj obrucky. Najlepsie sedeli hladke z bieleho zlata, kedze ja chcem nosit snubny prsten spolu s obruckou, tak aby sa to nebilo a aj tak som po takych vzdy tuzila :). My mame zajednaneho DJ-a. Vyzdobu nam bude robit V siedmom nebi. Ja som pocula na Danicu same negativne veci, neviem co je na tom pravda, vraj maju zasednute saty, stare, nemaju velkosti a ze ani pristup nie je nic moc. To s tymi satami ma prekvapuje, kedze vo vyklade maju vzdy nieco pekne. Mojim snom su saty Cassia od Maggie Sottero, ale nikde ich nemaju, takze bud si ich dam usit, alebo sa budem musiet uspokojit s niecim inym. Vyzdobovat si budes vsetko sama, alebo ti to bude robit nejaka svadobka?
Odpovedať
@manu110 my budeme mať obrúčky z bieleho zlata lemované žltým zlatom, takže kombinácia. najviac sa nám to páčilo a robí nám to firma Kamea (oni sú za mostami ). s týmto som sa tu stretla veľmi často, že každý ti povie na všetko iný názor. na reštiky, výzdobu, a neviem čo. Ja som bola spokojná, bola milá aj veľmi pekné šaty mi poradila. výzbodu sme si chceli robiť sami, teda môj drahý, ale som ho prehovorila, lebo okolo toho je vraj strašne veľa stresov a to nechcem. cenovo to vyjde vraj podobne ako ked to robí agentúra, takže tiež nám to bude robiť firma, neviem ako sa volá tá firma, ale je to pani Lukičová,oni sú na soblahovskej , v tej okrúhlej budove (AVK). vraj je veľmi dobrá. tak som zvedavá.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ... @manu110 aj my budeme mať hostinu v Panorame :) a v siedmom nebi Ti už urobili aj cenovú ponuku? Ja som tam bola dnes prvý krát ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kameu poznam :) Vela obrucok vyzera krasne trebars aj na nete, s priatelom sme sa nadchynali obaja, ale ked sme si isli skusat, tak sme sa predsa len rozhodli pre hladke. Aj ked moji rodicia maju kombinovane a tiez su velmi pekne. Nuz, kolko ludi tolko chuti :). Ja som si tiez chcela vyzdobu robit sama, osobne si myslim, ze na to vlohy mam a tiez je to o niecom inom, ked si to clovek pripravi sam, ale nakoniec kvoli stresom sme zmenili nazor. Navyse aj preto, lebo v ten den to urcite rano nestiham a je vysoka sanca, ze v piatok bude v Panorame akcia, takze vyzdoba by bola mozna az od osmej rano v sobotu. Cenovo si tiez myslim, ze to nie je velky rozdiel, teda ked vidim, co si pytaju za pracu, az je to smiesne a nakoniec zdebarasovat si to moze clovek aj sam. V kazdom pripade, zelam Vam vela stastia a hlavne slnecne pocasie :-D
Odpovedať
@slintacik ano, uz nam urobili ponuku, ale cakame na novy tovar, ktory by teraz mali dostat, takze mozno nieco z vybranych veci zmenime, mozno nieco pridame :)
Odpovedať
@manu110 presne to si aj ja o výzdobe myslím, že nebude na to priestor , až v piatok večer alebo v sobotu, ale to už nechcem riskovať. Tak aj tebe veľa šťastia a podobne, hlavne teplo a slnko :) šak sa tu ešte uvidíme hadam.
Odpovedať
no ved to, inak by hrozilo, ze si kvoli stresom ten den ani neuzijeme, a to predsa nemozeme dopustit! ;-) ...urcite sa tu este "uvidime" a mozno sa aj 1.10. :) btw, kedy mate obrad? my o 14.00 na urade. vy mate kde?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem či tá otázka platí aj pre mňa :) my máme obrad o 15:00 na hrade v delovej bašte
Odpovedať
@slintacik vlastne to patrilo gabinkas :-) , pretoze ma svadbu 1.10. ako ja. My sme si dali obrad na 14tu, ale teraz si myslim, ze to je dost skoro. O 15tej to je ovela lepsie. Mozno este 15.30, ale uz to menit nebudeme. Budem si musiet privstat :-S Ale nakoniec, ktovie, ci budem vobec moct spat? x-) My to budeme mat na urade, ani som nerozmyslala nad tym mat to niekde inde, no a teraz nam to celkom vyhovuje, kedze z uradu je to len na skok do panoramy :).
Odpovedať
Profilova fotka
@drdakovanikoleta ...ahojky...nevieš náhodou, či už dostali odpoveď ohľadom toho obradu? ...ma to brzdí :-(
Odpovedať
@manu110 ahoj. my máme obrad v kostole hore na fare o 15 hod.
Odpovedať
dievčatká budete mať aj starejšieho ? ja moc nechcem, že hudba to nejako zariadi organizáciu , tak neviem ....
Odpovedať
@drdakovanikoleta ale kde mám hľadať starejšieho ?? :-(
Odpovedať
@drdakovanikoleta pán Náhlik ? a nedá sa niekde naňho pozrieť ? na nete ?
Odpovedať
@drdakovanikoleta no uvidím, ešte sa doma dohodnem s drahým. a koľko stojí taký starejší, nech mám predstavu prosím ťa ? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@drdakovanikoleta ...keď čítam tvoje príspevky, tak to tak vyzerá, že budeš mať svadbu tip-top :-) ....a top-tip bude asi aj stáť, či? 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?