Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojky... takze to stretko nedopadlo slavne, co??? :-S Mozno sa z kociek stali marodi, tak ako zo mna. Ale ja som sa aj napriek tomu, ze som nemohla ani rozpravat, na Majov vianocny vecierok vydala a bolo veru dobre x-)
Odpovedať
ale kdeze dani, bolo super, mirka, ywet, babula lilusiatko ja, moja kmotra a krsniatko 8-) ;-) :-) "bastikovci" zmeskali autobus tak do musia nam vynahradit v stredu x-) x-) x-) x-) x-) aj jja mozno pride v stredu dame teda repete ;-) :-) ale foto nemame nejako sme nestihali :-D
Odpovedať
ahojte, ery no ja to v stredu nevidím moc ružovo, lebo nemám nič porobené a chcela som aj niečo piecť, takže sa asi nezúčastním...napísem ti do IP
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam napecene... hehehe.... nemohla som sa dockat receptu na pernicky od ery :-N , tak som volalal mamine nech mi da svoj overeny a vsetko som to zmakla v piatok a v sobotu. Len teraz neviem, kto to poje, ked my ideme zajtra prec 8-) Ale robila som len take 'suche' takze by to tie 2 tyzdne malo vydrzat :-N
Odpovedať
ahojte babenky nahodou neviete o niecom takom podobnom ako je zelezak??lebo tam sme volali a ze tam je plno az do oktobra..sme sa s drahym rozhodli ze chceme skor investovat peniazky do fotografa,kamery,prstienkov,svadobnej cesty a hostinnu cheme taku obycajnu..problem je aj to ze mame cez 80 ludi (v restike chcu cez 100 tisic)a ten zelezak bol perfektny..co sa tyka stravy a aj pitia..pozete poradit?????????
Odpovedať
babu x-) mas IP x-) dani no ani mi nehovor uz ked som sa konecne dokopala k tomu receptu tak nesla ms dva dni tak som to hodila mirke na icq ale inak aj tusim v mk v teme medovnicky je ten isty, aj aj uz mam napecene ale uz aj skoro vsetko zjedene, takze idem este dopekat x-)
Odpovedať
ery :-D a ku mne sa ten recept ani nedostal :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Aj som si myslela, ze bol problem v tom, ze nesla MS. Nevadi, mamina mi nadiktovala svoj overeny, tak tvoje pernicky skusim na buduci rok. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak konecne som sa vybrala na stretko... nebola som dva tyzdne na internete, len som si pamatala, ze to ma byt 16.12. o 16:00 v davinci..., kde som prisla o 16:20 a nikde nikoho, tak som isla do speranzy, ze som si asi miesto pomylila... ale nic, nakukla som aj do life-u, ale tiez nic..., potom som isla k vodnikovi, ze sme sa tam mali mozno stretnut, ale tiez nikto povedomy..., tak som isla domov.... kde a kedy ste sa stretali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani no ja som na stretku sice nebola, ale v mirkinom albume je miesto, hodina a datum ten, ktory si si pamatala. Prezrela si tam vsetky kuty? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ked som prisla do davinci, boli tam obsadene len dva stoly, pri jednom starsi par, pri dryhom sedeli dve baby, ale neboli mi vobec povedome a sedeli na stole pre dvoch, cakal som ze keby to bol niekto z ms ze bude sediet pri oooobrovskom stole ;-) , skoda ..., tesila som sa, konecne mi to vyslo, ze som bola v tn... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som na tom stretku tiez nebola, ale pockaj, baby ti vecer napisu, kde sa skryvali... potvory... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasne... no dufam, ze sa dobre bavili... a mozno zase niekedy nabuduce :-)
Odpovedať
tu je ten recept od Kiky :-) 500 g hladkej muky, 250 g praskoveho cukru, 2 vajicka, 4 lyzice medu, 1 cajova lyzicka sody bikarbony, 2 lyzicky medovnikoveho korenia (skorica, anyz, klinceky) zo surovin vypracovat cesto, pokial je huste pridat 2 lyzice vody, nechat odstat 24 a huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa do pecenia
Odpovedať
a inak, ahoooooooooojte :-) na stretavke bolo supeeeeeeeeeer, stredu pokracujeme...xi...ale to uz len tak dodatkove :-p ;-) fotky veru nemame, nebolo ani casu a ani nas to nenapadlo..xi..... musim utekat, ideme na tretiu nauku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, ja som v plnom prude balenia na dovcu x-) x-) x-) drahy na mna krici, nervozny je (uz je zbaleny a ja som este ani nezacala :-D ) a to za par hodin mame odchod :-N
Odpovedať
ahoj danka :-) tak my ked niekam ideme tak balime spolu, neviem ako by sa moj drahy sam nabalil, vzdy chce aby som mu pomohla :-D prajem vam krasnu dovolenkuuu x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooojte, ...som rada, ze som stretavku stihla.. Rada som osobne spoznala nove tvare = Babula + Lilusiatko ;-) Cokoladka bola vynikajuca...my sme dorazili domov o druhej dnes 8-) , no veru nadherny vikendik za nami a este krajsie dva pred nami.. *Danka uz teraz sa neviem dockat foto...velmi si to uzite, prajem Vam to, zasluzite si to... *Janka, to je mi luto, ja som bola tiez vychystana na 16tu, ale kedze baby nestihali, tak som prisla az potom...a ty nemas na nikoho z nas tel. cislo? AK nie, napravime, aby sa taketo nieco uz nemohlo stat... ***a kde boli ostatni??? HM????
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko + ywett vdaka; budeme sa snazit uzit si to co najviac. Ved uz tam tak skoro (ak vobec) nepojdeme :-D bude treba utiahnut opasky a zacat setrit na domcek. No ak buduce stretko naplanujete na koniec januara - zaciatok februara, som tam ako na koni ;-) p.s. - prave si tu kludne sedkam pri vinku; cosi som uz do kufra nahadzala a teraz rozmyslam nad takymi dolezitymi drobnostami, co este treba lil - a moj sa bali vzdy sam - uz ma dlhorocny trening - par rokov totiz chodieval do Ciech na vikendovky, tyzdnovky predavat varesky ako stankar. Aj mna to pristihlo. O takomto case sme byvavali v Plzni alebo v Prahe na Vianocnych trhoch. Bolo to krasne, ale zimy sme si teda uzili poriadne, kedze sme museli cele dni stat na zime :-S A ked som potrebovala na WC, tak som sa z tolkych pancuchacov, elastakov a oteplovaciek ani povyzliekat nestihala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dani no hovor mi o predavani... :-) ja nasim sem-tam pomaham s drahym tiez :-p ...no ved stretko naplanujeme teda , ked prides..len daj vediet skor a zorganizujeme
Odpovedať
Profilova fotka
miriiiiii, kde siiiiiii...... =-) Teraz ma napadlo, ci nahodou nepoznas Simonku Zamecnikovu (teraz uz Brdovu) od nas z Podhradia. Za tyzden sa jej ma narodit babatko, co je dalsi dovod smutit za tym, ze nebudem na Vianoce doma. :-S Ale ved v januari jej ratolest hadam uvidim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, hlavne ked natrafis na nejakeho 'mileho' zakaznika, ze ???? :-D :-D :-D Ale zial, na takych ludi sa da natrafit vsade (bohuzial). :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mna tam raz prisla otravovat taka 'vestica'. Nemohla som sa jej za nic na svete zbavit, normalne som sa jej az bala. Akoze, vypocula by som si, keby vedela ozaj vestit, ale tato isla len po peniazoch a rozmyslala len, ako by zo mna volaco vytlkla ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
...no ved prave...nam sa s drahym 2x stalo, ze nas poznali z tejto stranky, aka sranda to bola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak mne sa toto este nestalo... :-D ... vlastne sorry... mirka ma nacapala, ked som vytvarala album, preto som sa sem vtiskla :-N
Odpovedať
dani, neviem ci som ta stihla...stastnu cestu x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
jani, az teraz som si vsimla, ze ty si nas hladala..... :-( :-( :-( :-( no my s kikou sme mali trochu meskanie, lebo sme boli v Zline a nepodarilo sa nam prist presne na stvrtu...a sme nevedeli, ze tam nikto nebude....je mi to moc luto..vazne ma to mrzi... :-S :-| :-( PREPAC |-|
Odpovedať
dani, a ako tak priebezne citam a dopisujem, tak..simonu z? no hovori mi to nieco...ale teraz brdova? aj to meno poznam v podhradi ale som z toho este viac zmatena :-N :-D :-D :-D :-D :-D nerobila v bare?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, robila v podhradi v krcme v kaite... inak, ako vidis, este stale som tu :-D
Odpovedať
ahoooooooj, no to som rada....aspon ti mozem tiez popriat vsetko len to NAJ..sice nie k narodkam, ale ku krasne dovolenke, uzite si to ako sa len da a nezabudni, ze my sme tam ziadna nebola este tak veeeeeeeeela foteciek x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) jj, v kaite...takze bude mat mimi?? a koho si brala?? ja poznam zdena brda....jeho brata????????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?