Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • ja som tu 🙂

• ale no nazdarteeeeee 😎 😎 😎 😎 😎

gusti Ty si si pomylil hodinym 😃 😃 😃 Tvoj cas este neprisiel dnes si tu o 12 hodin skor ako inokedy 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ako sa ma baska? 😵

jja ahojkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ako po stretku? este dnes citim na bunde ze kde sme boli 😛 😛 😛 😛 😛

• 🙂 no na tom nieco bude 😃

• Sponzor fóra
  • ery ahoj....no ja tak isto, chodim a ze co stale citim dym 😛 ale tesim sa na dalsie stretko 🙂 danka sa ti neozvala?

• no tak na dalsie stretko uz hadam prideme aj my spolu s baskou 🙂

• no to dufame 🙂 🙂

• **gusti, ja som vecer stale online aj ked nesedim pri pc, tak ze som tam urcite bola...
    skor pri tebe mam akesi divne znaky...tak neviem 😬

• inak ahojteeeeeeeeeee 😎 😎 😎

• Kikus zabudla som Ti povedat, ze na plese hrali ti, co aj Tebe na svadbe...spevacka nemala chybu!

• Ahoj Ery, tak musím Ti povedať že máš kráááááásne fotečky aj výzdobu 🙂 Proste krása..... také niečo si aj aj predstavujem :o)
    Chcem sa Ťa opýtať na výzdobu od Dantiku, čo Ťa stála? Sú moc drahí? Ja nemám ani predstav kolko to bude...
    A kto Vám hral?

• Cawte baby a chalan 😉 Hm, je to tu akesi mrtve.. 😕 😕
    Sme mali hnusny fofr v robote, ze som posledne dni nemala ani na forum cas 😠 😠
    Ale zajtra a pozajtra mam volnoooo, takze predlllzeny weeeekend, supis!!! 😃 😃 😃
    Apon pojdem omrknut pohare a tak...
    Miri, ty uz si vybrala nejake to miesto na honeymoon?
    My sme sa rozhodli ist bez CK a skontaktovala som sa s 1 bulharskym hotelom a spravili nám "svadobnu" cenuaj so stravou, plus letenky zo SkyEurope sme lacne zohnali, uz to len rezervovat...Mali by sme ist 3 tyzdne po svadbe na 12 dni...Juuuj, nech uz som na plazi 😛 😛 😛

• ahojte 🙂 ja uz sa tesim na vikend,ideme do Ba na svadobny veltrh... 😬 a musime postihat tolko navstev,ze budeme mat co robit 😃 prajem vsetkym pekny vecer

• mill, honeymoon? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zavidim a placem 😢 😢

• nezavid a neplac

• 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • no co mam robit, ked nam sa to tak skoro asi nepodari?? 😠 😒 😢

• bre ranko 😵

**dani, aj u vas tak brutalne fuka a prsi??? ved tu sa asi certi zenia zas od vcera, katastrofa 😕 😕 zas som v noci moc nespala, co som uz videla cele okno na mne v posteli 😒 😒 😒

• booooze, ved danka je na SK... 😬 😬 😬
    tak nic, idem sa ja radsej prebrat a padam do robotky...do tej hnusnej zimy a vetru 😒 😒 😠

• ...Miruska aby si tu nebola sama, tak som TU 🙂

• ahojte je tu niekto? 😉

• sem tam sa tu objavim..popri inych cinnostiach 😉

• ako sa mavate? a co nove? ja som akurat prisla z plavky boli sme aj s malou bolo supeeeeeer 😎 😉 🙂 😵

• Celkom fajne 😉 , boli ste plavat na krytej? Alebo vo Flore, alebo kde sa este da 🙂
    ...ozaj supni mi na IP nieco o kauze nasej ostro sledovanej, nech mam prehlad 😎

• boli sme na krytej, mala sa isla zblaznit strasne sa jej pacilo 😵 😵 😵 😵 oki idem na to 😛 😛 😛 😛

• Tak super, my sme navstivili cez vikend nasu Hviezdicku, uz pomaly cupita, je strasne zlatucka, robi pokroky, velmi je sikovna 🙂

• tak uz mas IP precitaj si novinky 😛 😛 😛 😛 😛

• No skoro mi sanka spadla... 🙂 niekedy by som chcela vystudovat muzsku logiku, normalne samostany odbor, ani 5 rokov denneho studia by asi na to nestacilo 😵

• pod na icq

• Cawte Ery a Yvett, co tumate za tajne rozhovory, hm? 😛 😛
    Ery, jedna otazocka, aka mala? Ty mas baby? Alebo mi nieco uslo? 🤔 🤔
    Miri, Danka uz je nejaky ten den na SR 😃 😃 😃 a ved ste uz kukali nejaku dovolenku, uz to padlo? 😞 😞

• No aj tajnosti musia byt..je to verejne forum a uz sme sa co to naucili 😎 ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov