Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) vitaj medzi nami dievcatami :)
Odpovedať
tak som tu uz JA....kde ste vsetci? ci uz sa chystate na stretavku?? a ozaaaaaaaaaj, uz aj Danka je na SK:....booooze, ja mam husiu kozu aj za nu ked si predstavim, ze by som bola aj ja :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ospravedlnujem sa damy ale ja dnes nepridem
Odpovedať
a preco??? =-)
Odpovedať
teda upsss...ja sa asi pytat nemam, co?? :-N
Odpovedať
tak uz sa zbiehate???? x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) :-S :-| :-| ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
caute no mam PROBLEM!!!!! savana je v nedelu zatvorena!!!!!!!!!!!!!!!!! skoro ma slak trafil takze budeme v DA VINCI to je hned oproti prioru tam kde boli aj ostatne stretka sorry ale fakt som nevedela :-| :-( :-S
Odpovedať
takze baby, DaVINCI!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, si tu? Ostatni sa uz kdesi bavia ]-( :-( ]-(
Odpovedať
ahoj, no som tu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je fajn, aspon mozme zavidiet spolu :-D :-p :-D Co sa ti do MS pletol skoromuzicek? :-D :-D
Odpovedať
akurat som ti isla pisat, ze ci si len predsa isla ked si tu nebola :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak a ja som prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa doma ;-) stretko dopadlo myslim ze supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
no veru...my si budeme kecat tu :-) bol v praci a sa nudil.... a sa ma pyta, ze na aku stranku ma ist..ze uz vsade bol...tak mu hovorim, aby isiel sem...tak kukal kukal...a ze napise odkaz :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
PETO ahooooooooooooooooj tiez ta zdravim no teda tak vitaj medzi nami 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis, aky aktivny... Vidim ,ze stretko uz skoncilo, Ery? :-| :-S Co tak kratucko? Ci len ty si usla? :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A fotky zo stretka dufam budu... ;-)
Odpovedať
mill kratucko? ved sme boli od piatej 8-) :-D
Odpovedať
to ste uz doma???? :-N =-)
Odpovedať
tak kecaj, pis, prehanaj x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ze to nejak do noci potiahnete...Ale zase zajtra sa ide do roboty, to je fakt... :-N :-N
Odpovedať
mill, tak aspon uz nemusime plakat :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
fotecky no asi nebudu, ywett mala fotak ale nefotilo sa nejako nebolo kedy, stale sme kecali a kecali a kecali 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
a o com??? ako??? nasli ste sa v poho???? a co danka??? a kto este bol vsetko????
Odpovedať
Profilova fotka
A kolko vas teda bolo?
Odpovedať
=-) :-. |-|
Odpovedať
tak zostava bola: jja, ywett, monatko s bruskom x-) x-) x-) danka a ja ;-) nasli sme sa v pohode a o com? no miri ved si uz na par takych bola tak vies no o vselicom x-) x-)
Odpovedať
ved praaaaaaaave :-D :-D :-D :-D :-D :-D no som myslela, ze vas bude viac :-N :-N :-N
Odpovedať
baby, poradte....cely zivot cakam na den, kedy sa mi splni sen..a on nastal...12.maja....lenze sen sa "kona" tu v severnom irsku a ja budem zrovna na SK!!!! rusim svadbu!!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
miri pomaly a este raz, co sa stalo??????????????????????????????????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?