Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • aha..tak to je iny problem.. 😒
    tak snad inokedy

• ywett tak v tom ti asi nepomozem 🤔 🤔 😬 😬

• danny, od lenky z TN, ma salon..tu je ako newyorkgirl, tak kuk jej album ak chces, ma tam aj man 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • No nic budem skusat aj do polnoci 😎

• ty si nasa sikula, tebe to urcite pojde 🙂
    ved snad ti to zas nesformatovalo.. 😬 😬 😬

• No to hadam nie, na to davam pozor, ale nasla som chrobaka...a je v nasom PC 😞 asi tu mame nejakeho bacila, zajtra volam lekara na pomoooooooooooc, preto mi asi nestiha...a ja do neho busim jak o zivot 😬

• miriama-no som si aj myslela ze ich mas od new 😃 😃 😃 len som si nebola ista 😃 😃
    ywet a co ty vlastne nejde,hmm?? 😬

• no vidis, dobre si myslela 🙂

bacila?? v pc,???? fiiiiiiiiiiiha 🤔 🤔

• Mne to tu cele hapruje, aj ked som si fotky presuvala, tak mi ich dalo dvojmo...ten bacil hnusny tu robi galibu!!!!! Zajtra ho usmernim, kam patri!!!!! Mne proste z tej karty nejdu fotky otvorit vo phote managerovi...

• miriama- 🙂 🙂 🙂

ywett nestras s bacilami neni sranda 😢 😢 😮 😮 😮

• 1600 🙂 😉

• Myslis, ze mi mohol zavirit cely PC? To urcite moj mangel stahoval hry alebo pesnicky a nakazil nam ho!

• ywett veru mohlo,aj moj tak stahuje a potom obvinuje mna,ale ja sa nedam 😃 😃 😃

• bo ja stahujem len sem tam na nejake nove scrapiky 😃 😃

• Som z toho rozhodena teda riadne 😐 😠 , ale zajtra pride ITckar a da to dokpy, urci diagnozu a bude.
    Dannynka ty tu nemas album? Som chcela kuk, ci Ta nepoznam nahodou 😎

• Sponzor fóra
  • ywett mam ale len na modromkonikovy,chces link?
    svadobne este nemam ale mozno cez vikend uz budem mat,brasko naskenuje na cd a potom vlozim 😉

• Uz som pozrela, napoznam 😐 , kde byvate? OK, ked pridas foto, taj vediet...ak by som ich nahodou opomenula...vy ste sa brali 18/6/2006? My 06/10/2006 😉

• Miruska kde si zdrhla? 😒

• tu soooooooooooom 😵 😵 😵 😵
    stahujem izbu...xi..ked mna to taaaaaaaaak bavi..potrebujem stale zmenu 😃 😃 😃

• no ved ani ja teba,ale nevadi ale rada ta spoznam 😉
    neboj ked fotto pridam urcite vam poviem,uz sa tesim ze sa budem moct aj ja pochvalit svadobnimy foteckami 😃
    noo tak datum svadby sme mali lizko seba 😉 🙂
    a vy ste mali kde sobas?tu v tn?

• Taku salu, aku sme si predstavovali sme v TN nenasli, tak sme to mali mimo v Piestanoch 🙂
    ...tak nabuduce sa mozes pridat na stretko, aj s malou 😉

Miruska, ty sama stahujes, ci s drahym? No ked ta to bavi, tak preco nie 😎

• ywet no v tn malo c zozenies 😬
    my sme mali len taku malinku svadbu bo presne mesiac pred nasou svadbou sme pochovali manzelovho deduska 😞 😢 😴
    a mali sme to u maminky mojej v robote,bo ona je kucharka a tak sme mali miestnost a reziu zadarmo a aj na jedlo sme mali zlavu 😉

• no pomohol mi to peto zniest zhora..ale prestavovat si budem zajtra..lebo moje napady sa mu nepacia..ked mame taku ooooobrovsku postel..nieje kde co ine dat 😃 😃 😃 😃

• mirka co o takomto case stahovat izbu?? 😮 😮 😮

• danny, to je moja radost...prerabat stale cosi..kludne aj o druhej v noci 😃 😃 😃 😃 😃

• mika to nemyslis vazne 😃 😃 😃

• jasneeeeeeeeeeee..ved by to nebolo prvykrat 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    este, ze mooj ma tazky spanok tak mozem kludne aj skrine stahovat..a aj postel aj s nim...ani by nevedel 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• mirka- 😃 😃 😃 😃
    to aj ten moj napodobne,ale zase by mi to budilo dcerku 😛
    ywett a teraz si sa pre zmenu stratila ty 😮

• no my sme sami na baraku tak sa da este 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov