Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • cawte cice,
    tak akurat mi moja milovana sestra 15rocna kupila a posiela fotky darceku 😎
    mi kupila podvazok 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Ery, dik za radu, ale dnes som mala zase maniu a tak pribudli dalsie, tak prosim hlasujte este raz...
    Miri, tak podvazky? No to by ste mali mat potom stahovanie podvazkov na svadbe, je to celkom eroticke... 😃 😛 😃

• mill tak ja som za to prve teda z tej prvej ukazky ale rozhodnut sa musis sama 😎

• Sponzor fóra
  • mill, stahovanie podvazkov?? a to je co 😬 😬 😬 😃

• erytrea-ahojky,akurat som si kukala tvoj albumcek zo svadobnymy fotto a nasla som tam fotto mojho "bratranca" a kostolik v ktorom ste sa brali tiez poznam,bo sme sa tam tiez brali 🙂 🙂 🙂

• Ery, no ved uvidime..
    Miri, to je nieco ako odcepcovanie, akurat namiesto zavoja ti zenich dava dole podvazky, najcastejsie zubami..su z toho dobre fotky niekedy😃😃😃

• jaj to je to?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak to dufam, ze bude 😃

• cau mir 🙂

• caute vsetci je tu niekto? 😎

• ery ja tu,ale to asi nic moc ze? 🙂 🙂 🙂

• ale co by 😃 😃 😃 😃 😃 ziadne nic moc 😃 😃 😃 😃 uz si kukla foto? je to on?

• no kukla ale je schovani za bublinkami 😃 😃

• aj ja som tu, ale idem kukat charlieho sheena...milujem tuto strestenu parodiu...mozno zas mrknem...

@lil
    ako sa ti pacil veltrh?ja som svoj nazor napisala do temy "svadobny veltrh"...

@dannynka
    mas krasne motto v profile...aj ja mam dcerku...a tiez je to zmysel mojho zivota...

• lomnicka ahoj 🙂
    a ako mas staru dcerku a ako sa vola?

• danny uz sa to posiela len je to asi trosku vacsie tak to chvilku potrva ked pride daj vediet a nevies nahodou jeho meno?

• Sponzor fóra
  • oki idem si kuk mailika 😃 😃 😃

• erytrea kuk ip-cko 🙂 😉

• oki uz to odislo ale som Ti to musela poslat z centrumu lebo z mojej na sezname to neodislo

• oki idem kuk
     😉

• oki poslane 2X 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ery uz mam,jeeeeej to je on ten fesacisko co nas sobasil 😃 😃 😃 😃 😃

• ery a ako sa inak mate??hmm.som kukala albumceky a videla som ze ste aj stretko mali 🙂 😉

• ano mali sme a bolo super, prisla danka z anglicka tak sme uz konecne na zivo s nou videli? a vy ako na konikovi? uz sa Vam to tam pekne rozrasta 😎 😉 😵 😵 😵 😵

• no veru aj my mavame stretka,a tiez to predposledne bolo super,bolo nas tam tusim 11-nast co je dost velky uspech u nas.A veru rozrasta,noveclenky pribudaju a aj novy trencan pribudol vcera rano 🙂 😉 😃

• ahojte vsetci 🙂 pred chvilkou sme prisli z BA, mali sme sa fajneee, tolko navstev sme postihali,ze to ani nieje mozne 😃 boli sme aj na svadobnom veltrhu,celkom sa nam tam pacilo aj som si skusila nejake saty,ale tie prave som nenasla,hladanie pokracuje,mam par fotiek v albume 😉 prajem dobru noc

• lilusiatko 😵 😵 😵 😵 😵 erytrea 😎 🙂

• ahoj miri ako? 😎 😎 😎 dnes idem za tou pani konecne, lebo som mala total natrieskany vikend, bolo toho vela tak idem dnes po robotke, len som ju musela vytlacit este raz lebo bola u mna mala a strasne sa jej ten obrazok pacil a niekde sa nam stratil a raz neviem kde 😵 😵 😵 inak bola zlata lebo si myslela ze to je jej torta na narodeniny a stale sa pytala dokola ze ci aj ona bude mat taku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 aj ked uz narodky mala v januari 😵 😵 😵 😵 no nasmiali sme sa 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• cavko koceny 😎 😎 😎 😎
    Ja len tak na skok, lebo chceme ist este na nakupy slovenskych dobrot a zajtra uz ideme naspat 😞 😞 😞 😞 😞 😞 .
    Ery, zial, uz mi to nevyjde prist ta kuknut. Ved kazdy den lietame ako odtrhnute plagaty. Za den mame na plane aj tri navstevy... 😒 Inak, zabudla som povedat, ake bolo stretko dobre. 😵 😵 😵 😵 Dufam, ze to budeme moct coskoro zopakovat. 😉
    Ale uz letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😃 😃 😃 😃 😃

• ahojte 🙂
    lilusiatko tie predposledne su nadherne 😮 😮 😮 😮 😉
    erytrea-ako sa dari v praci?neodfuklo ta po ceste? 😐

• Ahojte dievcence...iba vas chcem pozdravit a popriat pekny pracovny tyzden. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov