Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
lom, tak uz chori vsetci?? no pekne... ]-( choroba je svina..tak sa skoro vyzdravte... a k tej kamere...tusim sme na tom rovnako....ja nechcem, ani moj ala baby ma tu prehovaraju a davaju fakt dobre dovody preco ju mat...tak jedina vec, v ktorej som si bola ista, uz nie je :-D :-D :-D :-D :-D tak sa tu majte, ja idem pomaly zas do prace...ale uz len 9krat a letiiiiiiim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, svata pravda x-) ;-) ... uz len amen treba dodat.... tak teda AMEN :-D :-D :-D Miri, my sme dostali svoj velky album s takymi najkrajsimi fotkami (teda boli nakoniec dva, lebo sa do jedneho nezmestili, tak boli teda dva) no a rodicia dostali svoj albumcek s mozno 20 velkymi fotkami - neviem presne, kolko ich tam je. Nam to odporucil Janko, tak sme si nechali poradit a sme radi. Takto mozu nasi, Majova mamina s partnerom a jeho otec so zenou pripomenut svadbu kedy len budu chciet a nemusia cakat na nas. Tiez sme aj kazdemu paru rodicov nechali jedno DVD.
Odpovedať
no viem, ze sa nejaky allbum robi aj pre rodicov..len som nevedela, ci ste si horobili sami potom alebo vam ho dal Janko... tak AMEN,Kika, z teba by bola dobra recnicka pre nejaku firmu, co predava aj blbosti....by si to vykecala v uplne inom svetle a predala aj vzduch :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak paaaaaaaa
Odpovedať
no aj ja som chora :-( ale bez teploty len som nachladnuta ale to je jedno, pisat este mozem x-) coze? album pre rodicov? aha tak to sme my nemali, album od roba mam v obchode teda obidva a ked kto kolvek pride tak si ho moze pozriet ale nasim sme nedavali ziadne foto takze tak miri oki pokecame live jupiiiii uz sa tesikujem ozik kolko nas je? 9? mam tam radsej chytit rezervacku? lebo vies nedela po obede aby nebolo plno x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, nam to Janko polepil vsetko. My sme si uz len prisli pre hotovy vyrobok x-) Lom, diki, fotacik sa mi paci coraz viac... x-) Hlavne, ked mi odbornici (a medzi nich patris aj ty x-) ) povedia, ze je dobry. Normalne rozmyslam, ze draheho na kube navleciem do obleku a seba do vecernych siat a porobit si nejake romantikos fotky na plazi. Chcem vidiet, co ten fotak dokaze, resp. co dokazem ja s fotakom :-N
Odpovedať
dani no teda radi sa nam nakoniec bude mat mirka VDAKA nam este aj kameru a potom bude na nas intenzivne mysliet 8-) x-) a dakovat samozrejme x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) miri ja myslim ze sa nemas coho bat, budes krasne oblecena aj upravena budes skratka hviezda cize uplne dokonala nuz a kedy sa nenechat zvecnit na videu ako prave v tu chvilku???????? 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) takze nevahaj a zhanaj nejaku firmicku ked nemas ozvi sa ja mam nejakeho tipa v zalohe x-) x-) x-) lom no s upravovanim to som este ani nezacala ale myslim ze tie moje 3 okna mozem umyvat aj kazdu sobotu cize nenervacim x-) x-) x-) x-) zatial x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, mne sa ten napad s rodicovskymi albumami velmi pacil a aj sa to ujalo. My sme si nase albumy zobrali sem, kto ma net, moze si fotky kuknut tu na MS a kto nie, pride k nasim rodicom a moze kuk do ich albumikov. No a po svadbe som si poprezerala dokladne vsetky fotky a svadobcanom som ich porozdelovala do obalok na pamiatku spolu s dakovnou kartickou (za dary a za ucast). Nastastie, svokor mal mesiac po svadbe 50-ku, tak som tieto obalocky s fotkami doniesla na oslavu a porozdelovala to tam. A kazdy bol mojim napadom uneseny. Velmi si cenili to, ze som si nasla chvilu hladat ich na kazdej fotke a dat im ju rozmnozit. A samozrejme dostali k tomu aj 3 portretovky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda myslela som - na oslave sme im to uz len dali, porozdelovane som to uz mala. Aby ste si nemysleli, ze som tam na oslave vyvalila hromadu fotiek a hrabala sa v nich ako sliepka :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) *lomnicka: Ferko uz dva roky foti Minoltou, ma 6 objektivov, blesk a rozne ine prislusenstvo k tomu a kedze sa mu pokazila Minolta,potrebuje nove telo :-) a kedze Minoltu kupilo Sony,neostava mu nic ine ako kupit Sony ;-)
Odpovedať
* miriamka: teraz citam vasu debatu o kamere na svadbe :-N ak by si chcela tip na profesionalneho kameramana tak ti mozem poslat do IP, je to kameraman, ktory bude aj nas kamerovat :-)
Odpovedať
cawte cice, no ja som dnes uplne k.o.... s tym kameramanom....som to vravela mojmu, ze by sa to dalo aj inak poriesit, aby nam furt nestal za patami a tak..ale on o tom ani pocut nechce...uz sme boli dohodnuti...vraj sem medzi vas nemam chodit na take napady... ]-( :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, ved pocitam, ze obaja budete taki vystresovani a nervozni, ze jeden par oci cumiaci na vas cez kameru situaciu nezmeni :-D Inak, vcera som Majka vytiahla na hodinu salsy. Trvalo pol roka, pokial som ho prehovorila a vcera konecne poddal. Boli sme tam sice ako dve polena, ale neboli sme sami :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte :-) danka to musela byt parada ;-) aj ja by som hned sla na nejaku hodinu tanca :-D my si s drahym niekedy len tak zatancujeme ked hraju dobru pesnicku a tie nase kroky teda vyzeraju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nas na to hovorila kolegyna, ktora je z Gran Canarie. Bolo by to super, ale bolo tam straaaasne vela ludi, tak sme ani poriadne tu babu, co to ucila, nevideli. Ale to sme vraj zrovna natrafili na nejaky vynimocny vecer a preto to tam bolo tymi ludmi natrieskane. No hlavne, ze sme pochytili aspon daco a na buduci tyzden to skusime znovu. Dufam, ze tam bude tych ludi menej. Mojeno bol taky zlaty. Popleteny bol z tych krokov a tym este viac poplietol mna :-D :-D :-D Ale snaha sa ceni. Bol ozaj rozkosny. x-)
Odpovedať
miri no ja som to zase hovorila mojmu a ten odkazuje Tvojmu ze nech sa ne to a kameru si urcite zajednajte lebo citujem ho: "budu lutovat" a to dobre vie co hovori lebo on a kamera a fotak to bolo veru sebazaprenia ale vydrzal, musel :-p 8-) ;-) :-) x-)
Odpovedať
ahojte baby :-) viete mi poradit dobru pizzeriu v TN? :-) prajem pekny vecer
Odpovedať
ahoj lil no ja som bola naposledy na pizzu v tescu a bola vyborna fakt super ale inak este robia dobru pri vodnikovi tam hore na poschodi nad zaloznou neviem ako sa vola tusim Guzepe ale inak sa to pise x-)
Odpovedať
ahoj ery :-) dakujem za tipy ;-)
Odpovedať
za malicko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte panicky aj slecinky, juj, to ste teda popisali, kto VAS ma citat? ;-) Tak co vianocne pripravy v plnom prude? My sme navstivili vianocnu Vieden, a veru sa pacilo :-N ...teraz zacinaju vecierky, takze "busy program"...a jeden mini vecierok predvianocny nas caka spolu toho 16/12, vsak? Je nas 9? No pekny pocet :-) Zajtra vecer chodi uz Mikulaaaaaaaaaaaaaas, jupiiiiiiiiiiiiii :-D :-p , ja mam take special prekvapko, uz sa teda neviem dockat, ked ho odovzdam milemu :-D Tak sa majte krasne a do skoreho videnia 8-)
Odpovedať
ahojky ywett jeeeej veru tak mikulasko sa blizi ;-) coze to mas za prekvapko? povedz aj nam my mu to nepovieme :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nemozem teraz..az ked bude po.. :-D :-p :-N ...ako bolo v Patinciach?
Odpovedať
cawte cice, no kika, odkazem ale uz viem ako zareaguje....kyvne rukou a zas povie, ze sem nemam chodit :-D ywett, no som zvedava aj ja ake prekvapko ;-) ;-) ;-) dani, salsa?????? fiiiiiiiha, to by som sla hned aj ja =-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, veru salsa... Pochytili sme par zakladnych krokov, ktore sme si vcera len tak doma chceli precvicit pri stiahnutej salse, ale akosi sa nam nedarilo chytit rytmus, tak sme sa na to vykaslali :-D A Mikulas??? Pomoooooc, ja neviem, co mu mam nachystat... a veru si zasluzi, tento rok posluchal ... pekne povedal v kostole 'ano' tak ho treba odmenit x-) Juj, inak vcera mi nesla MS, bolo s tym nieco??? =-) A dnes rano som po ceste do prace videla nehodu - teda bola tam sanitka a behali okolo niekoho, kto lezal na zemi.... neprijemne vidiet taketo nieco hned po ranu... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
...cice odfotim Vam to potom a poslem, oki? Nehody neznasam..hm, vsak kto ich ma rad?... Mne vecer MS isla Danka... Salsa, juj to bolo aj v Prahe, taky jeden podnik, stale sme tam chodili, ucilo sa tam tancovat a vecer tam bolo take disco, bolo to super... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ywett. Mne nesla cely den v praci (mozno mi to tu odpojili :-N, ale teraz znovu 'pracujem' a ide mi to... ), ale vecer doma to slo. Aj tu je ta salsa v takom bare; najprv sa uci a potom sa volne tancuje az do polnoci. Len byva to v pondelok, tak je to take od veci... :-S Ale drahemu sa to tusim zapacilo a ideme znovu za tyzden x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky.....no teda clovek vas nestiha ani citat:))) ywett porad darcek, lebo mne nic originalne nenapada, a ten Mikulasko je uz dnes vecer :-(
Odpovedať
mne MS nejde kazdu chvilu ]-( ]-( ]-( ]-( a cez weekend celu nedelu a este aj pondelok rano tusim ]-( ]-( ]-( salsa..ach jaj...aj ja by som isla..mna tanecky velmi bavia a nikdy som nechodila.. :-(
Odpovedať
haloooooooooooooooo x-) x-) x-) tak o 9dni som na ceste domooooooooooooooooov x-) x-) x-) x-) x-) 8-) ;-) :-) :-p :-D x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
..... a my o 13 dni na Kube..... x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?