Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • no tak to teda ano, 😉
    ywett asi uz zaspala za kompom 😃 😃 😃

• a teraz nam ywett zdrhla 😎 ale ona riesi urcite tych bacilov, ze? 😎 😎 😎 😎

• Ale som tuuu, ale browsujem ine stranky 😉

• Sponzor fóra
  • alebo tak...xi 😵 😵

• miriama no uz sa ukazala, 🙂
    ywett a kade chodis?ozaj babule neviete mi poradit link na trenciansky salon danica? 😮

inak toto je moj 7900 prispevok 😃 😃

• 7900???? WAW, to si stihla dost od min. roka teda!
    Danny:
    http://www.danica.sk/

• Miruska, ozaj bola tu v nedelu na navsteve kamoska, co to ma pred Tebou a hovorila aj o vyzdobe, ze by Ti mohla prenechat/pozicat...ja som jej aj moju pozicala..ona bude mat asi oranzovo/broskynkovu, vazy, organzu, sviecky, zive kvety...a stoly nakoniec do U, kedze su tam stlpy, tak nie je moc variant...mozem Ti dat do IP mailik, hm? Sa mozte skontaktovat a popytat sa jedna druhej 😎 (este si predtym ale od nej vypytam suhlas na poskytnutie mail adresy) alebo Tvoju jej dam 😬 , ak das suhlas.. 😃

• ywett sa snazim, 😃 ked tu po veceroch vysedavam a potom sa mi rano vstavat nechce ked po mne dcerka vykrikuje rano s postielky mama 😃 😃

• No spanok je dolezity 🙂 , PC je velka zavislost, treba to monitorovat, lebo je to zahuba ludstva 😛

• ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

• ahooooj ery 😃 😃 😃
    som citala na druhej teme ze poznas tomasa becara 😃 😃 😃

• no teda baby vam sa nechce spat? 😎 no ani mne od dnes mam nove klaaaaaaaaaaaaaaavesy 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak cvicim uz asi dve hodky 😎 😎 😎 😎 😎 teda nie nove ale pozicane a som z toho vytesenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• danny jasne poznam, od malicka sa pozname 😵 preco sa pytas?

• ery cez ip-oki?

• **ywett, to by bolo supeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂

**kika, uz vyhravas o zabitu??? 😵 😎

• Sponzor fóra
  • ywett veru tak atk,moj limit je polnoc tak mam este polhodinku 😃 😃 😃

• Tak ja jej hodim Tvoju adresu a vypytam si suhlas na poskytnutie jej Tebe, keby ona nestihala napisat, ju?

Kikus vitaj, ako si dopadla???

• kto je kika??asi som mimo obraz ? 😮 😬 😬

• oki, dakujem mojka 🙂
    a s tymi stolami skoda...ja som sa tesila, ze ich bude mat inak..a ze si to dam tiez.. 😞

• kika-erytrea 😎

• Este to budu mozno diskutovat, vsak sa popytas, ju?

• miriama dakujem za vysvetlenie 😃 😃 😃
    uz som v obraze 😉

• no uvidime 🙂

nemas zaco danny 😎

• Zajtra jej napisem..dala som si to ako pripomienku, abych nezabudla...baby, nejde hajat? Drahy je uz v kupelni, tak asi to budem musiet ukoncit...

• ja nieeeeeeeeeeeee...cakam, kym pojdete vy aby som mohla doprestavovat.. 😃 😃 😃 😃 😃

• miriama 😉

ywett ja az presne o pol noci tot moj limit 😃 😃 😃

• tak este 25min?tak sa nehnevajte..ja to musim spratat....lebo sa tu ani do izby neda dostat 😃 😃

• Tak ja sa lucim, Miruska, potom zasli foto, ako si prestavila..zajtra ak odstranim bacila, tak hodim fotecky nejake...

Danny este ti zostava necela pol hodka..

Ery napis IP/mail ako bolo, pocity....

...bruuu nockuuuu

• miriamka presne tak 😃 😃
     a kde sa stratila erytrea? 😮 😮 😮
    ywet-oki a bruu nocku aj tebe 😉

• inak dala som si do albumceku par fotto siat co sa my pacia 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov