Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
cawte cice, tak akurat mi moja milovana sestra 15rocna kupila a posiela fotky darceku 8-) mi kupila podvazok :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, dik za radu, ale dnes som mala zase maniu a tak pribudli dalsie, tak prosim hlasujte este raz... Miri, tak podvazky? No to by ste mali mat potom stahovanie podvazkov na svadbe, je to celkom eroticke... :-D :-p :-D
Odpovedať
mill tak ja som za to prve teda z tej prvej ukazky ale rozhodnut sa musis sama 8-)
Odpovedať
mill, stahovanie podvazkov?? a to je co :-N :-N :-N :-D
Odpovedať
erytrea-ahojky,akurat som si kukala tvoj albumcek zo svadobnymy fotto a nasla som tam fotto mojho "bratranca" a kostolik v ktorom ste sa brali tiez poznam,bo sme sa tam tiez brali :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, no ved uvidime.. Miri, to je nieco ako odcepcovanie, akurat namiesto zavoja ti zenich dava dole podvazky, najcastejsie zubami..su z toho dobre fotky niekedy:-D:-D:-D
Odpovedať
jaj to je to?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak to dufam, ze bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau mir :)
Odpovedať
caute vsetci je tu niekto? 8-)
Odpovedať
ery ja tu,ale to asi nic moc ze? :-) :-) :-)
Odpovedať
ale co by :-D :-D :-D :-D :-D ziadne nic moc :-D :-D :-D :-D uz si kukla foto? je to on?
Odpovedať
no kukla ale je schovani za bublinkami :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja som tu, ale idem kukat charlieho sheena...milujem tuto strestenu parodiu...mozno zas mrknem... @lil ako sa ti pacil veltrh?ja som svoj nazor napisala do temy "svadobny veltrh"... @dannynka mas krasne motto v profile...aj ja mam dcerku...a tiez je to zmysel mojho zivota...
Odpovedať
lomnicka ahoj :-) a ako mas staru dcerku a ako sa vola?
Odpovedať
danny uz sa to posiela len je to asi trosku vacsie tak to chvilku potrva ked pride daj vediet a nevies nahodou jeho meno?
Odpovedať
oki idem si kuk mailika :-D :-D :-D
Odpovedať
erytrea kuk ip-cko :-) ;-)
Odpovedať
oki uz to odislo ale som Ti to musela poslat z centrumu lebo z mojej na sezname to neodislo
Odpovedať
oki idem kuk ;-)
Odpovedať
oki poslane 2X :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ery uz mam,jeeeeej to je on ten fesacisko co nas sobasil :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ery a ako sa inak mate??hmm.som kukala albumceky a videla som ze ste aj stretko mali :-) ;-)
Odpovedať
ano mali sme a bolo super, prisla danka z anglicka tak sme uz konecne na zivo s nou videli? a vy ako na konikovi? uz sa Vam to tam pekne rozrasta 8-) ;-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
no veru aj my mavame stretka,a tiez to predposledne bolo super,bolo nas tam tusim 11-nast co je dost velky uspech u nas.A veru rozrasta,noveclenky pribudaju a aj novy trencan pribudol vcera rano :-) ;-) :-D
Odpovedať
ahojte vsetci :-) pred chvilkou sme prisli z BA, mali sme sa fajneee, tolko navstev sme postihali,ze to ani nieje mozne :-D boli sme aj na svadobnom veltrhu,celkom sa nam tam pacilo aj som si skusila nejake saty,ale tie prave som nenasla,hladanie pokracuje,mam par fotiek v albume ;-) prajem dobru noc
Odpovedať
lilusiatko x-) x-) x-) x-) x-) erytrea 8-) :-)
Odpovedať
ahoj miri ako? 8-) 8-) 8-) dnes idem za tou pani konecne, lebo som mala total natrieskany vikend, bolo toho vela tak idem dnes po robotke, len som ju musela vytlacit este raz lebo bola u mna mala a strasne sa jej ten obrazok pacil a niekde sa nam stratil a raz neviem kde x-) x-) x-) inak bola zlata lebo si myslela ze to je jej torta na narodeniny a stale sa pytala dokola ze ci aj ona bude mat taku :-D :-D :-D :-D :-D :-D aj ked uz narodky mala v januari x-) x-) x-) x-) no nasmiali sme sa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cavko koceny 8-) 8-) 8-) 8-) Ja len tak na skok, lebo chceme ist este na nakupy slovenskych dobrot a zajtra uz ideme naspat :-( :-( :-( :-( :-( :-( . Ery, zial, uz mi to nevyjde prist ta kuknut. Ved kazdy den lietame ako odtrhnute plagaty. Za den mame na plane aj tri navstevy... :-S Inak, zabudla som povedat, ake bolo stretko dobre. x-) x-) x-) x-) Dufam, ze to budeme moct coskoro zopakovat. ;-) Ale uz letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) lilusiatko tie predposledne su nadherne :-o :-o :-o :-o ;-) erytrea-ako sa dari v praci?neodfuklo ta po ceste? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence...iba vas chcem pozdravit a popriat pekny pracovny tyzden. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?