Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • ale ty nie si vobec trapna, to by ma ani nenapadlo, len je celkom vtipne ako sa to tu rozoberalo 😬

• div ze ta tu nerozviedli este pred svadbou 😠

• no ved to..xi....ja som zrovna mala smutnu chvilku a taku este k tomu aj blaznivu a tak som to napisala akoze v hneve...len problem tychto celych komunikacii je, ze kazdy si to vysvetli tak ako to precita..ale len ja sama viem ako som to myslela a ako som sa pri tom aj tvarila..a potom vznikaju rozne omylne situacie 😒

• Sponzor fóra
  • 😬 😬 😬

• xi tak ale toto bola riadna zapletka zo super rozuzlenim 😉

• myslim, ze budu zajtra mat co citat 🙂

• no to ano.... 😬 😬 😬

• ...este chvilku a by ti kika napisala ze aby si neblaznila, ze si to mas rozmysliet s tym rozchodom 😃 😃 😃 😃 😃

• aspon sa zabavite na mojej puberte....ked ja som ich taaaaaaak milovala 😵 😵 😵
    este aj peto sa mi casto smeje koli tomu..xi...lebo ked ich hraju tak ja viem tie texty uplne naspamat, aj niektore pohyby z klipov a tak niekedy to petovi predcvicujem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    tak robim somara niekedy zo seba a bavime sa dobre 😃 😃

• no chudatko..... 😴 😞

• no nechcem znevazovat tvoju niekdajsiu euforiu ale pokial ma pamat neklame takych "sibnutych" ako ty tu bolo v tej dobe pomerne dost. i ked na tej rozlucke ci co to ma byt toho tretieho maja by si mohla predviest nieco zo svojho repertoara ... to by mohlo byt zaujimave 🙂🙂🙂🙂🙂🙂

• no niekedy mi fakt zasibe a vtedy predvadzam tie cisla...hlavne.. 😃 😃 😃 😃
    z klipu quit paying games.. 😃 😃 😃 je tam taky "silny" sek a to ked predvadzam tak peto je v kolenach a ja tiez... 😃 😃 😃 😃 😃
    tak uvidime ci mi bude 3.maja este do spevu a ak hej, tak snad nieco ukazem 😃 😃 😃 😃

• hej? tak to si musim pozriet a ta podporim vokalmi 🙂

• dobre, tak ty zahraj, ja si objednam aspon 3 mojita..ale alkoholicke a potom snad nieco bude 😃 😃 😃

• 😬 😬 😬

• Sponzor fóra
  • 😎 😎 😎

• no dobre idem ja spat, ale dobre som sa tu zabavil dnes vecer, maj sa pekne 😵

• rada som ta zabavila 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• dobru noc teda a pekny zaciatok tyzdna zelalm 😵 😵 😵

• tak som tu zas zostala sama, co?
    no idem si ja kuknut mafstory 😵

• idem ja buvat..som sa nedostala ani k mafstory..zas som tahala fotky na picasa 😃 😃 😃 😃

zelam uspesny start do noveho tyzdna 😉

• No cafte cice 🙂
    ...dokedy ste vcera boli? My sme teda mali strasnuuu cestu 😠 😠
    Som total nevyspata... 😞 , musim dospat... 😉

*Danka, ak budes mat cas, tak to foto mozes poslat..a napis mi do IP mail adresu, nech ti aj ja poslem 😉
    *Monatko, si isla chvilu pred nami, som Ta v tom afticku ledva videla 😉
    *Jja, tak doma ta dopisem do tabulecky (pamatam si - nezabudla som 😬 )
    *Mirka, to si myslela vazne, Back..... b...? Petko, tu takto zavital? Pekne od neho, ze nas tak aj pozdravil 🙂
    *Gustik, preco ste neprisli? Ani si mi nedal vediet 😒

• bre ranko 🙂

**ywett, hmmm 😬 😬

a mate aj nejake foto? aj mne mozte poslat 🙂
    a planuje sa uz dalsie stretko?

• ywett a ja som od macochy?????????????????? 😒

• kika, a ja som tiez?? 😬 😬 😬 😬 😬

• ahojte,
    kika, snivalo sa mi o tebe 😵

ywett, vazne? no a ja som vas pre zmenu nevidela vobec 😃 😃

pekny dnik a miri, ty si teda cislo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neuveritelne 🤔

• mon jeeej to vazne? 😵 dufam ze nic zle, lebo to by som bola nerada 🙂
    miri nie, ved Ty si tam 😎

• Ery..no vidis 🙂 Drahy bol super, jak tam vtrhol, cooo? 😎

Miruska, hodila som rec ohladne afta, na 100% ti vie zabezpecit Mercedes a tu bielu aerovku, ak samozrejme nepride kuped a neda dopry dopyt...A pred terminom sa presnejsie dohodne, ze ktore...mozno aj modre bude moct ist..ale to ma na starosti ujo a na neho sa spoliehat nechceme..

Monatko, mas fakt peknucke brusko, take gulatucke 🙂

• Hm, teda, na nocna debata Miri a Augusto, hm....Miri, nemala si nic prezradzat, teraz to tu bude najvacsi hit 😃 😃
    A budes musiet na dalsiom stretku tancovat Nicka Cartera 😃
    babeny takze ste sa fajn bavili a Yvett, kam si az cestovala?
    My sme boli all weekend na chate a tiez bolo super, nejake tie fasiangove navstevy a tak...Ale aj tak by som brala stretko s vami... 😞 😞

• Milluska my sme isli domov (byvame v BA), ale chodime dost casto do TN - tam mame rodinku a boli sme na plese..inak som takaaaaaaaaaaaaaaa nevyspata..prisli sme rano o siestej z plesu 😬 😛 a nedospala som to, vsak na stretko bolo vidiet, co baby?

Danuska, tebe sa ako pacilo stretko?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov