Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • aha vy musite ist cez dve moria ale co viem tak my sme isli busom pod kanal vlakom ale neviem ci sa da aj z uk do irska tam je to ale asi blizie ako do franc, hm? neviem

• no do irska jedine lietadlom alebo lodou...pod more kanal je len medzi franciu a angliou....my sme daleko a tak lod jednoducho musi byt... 😒

• jasneeeeeeeee ukazem a povozim 😎 😎 😎

• Sponzor fóra
  • ery, ved aj my sme raz museli nechat auto plne veci v Nemecku a prist si pon o par dni, ked doviezli potrebnu suciastku. 😎 S tym sme ale predtym nepocitali a veci sme mali pobalene kam daj - tam daj... Tak sme len zhrabli dve tasky s nejakymi vecami a podme domov... ani sme nevedeli, kolko nam to bude trvat ani nic. Nastastie sme si odchytili nejaky bus, co nas odviezol z tej malej ri*e, kde sme nechali auto do najblizsieho mestecka a odtial isiel vlak do Blavy s prestupom vo Viedni. Listok na vlak sice stal 100 euro na osobu, ale nemali sme na vyber. 😞

• kika, sa tesiiiiim 😃 😃 😃 😃

dani, to si spominala....ak sa to stane aj nam, tak sa asi zblaznim.. 😠 🤔 😞

• No hej, spominala..... 😬

Zial Miri, toto neovplyvnis, nase auto bolo mesiac predtym v servise s tou istou vecou a vypytali si za to okolo 600 libier a nakoniec toto 😠 Ale bodaj by vam to dobre dopadlo... aj nase posluchalo, ked nas viezlo domov na svadbu 😵 Odvtedy ho hladkam a pusinkujem a mojkam, aby posluchalo dalej 😵 ... ale chuda - cele je uz odomna dooskierane.... ale ked ja sa snaziiiiiiiiim...... 😬

• Dani, nic ty neboj...od februara jazdim uz aj ja a to som zvedava co ten nas chrust vydzi so mnou 😃 😃 😃 😃 tiez si ho budem musiet mojkat,aby 1.maja vyrazilo a stastne doslo 😃 😵 😵 😵

• miri tak na to sa priprav ze sa aj taka vec moze stat..... ale nedajboze... je to ista davak adrenalinu nam sa to stalo v noci o druhej pri hraniciach aus/italy no hruuuuuuza....

• baby mate uz darceky? taka traposska otazka ale ked uz idu tie xmas, jeeeej dnes som si kupila vianocnu ruzu, len uvidime ze ci mi do vianoc vydrzi 😛 😃 som sa pytala toho predavaca a kukal na mna ako puk ze preco by nemala 🤔 😕 😮 😉 😃 😛

• kika, no ratat sa s tym musi ale netreba moc..lebo potom sa to privola..ale ono sa to stane ak sa ma...takze je to jedno 😃 😃 😃
    aj ja som si kupila pred dvoma tyzdnami xmas rose...a zatial vypada dobre..uvidime co z nej bude ked sa vratim..sa mi nema kto o nu postarat tych 16dni 😒 😞
    a darceky...len pre deturence.....ale pre ostatnych nic....tak som nakupila nieco dobre a to rozdam.. 😃 😃 😃 aj tebe sa ujde 😉

• ved daj do misky otocenu flasu aby sa voda davkovala sama 😎

16 dni? pfuuuu to by sme sa hadam aj viac kram mohli stretnut 😵 😵 😵 😵 na satky kedy ides?

• otocenu flasu? asi som dnes zabrzdena..skor zamrznuta..je tu zima...xi...ale to ako?? 🤔 🤔 🤔

16dnii veru....takze urcite stihneme s ankou aj mini stretko..uz som pozvala ajj ywett 😎 😉 😵 😵
    na saty...no neviem....lenka mi da vediet..ale tento tyzden jej maju prist...a do salonu mam ist piatok o tyzden...ale chcela s om to prehodit na stvrtok lebo odchadzame do ciech na par dni..tak neviem...uvidime.

• no my darceky nekupujeme, kedze domov nejdeme, ale nieco dodatocne kupime, ked pojdeme v januari domov. A musim nasich prinutit k 'stedrovecernemu stolu'. No a manzelik si pod stromcek kupil kameru a ja fotak, tak uz sa s darcekmi nezaoberame 😬

• dani, keby sme nesli dom, tak tiez nic nekupujem...my si chceme kupit laptop v januari ako darcek..a ine malickosti...ved budu christmas saly 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• fajn cize ste ma ani nepotesili ani nepodporili 😃 😛 😃 😛

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 😃 😃
    taky cisty neutral 😃 😃 😃 😃 😃

• ale urcite ideme este do maxu...idem si tam cizmy kupit....takze este posnorime nieco 😃

• no uplne trefne ale mam uz ruzu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• dnes uz konecne chcem cvaknut adventny veniec a poslem Ti potom foto 😵

• oki,, tak posli...ja uz letim do prace..zas meskam koli vam tu.. 😃 😃 😃 😃 ale to ja rada 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    tak papaaaaaaa vecer 😵 😵 😵 😵 😵
    a presne...hlavne,ze mas ruzu..tu som mala tiez dlho jedinu 😵 😵 😵 a teraz este aj stromcek uz mam postaveny... 😵 😵

• ery, ked si zadavas bojove ulohy.... mirke posli fotku venca a mne a babule ten receptik, ak si najdes cas 🙂 .... prosiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

• oki robim si uzlik aby som nezabudla 😃 ked pridem domov tak sa pokusim 😵

miri ahoooooooooooooooooooooooooooooooj vecer 😵 😵 😵

• toto poznam... naplanujem si veci a potom na to bud pozabudam, alebo sa mi nechce, co som taka unavena a radsej si zostanem vegetit pri telke 😃 😃 😃

• juuuuj baby, cely bozi den ma boli prave ucho a mam v nom zalahnute. V zivote som to nemala, co to je?????? 🤔 Drahy mi to skusi vecer vypalit novinami. Malo by to pomoct, ak je to prievan - co je dost mozne, lebo okna nam dobre netesnia a aj ked su zavrete, zaclona nam vlaje, ako keby boli okna pootvorene 😠 😠 😠

• no uz mi to milacik vypalil - buchlo to zo trikrat 😮 , bolest polavila, ale zalahnute to mam stale. 😠 Inak v kuchyni smrado ako hovado, kedze sme to nemohli robit vonku, kde fuka ako sialene 😒

• babenky strasne suuuuuuuurne zhanam nejaky kontak na zelezak..mozete mi pomoct??na zajednanie saly...prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

• dani, uz je lepsie? 😃 😃 😃 😃 sorry, ale ked si vas dvoch predstavim ako ti to majo vypaluje 😃 😃 😃 😃 😃

kika, tak receptik medovnickov aj mne 😉 😉 😉

iliaska...ja netusim...kika, nemala si to tam ty? 🤔 😶

• a to som chcela ist spat.. 😠 😠 😠

• ale uz idem..krasny dnik damy zelam 😵 😵 😵

• Miri, no musim uznat, ze sme boli srandovni, smradu sme vsade narobili.... 😃 Ale skoda, ze to pomohlo len na chvilu. Vecer to bolelo zas. Ktovie, co je to za potvoru. 😠 Mam aj upchatu nosnu dierku na tej istej strane, ale nadcha to nie je, pretoze pri nej sa mi dierky striedaju a tato je upchata uz druhy den 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov