Svadba v Trenčíne 2011. Nájde sa tu dáka kočka?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dúfam, že sa tu nájde nejaká kočka, čo bude mať svadbu v TN?
Odpovedať
Profilova fotka
@marfia my budeme mat tiez Pavlika kameramana...tak som tiez zvedava
Odpovedať
@gabinkas gabi, uz mas nejaku kapelu?
Odpovedať
@blondkvetinka áno, máme bratov Vavrušovcov z Nemšovej. Vraj sú velmi dobrí:)
Odpovedať
@gabinkas nepoznam sice, ale verim, ze budu dobri a spravia skvelu zabavu. A ty si z nemsovej ci z okolia?
Odpovedať
@blondkvetinka ja som priamo z Trenčína. Vraj sú veľmi dobrí, tak som zvedavá.
Odpovedať
@gabinkas gabinka, som si precitala, ze budes mat svadbu na zeleznicnom ucilisti. AJ by si mi vedela povedat, ako to tam asi vyzera. Ja mam trocha obavy, nie je to akoze jedalen? Neviem si to velmi predstavit, pretoze taketo priestory ma trocha odradzaju, ale zasa na druhej strane vela dievcat tu spominalo, ze je tam dobre, tak sa neviem rozhodnut. Ja som povodne chcela fatimu, ale priestory su pre mojich 70 svadobcanov male ( nie je tam dost miesta na tancovanie) tak teraz dost realne uvazujem nad zeleznicnym. Len neviem sa rozhodnut :-S Aj si to tam videla, ako to vyzera ked je to nazdobene???
Odpovedať
Profilova fotka
@drdakovanikoleta ....žiadna dlžníčka, moja, veď si treba pomáhať....a keď som vedela o takom skvelom mieste, tak som ti to musela doporučiť, som rada, že si spokojná, dúfam, že to tak bude aj po svadbe, ale nemám obavu, že by to na Fatimke nezvládli, majitelia sú skvelí, keď im s hocijakou prkotinou zavolám, sú vždy ochotní mi vyhovieť, poradiť.......bude to tam skvelé :-)
Odpovedať
@blondkvetinka ahoj, boli sme sa tam pozriet, neni to také ako klasická jedálen, i ked je to jedalen, nazdobené som to nevidela, ale všetko sa tam dá "schovat", čo netreba vidiet, výzdobou. mne sa to tam páči, je to hlavne velké.
Odpovedať
Profilova fotka
Milé dievčatá! So záujmom som si prečítala všetky vaše príspevky. Nie som z Trenčína, naviac, žijem väčšinu v zahraničí. No pri mojich návratoch na rodné Slovensko sa veľmi rada vraciam do Trenčína aj s mojím priateľom. Obľúbili sme si toto mesto, a preto by sme v ňom radi uzavreli sobáš. Hľadám čo najviac informácií, ktoré by mi pomohli pri správnom rozhodnutí. Láka ma svadba na Trenčianskom hrade. Prosím teda tie, ktoré majú dôveryhodné informácie, na koho sa môžem pri vybavení sobášneho obradu obrátiť. Prosím tiež o názor niekoho, kto na hrade svadbu mal, kto si tam vybavil aj svadbonú recepciu. Veľmi by ste mi týmto pomohli. Vopred ďakujem za všetky vaše príspevky. Príjemný večer!
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte jedna otázočka: ktorá z vás si dala šiť svadobné šaty na mieru, kde a za akú cenu? Teším sa na vaše príspevky.
Odpovedať
Profilova fotka
@blondkvetinka Ahoj, aj ja ti mozem zelezak odporucit, boli sme tam uz na dvoch svadbach a aj ja my tam budeme mat v septembri, ked sa to tam vyzdobi, je to velmi pekne, velmi vela urobia biele pozdlzne zaluzie, je to take jemnejsie a schova to ten "skolsky look", super je, ze sa tam pri tancovani nesmyka a na velku svadbu je tam vela miesta :) a aj obsluha je moc mila, ..mame tiez vacsiu svadbu, takze hned sme vedeli, ze chceme mat oslavu tam, je dobre sa aj popytat ako to maju obsadene, pretoze my sme si salu zajednavali minuly rok v juni a na september 2011 boli uz len dva volne terminy... co nas dost zaskocilo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte dievcata! Som tu nova, svadbu planujeme buduci rok na jar v TN, tak sa pomaly obzeram, nech mam aky-taky prehlad. O zelezaku som vela pocula, zatial iba samu chvalu, ale osobne som tam nikdy nebola. Mam jednu otazku ohladne zelezaku: Nie je to tam prilis velke? My planujeme svadbu cca 50 ludi, tak sa bojim, ci to nie je az prilis velke. Nemaju tu nahodou ti znami, co tam mali svadbu album, ze by som si mohla pozriet, ako to tam vyzera, ked je to vyzdobene? Vopred dakujem za akekolvek info.
Odpovedať
Profilova fotka
@dendus Ahoj, album tu nema ziadna z neviest, kde som bola ja, ale ked sa potulas po albumoch z TN, tak mozno najdes aj svadbu na zelezaku. Inak si myslim, ze pre 50 je to asi moc velke... ale tak ked sa mozno nejako inak usporiadaju stoly, tak to opticky nebude take, skus si popozerat aj nieco ine, napr. dva tyzdne po nas bude mat kamaratka svadbu na Jilemaku a tam to prerobili a je to tam tiez celkom fajn, ak chces nieco co vyjde lacnejsie ...ale pravdu povediac neviem posudit ine saly. Co sa tyka rezervacie saly ako takej, tak je dobre to riesit uz pomaly teraz, ked si mas moznost este z coho vyberat, lebo po lete sa to rozbieha, teda aspon si myslim...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja jednoznačne odporúčam FATIMU, pre mňa nemá konkurenciu v TN.
Odpovedať
Profilova fotka
@drdakovanikoleta Ahoj, Nikoleta! Dakujem velmi pekne za radu. Potesilo ma, ze aspon niekto zareagoval. Ak sa ta smiem este spytat, aky cenovy rozdiel je medzi "hradom" a "Fatimou"? A co sa tyka svadobneho menu, z coho pozostava a da sa aj dohodnut s firmou, co zabezpecuje catering (fatima, ako pises), alebo vsetko urobia oni, ako pises. Kolko casu vopred si si zajednala Fatimu? Zasypala som ta otazkami, no ak si najdes cas, odpis. Dakujem.
Odpovedať
ahojte,sice nie som z trencina,ale z novej dubnice,ale chcem poradit,kde robia pekne kytice. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@drdakovanikoleta Tak ty teda tento rok nestihnes svadbu? Vies, ja by som rada mala na Hrade jedine svadobny obrad, pretoze oslavu musim zabezpecit v blizkosti mojho bydliska (30 km od TN). Mam tam celu rodinu, s malymi detmi, a vyhodne ubytovanie pre zahranicnych hosti. Je to skromny, ale novucky penzion v prirode. Poradmi, na koho sa mam obratit, ked by som si chcela prenajat jedine miestnost na slavnostny obrad. Uz som napisala maily vsetkym moznym, ale nik mi neodpoveda. Ved hrad je majetkom statu, nie sukromnej osoby (alebo uz aj tento predali?) Mame civilny sobas, takze a mi naozaj jedna len o prenajatie svadobnej saly na slavnostnu ceremoniu. Hostinu som nutena usporiadat inde.
Odpovedať
Ahojte kočky, prosím vás akého kameramana máte zajednaného a za akú cenu IP, ďakujem za všetky info :D
Odpovedať
Profilova fotka
@drdakovanikoleta Vďaka, Nikoleta, obrátim sa na zodpovedných. Ja dúfam len, že to všetko stihnem. O týždeň letím domov a budem mať len týždeň na to, aby som všetko obehala. Mimochodom, odkiaľ máš šaty, ak sa smiem spýtať? Ja si chcem dať ušiť svadobné šaty, už mám aj vybrané krajčírstvo. Majú veľmi dobré referencie. Nechám sa prekvapiť (dúfam, že milo). Moc ti želám, aby tvoj svadobný deň bol jedným z tvojich najkrajších. A ďakujem ešte raz za tvoju ochotu a láskavosť.
Odpovedať
@mirec2010 Ahojte ja som mala svadbu v Panorama clube a bola úžastná mali sme 60 hostí s ponukou nebol problém po osobnom stretnutí s majitelom sme ju dostali do dvoch dní. stručné zhodnotenie poloha : super je to v centre z kostola sme tam boli za 10 minut priestor : pekne moderne zariadený s terasou a fakt nádherním výhľadom jedlo : bolo úžastné vkusne naservírované a hlavne chutné. obsluha : profesionálna, nevtieravá výzdoba : mi sme si zdobili sami a dalo sa aj deň vopred. účet : to hlavné na koniec platili sme len za to na čom sme sa dohodli vopred, žiadne extra príplatky za nadčasy, prenájom miesnosti, atď... mali sme živú kapelu a zabávali sme sa do pol šiestej to hovorí za seba. Panorama club odporúčam !!!
Odpovedať
Tak ahojte..uz som tu..vsimla som si , ze ste rozoberali Trenciansky hrad....Zijem , v uk a priatel je anglican, takze ma vsetky vybavovacky cakaju cez net.....Po dlhej dobe hladania vhodneho miesta, sme sa zhodli na trencianskom hrade...A akurat som tam volala...Pani bola velmi mila a ochotne odpovedala na kazdu otazku....Co sa tyka obradu na hrade je to okolo 60 eur, plus 50 eur poplatok za oddavanie mimo sobasnu miestnost (matrika)....A co sa tyka hostiny je to od 200 eur vyssie.zalezi od poctu hosti a hodin..taktiez som zistovala ci su nejake problemy s nocnym kludom..ak planujete hostinu vo vnutornych priestoroch tak to neni problem....zevraj aj do rana :-D A taktiez spolupracuju s roznymi agenturami..takze dokazu pomoct vybavit vyzdobu, aparaturu, ci catering....tak ma to potesilo....Dufam, ze vam to aspom trosku pomohlo..
Odpovedať
Profilova fotka
NAJ NAJ NAJ svadba na FATIME....vrelo odporúčam.....ÚŽASNÁ
Odpovedať
Plánujeme svadbu koncom októbra v trencine chceme svadbu v kostole prosim vás viete mi poradiť do ktorého kostola máme ísť? Dopočula som sa že vo farskom bude ešte stále lešenie, u piaristov budú chýbať lavice a bude nefunkčný (bude sa opravovať organ). Mali ste niekto svadbu v kostole na juhu prip v niektorom inom v trenčíne a okolí?
Odpovedať
@yvett8 ako si povedala, na fare je lesenie, takze nic moc :( u piaristov nie su lavice, takze tiez trocha zvlastne. Kostol na juhu je v pohode, aj ked pre mna prilis moderny, ja chcem nieco tradicnejsie. Takze v TN ti ostava uz iba Notre Dame :) ten sa mi paci, pretoze nie je prilis veliky, takze nebude vyzerat prazdny :) alebo este evanjelicky ale tam neviem ako to funguje.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?