Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • luko diky moc aj mne sa pacili a boli hlavne jednoduche 😉 😵

dani SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER to sa tesim, a zelam stastny let a vidime sa v nedeluuuuuuuu 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
    poslem Ti cislo do IP na mna aby som Ti vysvetlila ze kde je savana 😵 chces teraz alebo ???

mill a co Ty? prides za nami?

• Ery, hrozne rada by som,ale nebudem all weekend doma, odchadzam uz dnes poobede, straaasne rada by som vas vsetkych spoznala 😞 😞 😞 ,ste zlate, nabuduce si rezervujem uz teraz miesto 😛 😃 😃

• mill, odlietame zajtra o 18:05, co je 19:05 slovenskeho casu a priletime 21:30.
    Aj ja by som sa rada stretla s vami vsetkymi, ale chapem, ze sa to neda. Tak ale urcite nekdy priste... 😉

No a ery, aj ja ti poslem cislo cez IP. A na tu savanu si tu niekde dala link a tam je aj mapka, tak hadam trafim... 😃 ... ale pre istotu to cisielko posli aj ty. 😉

• Sponzor fóra
  • inak staci ked mi zavolas ked budes vchadzat do tn a ja Ta nasmerujem byvam kusok odtial 😎

• Dani, takze o siedmej v mysli letime s tebou, stastnu cestu a ziadnych teroristov 😃 😛 😃

• Mill, vdaka 😵 ... ale dufam, ze teroristi nebudu na takom pre nich nezaujimavom lete... 😬

ery, tiez vdaka. 😵 inak, co si mam tam so sebou zobrat? Mozno je to hlupa otazka, ale ja fakt neviem, ci potrebujem nieco specialne... teda okrem seba... 😃 😃 😃

• dani 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 fotak, albumy, laptop a sofera aby sme mohli lapat az do noci 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale nie kecam, nic nepotrebujes ale z chuti som sa zamiala 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• zasmiala tam malo byt 😛 😃

• Ok, teda, fotak, albumy budu, laptop nebude, lebo nemam 😬 a sofer budem asi sama... No teda popravde, este ani neviem, ako sa za vami dostanem, ale hadam to nejako zvladnem. Mozno, ked vyrazim peso tak okolo obeda, o piatej som v TN ako na koni..... 😃 😃 😃

• **dani, nieeeeeee, to v septembri..ale bolo straaaasne dlho...az sme museli vyhodit vela, lebo to uz islo vsetkym hore krkom 😃 😃

**ery, no ved...stacila mi cesta do Dublinu, ktoru v poslednom case dost casto absolvujem 😵 😵

a prisli mi akurat postavicky z ebayu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎

• a dani, tesim sa s tebou......presne viem ako sa citis....je to uuuuzasneeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

• ahojte Trencanky a spol 😉 nebola som tu tusim, odkedy som sa vydala 😃 tak vas zdravim a tesim sa na vaaaaaaaas... dufam, ze stretko plati 😎 papa zatial 😵

• ahoj mon,
    tak sa tesime s tebou..teda ja sa tesim s vami 😃

ale hovorim, ze MAM NOVY TERMIN STRETAVKY!!!!!!!!!!!

• Babulky, aj ja sa na Vas tesiiim.... 🙂 neuverite zase ideme k svokre 😉 ale na stretko dorazim, to uz budeme doma 🙂
    Ery, ak by sa nieco zmenilo, prosim daj mi vediet. 😴
    Mirka...aky termin?? nieco mi uslo? 🙂

• Jasne, ze stretko plati 😵 😵 😵 Dufam, ze budete na mna nezne, to bude moje tenkrat poprve... xixixi 😃 😃 😃 😃 😃 😃

miri, este si mi pripomenula ten ebay. Aj tam si budes musiet zmenit meno. Teda v tom PayPal ucte a na to chcu nafaxovanu kopiu sobasneho listu a podobne koniny. Ja som chcela len pridat novu platobnu kartu, ale meno drzitela karty je tam prednastavene a mozes pouzit len kartu s menom, v ktorom je uvedeny ten PayPal ucet. 😠

• Sponzor fóra
  • jeeeej miri, tie postavicky su zlateeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a nevesta je este dokonca blondynka tak ako ty... 😬

• monatko ahooooooooooooooooooooj 😵 😵 😵 😵 jasne ze sa na Teba tesime 😎 poslem Ti moje cislo do IP a ked budes v TN tak mi zavolaj savana je hned oproti mojej robotke ak si este pamatas 😵 😎 stretko je o piatej 🙂 😉

jja zatial sa nic nezmenilo nedela o piatej v savane oproti mojej robotky Ty to hadam ovladas 😎 😉 🙂 a keby nieco smsknem 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiiii to je super ze to stihas 😎

miri to FAKT???????? a kedy je to napis termin a hned si sprav tabulecku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

dani tak mi brnkni a ja Ta nasmerujem 😵

• dani, na ebay je registrovany peto, takze wpoho 😉 ale vdaka 😵
    a tie postavicky...bolo na vyber...to bolo 6postaviciek...3nevesty a 3zenichovia...a tak sme si spojili 😃 😃 😃
    akurat sa peto tvari akosi kyselo..ze vypada ako posuk 😃 😃 😃 😃

• ERY, TO FAKT!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• co sa certis? ved ja som sa to vazne pytala 😎 kedy prides?

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• tychto smejov som poslala hned ako dalsi prispevok a mi ho tam nedalo..tak to vypada, ze som sa certila.. 😬 😬

• tak si piiiiiis do diara.....3.5. je stretavka!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• kokos ze 3 maja 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

oki mam to v pripomienkach 😵 😵 😵 😵 😵 a to bude zaroven aj rozlucka? 😃 😃 😃 😃

• kokos, veru, 3.maj 😵 😵 😵
    a jasne, to bude aj moja rozluckova kavickova 😎 😎 😎 😎

• tak cawte,valim do prace....pa vecer 😃 😎 😎 😎 😎 a v noci 😃 😃

• ozaj miri a na tu rozlucku mozem prist aj ja? 😃 😃 😃 😃 😃

• gusti, a ty sa pytas??? 😠 😎 😃 😉

• caute all 😵

zajtra t.j. NEDELA

o 17:00

v savanacafe

na nam.sv ANNY v TN

v budove happyhouse alebo este inak

www.happyhouse.sk 

😵 budeme tam

takze see u

😎 😵 😃 😉 🙂 😵

• no ja neviem, baska tu zajtra asi este nebude tak neviem ci sam pridem 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov