Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • Miri, tak ti prajem pevne nervy, ja som sa dost nanervacila len pri tej sprostej dakovnej karticke 😠

• no... 😬 budem ich pevne velmi potrebovat.....ale uvidime...mam uz par zaloh na nete 😃

• a co tu dnes? to vam kable zasnezilo?? 🤔 😃 😃

• Sponzor fóra
  • bru nocku teda 😬

• no myslim, ze som dne fakt cakala dost.,.... 😬
    idem ja buvat uz vazne....papaaaaaaa

a kraaaaaaasny weekend vsetkym 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Zdravííím,

Miruska potom zasli nejake tie oznamka-navrhy na mailik - budem sa tesit 😎

...vcera tu zacali vianocne trhy na namesti, uzasna atmoska, straaaaasne vela ludi 😉

Vsetkym VAM prajem krasny vikendik

• ywett, jasneeeeee....poslem....len stale to cele stoji...tak neviem 🤔 🤔

uz su trhy??? parada, snad k tej atmoske aj sniezit prispieva 😵

• caffte vsetci 🙂

miriam, co si mi to posielala za fotku?

• bella, ahoj 🙂
    no musim ti to poslat este raz..lebo ja som zabudla, ze ked v albume zmenim tu fotku, tak aj ten odkaz je na prd... 😒

• ahojte babenky 🙂 teraz sme sa vratili od nasho maleho krsniatka, ma mesiac a 14 dni a je na spapanie 😃 😵 prajem vsetkym pekny vecer 🙂

• @ywett
    to vazne? uz trhy? ze by uz aj u nas mali byt? asi hej...neviem...musim zistit...

@lil
    a ja som v sobotu cumakovala na trojmesacneho stupla...som aj zabudla pracovat...

@bell
    ahoj...

som vcera zistila, ze tento tyzden musim vyrobit adventny vvenies...huhaha...neviem, ako to vsetko stihnem...

• cawte cice,
    vam vcera funogovala MS?? mne cely den vobec.. 😠 😠 😠 😠
    ja idem mimi ocumovat zajtra, mala som ist uz piatok ale cosi na mna liezlo tak som nechcela riskovat, ze malu nakazim..ale uz je snad dobre, som dnes prisla z mesta s plnou taskou vitaminou, tak sa ideme dopovat 😛 😃 😃

• ahoj miri, mne to tu blblo dnes, ale zatiaľ to frčí...
    ako sa máš?

• ahoj babula,
    no mne vcera uplne cely den neslo nacitat stranku... 😐
    je pondlok, tak nic moc..nemam rada pondelky....a ty?

• tak mi teraz pre zmenu nefunguje markiza 😠 😠 😠 😠 😠
    ja neviem..konecne mam chvilu cas si ist pozriet superstar a ono to nejde 😠 😠 😠

• Sponzor fóra
  • no ja som s tymi pondelkami na tom podobne, ale dnes sa celkom dá...nejako sa mi podarilo naštartovať hned ráno...

• tak to sa mas...ja mam pondelky uplne na prd.... 😐 😒

• caute ani mne vcera nesla nacitat stranka

• jeeeeee, no caw 😵
    som sa bala, ze ani IP nedostanes dovtedy.... 😬

• ale ja sem aj obcas chodim len nejako nie je cas vypisovat

• ani mne vcera neslo nacitat... 😞

• no este ze nie som sama..uz som chcela kricat na poskytovatela netu 😠 😠 😠

gusti, uz ste tam 😉

• no super 🙂 vdaka 😉

• tak som dopozerala shs a idem este skuknut ako nam ten konrad vypadol 😛

• no pekne ... ja ani neviem ktory to ten konrad je...a idem uz spat lebo zajtra zasa budem ako matoha papa

• co to nesledujes???
    ja hlavne preto, ze v archivoch najdes len programy onej tej televizie a bonzacikov som uz kukla vsetkych 😃 😃 😃 ..ale tak celkom ma ta shs aj bavi 😵
    tak utekaj, bru noc a tesim sa na vas v dec 😵 😵

• tak sa zapojim - pondelky nenavidim - a vcera to bol jeden z tych najhorsich. V praci sa mi nedarilo a cesta z prace (23km - presne) mi trvala HODINU AJ STVRT. Po ceste ma este aj chytila hmla a ani sa mi nepodarilo najst gombik na zapnutie hmloviek - soferovala som ocami nalepenymi na prednom skle. Hned, ako som sa dotrepala domov, pustila som sa do takeeeeho placu, ze manzel nevedel, co ma so mnou robit 😬 V poslednej dobe sa mi v nicom nedari - ani v anglictine - kokcem sa, ako keby som sem prisla vcera 😞 A toto kazdodenne dochadzanie - hodina rano a hodina poobede (ak sa postasti) - mi statocne lezie na nervy. A zistujem, ze sa to vlastne ani nevyplati. Minuly mesiac som za naftu napriklad dala 170 libier. Keby som si nasla nejaku pracu v tom mestecku (nech aj v Tescu), urcite sa nam podari usetrit viac. 😠 To bol nas plan, ze si najdem pracu tam, ale ked mne tu v kancli je tak dobre... ako inak by som za vami chodila ??? 😢

• achjaj ta hmla..som zazila vcera to iste,tak nemusis hovorit..som nevidela ani pod nos..byvam v takej dedinke medzi lesami tak to bola taka hororova hmla 😃

babenky prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim poradte nejakeho very goooooooood fotografa na svadbicku.sice ju mam az v auguste,ale co najdem dobreho fotografa je uz na ten termin zadany 😞 😞 😞 a baranusa by som len v krajnom pripade.

• **dani, nebud smutnucka....s tym dochadzanim mas uplnu pravdu....my sme na to rovnako uplne...len s tym, ze uz vyse roka takuto dialku denno denne dochadza Peto. Od januara sme sa mali stahovat do mesta, kde robi a jazdit som zas mala ja sem nazad, kym si nenajdem novu robotku...ale velmi som sa toho zlakla..hlavne takto v zime.... 😒 tak zostavama este tu na baraku nejaky cas, ale aspon, ze sami.
    Danuska, skus si nieco hladat alebo sa prestahovat tam kde mas robotku ty...Majo je predsa chlap a moze jazdit on....nie? 🤔

**iliaska, no neviem...tych dobrych si asi uz obvolala a ja mam vlastne kontakt iba na jedneho..ale pozerala si tu na MS katalog firiem? tam ich je veeeeelmi vela:.. 😉

• iliaska, ja som mala cechovskeho - o nom si tu uz urcite pocula, je veeeeeelmi dobry, ale aj dooooost obsadeny. A taktiez aj rofo je dobry. Kontakty na nich najdes v katalogu firiem. Ale urcite je tu fotografov viac. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov