Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
OK, jasne, respektujem, idem kukat Mojsejovcov, nech sa zase pobavim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fakt? Prepnem, nech sa aj ja zabavim 8-)
Odpovedať
mill tuto malu som myslela x-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... je to moje krsniatko x-) x-) x-) x-) x-) je strasne zlata a ukecana uz normlane do debaty ale tie niektore slovne spojenia co si povymysla :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no niekedy az placem od smiechu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ywett veru tak uz sme poucene po tom vsetkom :-D :-D :-D :-D :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
...baby cez vikend je tu svadobny veltrh, mam tam znamu, co vystavuje, tak asi pojdem kuk (i ked mam davno po), ale stale ma to laka :-) naberiem inspiracie aj pre nasu Mirusku
Odpovedať
mojsejovci uz frcia :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a uz aj skoncili :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, tak ja som nic nezachytila..ale nechyba mito :-D :-p ...no nic idem zahajit hygienu...dobru nocku PS: Ery napis prosim kontakt na Melodik Julianke, ak mozes
Odpovedať
Profilova fotka
mi to - oprava ma byt oddelene...uz asi spim
Odpovedať
cawte..aj ste tu este niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ja ;-)
Odpovedať
aaaaale, vitaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu len na skok ale uz idem spat
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja veru idem..ja nieco robim a popri tom tu nakuknem..xi.. :-)
Odpovedať
tak bru nocku gusti x-)
Odpovedať
ahojte babenky... tak som tu...ako obycajne - na skok... :-N mate to tu vesele, ako citam... @lil aj ja idem v sobotu na veltrh...ak mi do toho nic nepride...ak tam uvidis potulovat sa babu s fotakom (co nas tam bude asi viac) :-D :-D :-D ale nie so zapalkovou krabickou a ruksakom na pleci, tak to som ja :-D :-D :-D inak som straaaasne zvedava, lebo v pešti to bolo super...ale foto este nemam urobene, lebo musim dorobit nejake take tie dolezitejsie... @miriama a ja mam v utrok rande s dankou...sa tesim, ze sa spozname z oci do oci... :-D :-D :-D huraaa.. @ery aj ja cem ist plavat...aj ja cem...najlepsie do moooora... ostatnym babenkam kyvam, lebo kazdej by som cosik napisala, ale uz si nepamatam, komu som co chcela...a nove tvaricky este namam zafixovane... :-| ;-( som to ja ale truba... inak ozaj...zohnala som druzickovske saticky pre dcerku...aka jenadherna...ak spravim foto,prasknem do albumu...a prasknem do albumu aj fotecku spolocenskych siat, ake zhanam...prosim pomozte mi, poradte, kam trebars aj vo vasom okoli mam pichnut nos...potrebujem spolocenske vinovocervene - rubinove saty ackoveho strihu, aj korzetove mozu byt (aj ked to uz nie je v mode) s ackovou suknou aj s (pre mna nie prilis vyhovujucimi) kruhmi... prosim poradte...som zufala..vsetky krajcirky maju plno...ze preco som neprisla skor...no tak asi tazko, ked to viem tyzden a hned na druhy den som obtelefonovala, co sa dalo...potrebujem na 1.3. dakujem... idem od vas...pekny dnik a potom aj vikend..
Odpovedať
lom :-) na 1.3 ??? jeeeeej to bude vtedy svadbicka???? a Vasa???? no ale rychlo sa nam pochval x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ywett oki hodim do IP a dnes drz palceky a mysli na mna 8-) miri ahoooooooooooj teda vcera ste tomu s gutosom moc nedali ako inokedy na druhej v noci :-D ako sa Ti dari?
Odpovedať
a ostatnych pozdravujem x-)
Odpovedať
ahojte vsetci :-) *lomnicka: ahoj ja ta na veltrhu veru nespoznam,lebo tam bude vela zienok s fotakmi, skoda, ze tu nemas fotku...ale ak zbadas mna tak sa mi mozes prihovorit,spoznas ma podla fotky tu na stranke a podla mojho draheho,ktory bude mat fotovak a v rukach velky fotak ;-) :-D ked bdues mat spracovane fotky z Budapesti tak nieco pridaj pre inspiraciu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Erytrea, poslala som ti IP, prosím kukni nato ... Ďakujem
Odpovedať
juli mas IP x-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ywett videla si? =-) :-.
Odpovedať
@ery moja nie...ja sa vydavat nebudem...ale brasko si to ide zopaknut druhykrat..tak mu drzim palceky...idem mu za svedka...preto zhanm nejake krasne saty...fnuk fnuk...nemamm...pomooooc... inak...nasa ohrana tema (skor teda moja)...dnes pracka presiahla hranicu mojej trpezlivosti...strasne ma nastvala..robi si co chce...zobrala som metlu a straaaaaasne som ju zbila... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( dolamala som tlacitka...uz som tie jej vytrty nezvladla...este teraz mi z toho nastvania bije srdce ako zvon...a to ja sa za hoc co nenastvem... @lil nooo...veru mas pravdu, ze tam bude kopec ludi...vlani som bola v nedelu a to tam bolo volnejsie...ale tentokrat musim ist v sobotu, lebo v nedelu asi pojdeme na navstevu...a tak...samoska ak sa nic nestane, lebo stuplik ma zase teplotu...budem ta vykukat aj cez hladacit... :-D =-) :-) jo a urcite nieco pridam...ale ked ja som skor taky detailista, takze nejake celkove obrazky sa nedaju cakat...a asi to chvilku potrva, lebo mam v pocitaci karneval na spracovanie a tak...
Odpovedať
**lom, tak drzim palce, aby vam to stretko urcite vyslo :-) **ery, no ja som tahala dlho len nie tu :-D :-D :-D :-D a ostatne ahojte tiez :-N x-) tu inak dnes padali snehove krupy... :-N
Odpovedať
lom :-D :-D :-D :-D :-D tak som sa z chuti zasmiala aj ked na Tvojom nestasti tak mi to prosim prepac ale nedalo sa inak x-) no ta moja je teraz tak ticho ako pred burkou zatial poslucha i napriek tomu ze jej chudere nedam vydychnut :-D :-D :-D :-D :-D min tyzden bol manzelik dlho prec tak mala volno no ked prisiel tak isla den aj noc :-D :-D :-D :-D zato ja mam teraz taku kopu zehlenia ze sa mi vzdy hlava zatoci ked to zbadam ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( aj my sme boli min rok na vystave a si pamatam ako keby to bolo vcera ked sme tam tak stali pri robovi a cakali kym sa dohodne s jednym parom co ich ma fotit ani neviem kedy ale asi az niekedy tento rok a vtedy im Robo povedal ze aby sa mu ozvali za rok takto na vystave cize teraz na tejto a my sme sa vtedy na tom strasne bavili, ze "za rok" :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a uz je to tu :-. :-p :-D ten cas leti veru x-) x-) x-) tak teda dufam ze su este spolu a ze sa mu ozvu 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) miri tak co ako to vyzera s tou druhou tortou? uz mas nieco?
Odpovedať
kika, poslem vecer, oki? lebo teraz utekam skusat saty jedny, co som nasla..tak drz palce, a do banky papaaa a do praaaaaace
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, tak tvoje krsniatko je ozaj nadherne :-. :-. baby, uz aj ja som skusala domace vyrobky oznamok, tak az budete mat chvilkum kuknite, co na to hovorite... Mne sa celkom pacia, uvidime, co povie polovicka, mozno si ich nechame ako oznamka naozaj... 8-) 8-)
Odpovedať
mill x-) diky diky je to moje zlaticko 8-) ;-) :-) a co sa oznamka tyka tak ja hlasujem za to druhe x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, dakujem za hlas, mozno este zmenime farbu pozadia, polovicka ma spucovala,ze to vyzera ako parte ]-( ]-(
Odpovedať
@milluska aj ja za to druhe... ;-) @ery no keby si vedela ake jedy...ty brdo...ale ked si precitam, co som napisala, taksa rehocem...drahy si este nevsimol, ze je roztrepane vladanie...som zvedava kedy to bude...nevsima si nic... no a kopec zehlenia..huhaha...to pred vianocami som zehlila , moja, 8 hodin...8 hodin...tolko som mala neozehlene...a teraz sa snazim tak kazdu chvilku, ked sa vyperie a uschne...tusim tam mam teraz zasnejaky ten kopcek...ale "drahmaputna" to uz nie je... ;-) idem pracovat..ale najprv stuplika ulozit... ;-)
Odpovedať
mill tak skus taku hnedu pouzit ;-) lom no diky 8 hodin to si by som si radsej zavolala nejaku studentku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a za padika by ozehlila este aj kamoske co byva na sedmicke :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale od dnes rana mam zase kopcom nalozenu zehliacu dosku tak mam dnes o zabavu postarane :-p :-p :-p :-p ale ja vela veci skladam takze poho, zapnem rozpravku a ide sa na to :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?