Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
aha..tak to je iny problem.. :-S tak snad inokedy
Odpovedať
ywett tak v tom ti asi nepomozem =-) =-) :-N :-N
Odpovedať
danny, od lenky z TN, ma salon..tu je ako newyorkgirl, tak kuk jej album ak chces, ma tam aj man :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No nic budem skusat aj do polnoci 8-)
Odpovedať
ty si nasa sikula, tebe to urcite pojde :-) ved snad ti to zas nesformatovalo.. :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No to hadam nie, na to davam pozor, ale nasla som chrobaka...a je v nasom PC :-( asi tu mame nejakeho bacila, zajtra volam lekara na pomoooooooooooc, preto mi asi nestiha...a ja do neho busim jak o zivot :-N
Odpovedať
miriama-no som si aj myslela ze ich mas od new :-D :-D :-D len som si nebola ista :-D :-D ywet a co ty vlastne nejde,hmm?? :-N
Odpovedať
no vidis, dobre si myslela :-) bacila?? v pc,???? fiiiiiiiiiiiha =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne to tu cele hapruje, aj ked som si fotky presuvala, tak mi ich dalo dvojmo...ten bacil hnusny tu robi galibu!!!!! Zajtra ho usmernim, kam patri!!!!! Mne proste z tej karty nejdu fotky otvorit vo phote managerovi...
Odpovedať
miriama- :-) :-) :-) ywett nestras s bacilami neni sranda ;-( ;-( :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
1600 :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslis, ze mi mohol zavirit cely PC? To urcite moj mangel stahoval hry alebo pesnicky a nakazil nam ho!
Odpovedať
Článok sa načítava...
ywett veru mohlo,aj moj tak stahuje a potom obvinuje mna,ale ja sa nedam :-D :-D :-D
Odpovedať
bo ja stahujem len sem tam na nejake nove scrapiky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Som z toho rozhodena teda riadne :-| ]-( , ale zajtra pride ITckar a da to dokpy, urci diagnozu a bude. Dannynka ty tu nemas album? Som chcela kuk, ci Ta nepoznam nahodou 8-)
Odpovedať
ywett mam ale len na modromkonikovy,chces link? svadobne este nemam ale mozno cez vikend uz budem mat,brasko naskenuje na cd a potom vlozim ;-)
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Uz som pozrela, napoznam :-| , kde byvate? OK, ked pridas foto, taj vediet...ak by som ich nahodou opomenula...vy ste sa brali 18/6/2006? My 06/10/2006 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miruska kde si zdrhla? :-S
Odpovedať
tu soooooooooooom x-) x-) x-) x-) stahujem izbu...xi..ked mna to taaaaaaaaak bavi..potrebujem stale zmenu :-D :-D :-D
Odpovedať
no ved ani ja teba,ale nevadi ale rada ta spoznam ;-) neboj ked fotto pridam urcite vam poviem,uz sa tesim ze sa budem moct aj ja pochvalit svadobnimy foteckami :-D noo tak datum svadby sme mali lizko seba ;-) :-) a vy ste mali kde sobas?tu v tn?
Odpovedať
Profilova fotka
Taku salu, aku sme si predstavovali sme v TN nenasli, tak sme to mali mimo v Piestanoch :-) ...tak nabuduce sa mozes pridat na stretko, aj s malou ;-) Miruska, ty sama stahujes, ci s drahym? No ked ta to bavi, tak preco nie 8-)
Odpovedať
ywet no v tn malo c zozenies :-N my sme mali len taku malinku svadbu bo presne mesiac pred nasou svadbou sme pochovali manzelovho deduska :-( ;-( |-| a mali sme to u maminky mojej v robote,bo ona je kucharka a tak sme mali miestnost a reziu zadarmo a aj na jedlo sme mali zlavu ;-)
Odpovedať
no pomohol mi to peto zniest zhora..ale prestavovat si budem zajtra..lebo moje napady sa mu nepacia..ked mame taku ooooobrovsku postel..nieje kde co ine dat :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mirka co o takomto case stahovat izbu?? :-o :-o :-o
Odpovedať
danny, to je moja radost...prerabat stale cosi..kludne aj o druhej v noci :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mika to nemyslis vazne :-D :-D :-D
Odpovedať
jasneeeeeeeeeeee..ved by to nebolo prvykrat :-D :-D :-D :-D :-D :-D este, ze mooj ma tazky spanok tak mozem kludne aj skrine stahovat..a aj postel aj s nim...ani by nevedel :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mirka- :-D :-D :-D :-D to aj ten moj napodobne,ale zase by mi to budilo dcerku :-p ywett a teraz si sa pre zmenu stratila ty :-o
Odpovedať
no my sme sami na baraku tak sa da este :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?