Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • mir no jasneeee povedal...sa potesila 🙂

• miri, tak ma pichli proti tetanu a aj zltacke A a si predstav, ze to bolo ZADARMO!!! 😕 Normalne nechapem, ze v tomto blbom svete je aj nieco zadarmo 😬 ale vsak to poistne, co mi mesacne strhaju z vyplaty je znacne, tak maju z coho si ubrat tych par supakov na vakcinu 😃 😃 😃 😃

• ahojte 🙂
    * danka tak to je super,ze si nic neplatila. Za tu tetanovku sa neplati ani u nas, mna preockovavali minuly mesiac a proti zltacke to neviem.

Baby co porabate? ja pozeram romantiku, som sama doma, drahy je na zimnej firemnej party 🙂

• Sponzor fóra
  • lil, ja sa zrovna chechnim na manzelovi. Nesli sme k doktorovi spolu, on tam isiel o 2:30 a ja 5:45, takze nas stihla ina sestricka. No a jemu obe injekcie slahla do laveho pleca a mne tetanovku do laveho (vraj to viac boli a ja som pravacka) a zltacku do praveho. No a jemu to supli vsetko do laveho a stona ako ho to boli 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ... su to proste chlapi, oni prd znesu 😃 😃 😃 😃 😃

• No mne v jednom tyzdni pichali tetanovku aj ockovaciu vakcinu proti chripke...a obe do lavej ruky a ja ju uz ale mesiac mam nejaku chromu, sem tam nemozem riadne zdvihnut ruku co ma boli 😐

• Tak tvojmu manzelovi aj verim,ze ho to boli 🙂 ked mu v jeden den obe pichli do jednej ruky 😵 ked som pohla rukou tak ma dost bolela, neviem ci mi ju nejako zle pichla ta sestricka.

• Tak potom nic, beriem naspat. 😬 ... ja zacinam pomaly citit len tu lavu s tetanovkou. Tie som mala pichnute dve, ked som bola mala a pamatam si, ze sa mi vpichy hojili strasne dlho. Vkuse som to mala zapalene a veeeelmi skarede. Dufam, ze toto take nebude 🙂

• 🙂 aj ja dufam,ze sa ti to rychlo zahoji 😉 😵 stale som sama doma a kukam telku, nechce sa mi spat,ale v tej telke nic normalne nieje hrooooza 🙂

• dani, tak supeeeeeer 😉

• fiha dnes tu nikto nebol? 🤔

• ... aj ja sa cudujem ... 🤔

No vcera som sa na mojom chechnila, ale dnes mi do smiechu nie je, kedze dostal z toho vsetkeho teplotu a ledva sa hybe. Normalne odisiel aj z prace, co nebol schopny pracovat. Chuda moje... 😞 Jeho ofukne jemny vetrik a uz sopli... 😒

• ahojte 🙂 danka tak to je teda smola, ja som mala len trosku zvysenu teplotu ked ma zaockovali. Niekedy tak telo reaguje 😞 drzim palce, nech ho to rychlo prejde 😉

• lil, prosim ta, prave som prisla z prace a drahy si vonku v zajacikovom pyzamku fajci a ja ho tu tak lutujem, 😠

• Teeeeda, tak to sa rychlo vyliecil z teploty 😉

• No tak to teda hej... 😒

• Sponzor fóra
  • Haloooooooooooooooo

• no ja som tu aj bola ale co si budem pisat sama so sebou? 🤔

• no ako aj teraz... 😒

• dobre ranko vsetkym 🙂 sniezik sa nam chumeliiiiiiii 😃 vonku to vyzera tak,ze bude cely den snezit. Bude to veelmi zaujimave,kedze cestujeme do Hrinovej 😐 dufam,ze cestari to neodflaknu 🙂 prajem pekny dnik

• bre ranko..teda uz aj poobedie, co? 🙂
    sa mate...tu zas len leje 😠 😠 😠 😠 😠
    lil, tak stastnu cestu a kraaaaaasny weeeekend 😎

• @miriama
    u nas zacalo snezit o 7:45, dosnezilo o 10:50...svieti slniecko a je zima...brrr...

@lil
    stastnu cestu 🙂

• dievcata neviete ako dlho dopredu treba zajednat Cechovskeho?

• Mary, cim skor, tym lepsie 😉

• staci rok dopredu?

• Viiiiiiiiiiiiiiiiiiikend...konecneeeeeeeeeee..uzie si ho 😎

• Oprava: UZITE...

• dakujem babenky 🙂 dobre sa nam cestovalo do Hrinovej, normalne boli odhrabane a pekne cesty 😃 prajem dobru nocku 😵

• cawte ciceeeeee 🙂
    prave som dorazila z prace a weeeeekend zacinaa 😵 😵 😵

• **mary, podla toho aky mas datum...ale radsej si ho uz obvolaj...ja som volala rofovi 1.augusta a uz bol obsadeny na jul minimalne...a cechovsky je to iste 🙂

• ahoj miriama, este som tu,tak ta zdravim 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov