Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • no tak to teda ano, 😉
    ywett asi uz zaspala za kompom 😃 😃 😃

• a teraz nam ywett zdrhla 😎 ale ona riesi urcite tych bacilov, ze? 😎 😎 😎 😎

• Ale som tuuu, ale browsujem ine stranky 😉

• Sponzor fóra
  • alebo tak...xi 😵 😵

• miriama no uz sa ukazala, 🙂
    ywett a kade chodis?ozaj babule neviete mi poradit link na trenciansky salon danica? 😮

inak toto je moj 7900 prispevok 😃 😃

• 7900???? WAW, to si stihla dost od min. roka teda!
    Danny:
    http://www.danica.sk/

• Miruska, ozaj bola tu v nedelu na navsteve kamoska, co to ma pred Tebou a hovorila aj o vyzdobe, ze by Ti mohla prenechat/pozicat...ja som jej aj moju pozicala..ona bude mat asi oranzovo/broskynkovu, vazy, organzu, sviecky, zive kvety...a stoly nakoniec do U, kedze su tam stlpy, tak nie je moc variant...mozem Ti dat do IP mailik, hm? Sa mozte skontaktovat a popytat sa jedna druhej 😎 (este si predtym ale od nej vypytam suhlas na poskytnutie mail adresy) alebo Tvoju jej dam 😬 , ak das suhlas.. 😃

• ywett sa snazim, 😃 ked tu po veceroch vysedavam a potom sa mi rano vstavat nechce ked po mne dcerka vykrikuje rano s postielky mama 😃 😃

• No spanok je dolezity 🙂 , PC je velka zavislost, treba to monitorovat, lebo je to zahuba ludstva 😛

• ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

• ahooooj ery 😃 😃 😃
    som citala na druhej teme ze poznas tomasa becara 😃 😃 😃

• no teda baby vam sa nechce spat? 😎 no ani mne od dnes mam nove klaaaaaaaaaaaaaaavesy 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak cvicim uz asi dve hodky 😎 😎 😎 😎 😎 teda nie nove ale pozicane a som z toho vytesenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• danny jasne poznam, od malicka sa pozname 😵 preco sa pytas?

• ery cez ip-oki?

• **ywett, to by bolo supeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂

**kika, uz vyhravas o zabitu??? 😵 😎

• Sponzor fóra
  • ywett veru tak atk,moj limit je polnoc tak mam este polhodinku 😃 😃 😃

• Tak ja jej hodim Tvoju adresu a vypytam si suhlas na poskytnutie jej Tebe, keby ona nestihala napisat, ju?

Kikus vitaj, ako si dopadla???

• kto je kika??asi som mimo obraz ? 😮 😬 😬

• oki, dakujem mojka 🙂
    a s tymi stolami skoda...ja som sa tesila, ze ich bude mat inak..a ze si to dam tiez.. 😞

• kika-erytrea 😎

• Este to budu mozno diskutovat, vsak sa popytas, ju?

• miriama dakujem za vysvetlenie 😃 😃 😃
    uz som v obraze 😉

• no uvidime 🙂

nemas zaco danny 😎

• Zajtra jej napisem..dala som si to ako pripomienku, abych nezabudla...baby, nejde hajat? Drahy je uz v kupelni, tak asi to budem musiet ukoncit...

• ja nieeeeeeeeeeeee...cakam, kym pojdete vy aby som mohla doprestavovat.. 😃 😃 😃 😃 😃

• miriama 😉

ywett ja az presne o pol noci tot moj limit 😃 😃 😃

• tak este 25min?tak sa nehnevajte..ja to musim spratat....lebo sa tu ani do izby neda dostat 😃 😃

• Tak ja sa lucim, Miruska, potom zasli foto, ako si prestavila..zajtra ak odstranim bacila, tak hodim fotecky nejake...

Danny este ti zostava necela pol hodka..

Ery napis IP/mail ako bolo, pocity....

...bruuu nockuuuu

• miriamka presne tak 😃 😃
     a kde sa stratila erytrea? 😮 😮 😮
    ywet-oki a bruu nocku aj tebe 😉

• inak dala som si do albumceku par fotto siat co sa my pacia 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov