Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • a kam si usla? 🤔 😞

• Tu soooooooooooooom

Miri, no co si si neozvala? Som cakala a kvoli tebe som vcera zapinala PC...ako si dopadla?

• A kdeee si teraz ty?? 🤔

• Sponzor fóra
  • no ja som tu...
    idem to skusit ale ak ma nevyhodia z pc 😬 tak poslem...

• Uz som citala mailik, moja nerob si starosti..to pocka...

• no.... 😐

• ...a inak stretavka ako dopadla?

• uz som poslala 🙂
    stretavka?? no bolo velmi dobre, baska..no ta bola nase slniecko 😵 😵 😵 len nas stiskala a objimala..no taky skerko, velmi bola zlata.. 😵 😵 😵 a bola so mnou aj moja kamka, co bola radit so satami Mata 😵
    a mame aj par foteciek...tak az budem mat program, ich zmensim a vyvesim tu

• OK, tak sa teskam na fotecky...

Baska, Gustik,ked uz som Vas ja nezastihla, tak sa tu obcas aspon zastavte na kus reci, cooo??

• Budem sledovat, ci pribudnu fotecky v tvojom albumiku...

• no keby som vedela ako inak, tak ich zmensim a pridam aj vcul...

• ahojte 🙂

no supeeeeersky bolo vcera 😉 aj ja mam nejake foto len som este teraz v procese pecenia teda zdobenia a plnenia tak ked dorobim a nebude uz svitat tak nieco pridam 😵 😵 😵

• ahoj mojka 🙂
    tak sme sa tu zisli takto pekne v nasej trojke 😉
    pecies? no ani mi nehovor..dnes som sa tak vecer napratala, ze som myslela, ze puknem..a to doslova..som si musela hned lahnut a dala som si aj akusi pirulu...zostalo mi strasne zle...
    posli mi vsetky fotecky potom na mailika, aj ja ti poslem

• Hm, slavna trojka 😉
    Babenky, tak pridajte foto, sa tesim..skoda, v nedelu sme nepofotili dalsie stretko...akosi sme sa zaklebetili..

Kikus tak z teba je takato kuchticka? ja budem od soboty tiez vypekat, zatial som len nepecene robila..pocuj, bol dnes Misko za Tebou, vsak? Mi volal, bol happy, ze som mu poradila tip a ty darcek, frajerka sa bude tesit.
    V sobotu aj ked prideme neskor mozem sa ozvat a zbehli by sme do obchodu? neviem ako budeme stihat...a mas to odlozene moja? som aj mail pisala..

• ked bude program, pridam 🙂
    no co uz...toto bolo taka mini nahrada...
    a ozaj, JJA preco neprisla???? 🤔 🤔 🤔

• Sponzor fóra
  • Jja bola tusim u svokricky na vychode - niekto to tam spominal...

Ked pridas, tak ma aj informuj, keby som bola busy, aby som jukla...

• no hej, ale to bola cez weekend, cez tyzden uz tusim nie...no neviem 😬

neboj, urcite hodim infosku 🙂

• Aha, jasne...a pisali ste aj sem na stranku, ze je stretko? Lilly mi tusim pisala, ze to nejak prepiskla, ze ani nevedela..vcera sme si tu pisali...

• ywett jasne neni problem hoci kedy mozes zavolat vies ze ja nemam problem, hej misko bol aj vybral taku peknu supravu 😵 a to pre Teba mam odlozene neboj, inak vies co? ja mam pri nom taky pocit ako keby sme sa poznali uz 10 rokov 😃 😃 😃 😃 😃 fakt aj dnes ked prisiel tak uplna pohoda sme pokecali 😵 😃 😃 😃 😎 😎 😎 mailik prisiel ale ved vies aky som ja zabudlivec odpisat 😵

• no to som si veru ista neni, ze ci sme to tu pisali...kika, pisali sme to tu??? ci ako to vlastne bolo?? 🤔 😬

• miriama • 17. dec 2007 o 18:37
    Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
    a inak, ahoooooooooojte
    na stretavke bolo supeeeeeeeeeer, stredu pokracujeme...xi...ale to uz len tak dodatkove
    fotky veru nemame, nebolo ani casu a ani nas to nenapadlo..xi.....
    musim utekat, ideme na tretiu nauku

• takze tu je dokaz, ze sme to spominali..a potom sa uz asi len cez tel dohadovali, nie? no este mrknem

• Aha, no pekne, aj dokaz si prilozila, takze alibi mas..ale cas a kde asi napisane nebolo, takze asi mnohi nevedeli, ale vsak to uz je jedno.

Kika, no Michal je moj BF = best friend od strednej skoly, nie sme v kontakte kazdy den, ale vieme, ze kedykolvek sa mozme na seba spolahnut, napr.aj pri vybere darceka 🙂 no s nim sa da kecat, vies 4 roky bol cisto v zenskej parti a v kolektive, tak sme si ho vychovali... 😎

• no lebo to sme este nevedeli...ale jja bola na skype a som jej to tam pisala..len mi neodpisala, tak neviem...
    no ved snad priste..ale uz bezomna..akosi mam smolu..alebo prinasam smolu...

• MOja neber to takto...to bola nahoda...ale vsak sa ti dari, aj to meno, aj saticky...hlavu hore

• 😒 😐

• Oddychni si, chod spinkat, nacerpaj silu...

• no prave idem....pricucnem sa k petovi a idem spat..len asi si idem este vlasy umyt..no veru idem...tak papaaaa
    a krasny piatok....mna na miesto krstu caka pohreb...no co....
    krst sa odlozil o tyzden, tak sa tesim, ze sa nezrusil uplne a fararko bol ochotny koli mne ho prelozit medzi sviatky, co povodne vobec nechcel..ale tak taketo veci ako pohreb si clovek nevybera 😞
    papa

• Tak dobru nocku...aha vlastne aj ten krst mal byt..no nie vzdy vsetko ide podla planu, clovek mieni, Pan Boh meni..no ako pises clovek si nevybera...

• ahojte babenky 🙂 ved ja som nikoho neobvinovala,ze som nebola na druhom stretku, ja som pisala,ze som bola asi mimo ked som si to nevsimla 😃 dnes uz mam volno a chystam sa na balenie tasiek 🙂 dnes odchadzame k nasim na sviatky tak uz sa veeelmi tesim 😃 majte sa pekne 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov