Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • aj ja sa len tak na rychlo pripojim... 😵
    ano gusti, je to uz teraz v nedelu o piatej v savana cafe. uz sa na vsetkych nenormalne tesim, pretoze nikoho som live nevidela. 😬 No mozno mirku, ale to sme o sebe tak moc este nevedeli... 😃 😃 😃

• dani, neprovokuj, heeeeeeeej 😠

😃 😃 ale ja uz mam letenky na maaaaaaaaaaaj 😃 😃

• dani, potom citni ak sa ti chce posledne dve strany.....a potom ak chces kuk na strechu..ale nie vasu 😬 😬 😬 ale na modru 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ja som vas priebezne citala, ale nemala som cas napisat. Tvoje fotecky na modrej streche som si tiez stihla mrknut. 😎 Najviac sa mi pacila tvoja poznamka pri tej kupelni 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Verim, ze vybudujute z toho krasne hniezdocko lasky.

A letenky? 🤔 Nemali ste ist povodne autom??? 🤔 🤔 🤔 No a s tym, ze mas mat na letenke nove meno si hlavu nelam... My sme sice isli autom, ale na trajekte som mala napisane svoje dievcenske priezvisko. Ako som uz ale pisala v IP, na pas sa caka a dokial mi nedali novy, pouzivala som stary. Tak som pri check in podala stary pas a booking formular so starym menom. Ved svoje priezvisko nemam napisane na cele 😃 😃 😃 😃 😃 a navyse na obcianskom, ktory dostanes na pockanie je na zadnej strane aj dievcenske priezvisko. 😉

• dani,
    tak to je dobree 😃 😃 😃
    a videla si aj tie fotky co su tam z UK? som tam potom dala aj tie 😬 😬

a letenky..no mali sme ist aftom ale ked sme vyratali co by nas to stalo, ved len trajekty by nas vysli tak na 12tisic!! a plus nafta...no des...a hlavne, ked sme isli z Dublinu sem, co je cca 3hodky, som myslela, ze vystupim a pojdem pesi... 😠 😠 😠 a tak sa mi Peto smial, ze ako teda chcem ist v aute tak 30hodin.. 😬 😃 😃
    ...a este...no ja si lamat musim...ved vies preco...ja totiz budem mat new oboje.... 😃 😃 takze neviem..neviem.. 😃 😃

• tak teda bru noc 😵

• miri, videla som fotocky aj domceku v N.I. - vyzera velmi dobre 😵 😵 😵 . Najviac ma prekvapilo to hrozno v skleniku. 😕 To si hadam nefotila teraz... 😬

• ahojte, mate nejake skosenosti so salonom Amarel v Trencine?
    http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=46045&vGroupOffset=0
    vdaka 🙂

• ahojte 😵

miri tak idete nakoniec letecky? no supeeeer a veru aj dobre robite lebo autom je to cesta okolo zeme 😛 uz som to par krat zazila teda ja som isla busom ale potom som sa este tyzden davala dokopy 😛 😛 😛 😛

luko ja som sice odtial stay nemala ale poziciavali sme tam oblek pre krsniatko a bola som s pristupom velmi spokojna dokonca nam kvoli tomu usili novy priamo malemu na mieru a boli fakt zlate 😵 aj tam maju celkom dobry vyber, ved sa chod pozriet a sama uvidis 😵

dani uz sa Ti to bliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizi uz si zbalena???? 😵 😵 😵

• vdaka, asi sa pojdem...dufam, ze am ceny neomracia 😃

• cenovo nemam ani potuchy ako sa tam pohybuju ja som tam skusala saty tusim 8 mesiacov pred svadbou ale zalezi asi ze z akej kolekcie si vyberies

• ano, v ZA maju nejakych st. patrickov do 10 tis. v BA tie iste modely z novej kolekcie uz o 5 tis. viac...

• luko, ja nemam skusenost... satocky som si kupovala tu v UK. 🙂

Ery, nie, ja vzdy balim na poslednu chvilu 😬 Aj na dovolenku sme vyrazali z domu na letisko okolo takej jednej v noci a ja som balila vecer po prichode z prace tesne pred obchodom. Ale najskor som si sadla k poharu vina a vymyslala strategiu, co zbalit a co nie 😬 😬 😬 Majo chytal pri mne infarktove stavy... 😃 😃 😃

• a v ziline su ake salony? tam si uz bola? musi tam byt asi vacsi vyber ako tu v tn 😉

• v zA som bola v salone Kristina, tam mam zajednany model Nicea od Pronovias, ale cakam este novu kolekciu, potom som bola v Nikol alebo Nicole (nie je to fialialka toho bratislavskeho), bola som aj v Helle, ale tam ocividne obtazovalo pani s nami hovorit a odbila nas tym, ci nechcem prist v marci na novu kolekciu a este s takych lepsich je tam Elegant stitch, ale na ich strankach ma nic moc nezaujalo.

• Sponzor fóra
  • a v tn sa chystat aj inam alebo len do amarelu?

• zatial som pozerala len tento, kolegynka sa tiez vydava, takze sondovala a tento vybrala, my mame podobny vkus, pacia sa nam saty Pronovias, st. patrick a la spoza, ale rada by som sa zmestila do 15tis.
    no ak tam pojdeme, tak idem pokukat aj ine salony, vsak aby sme tam, nesli len koli par satam 😃

• tak skus potom aj danicu to je kusok odtial alebo alia a este je jeden tak dalej od centra Leontine sa vola odtial ma mirka a tiez su tam pekne saty keby chces tak napis newyorkgirl jej to patri ona Ti poradi aj ceny ma super 😵 😵 😵 😵 😵

• dakujem, si zlata 😉

• v danici maju nadherne saty

• ja som mala z danice a bola som spokojna, aj tam su zlate tety 😉 😵 mala som odtial vela veci aj segra aj mamina aj detske aj na prezlecenie a tiez aj manzelik mal odtial vestu 😵

• no maju aj nadherne spolocenske saty, zo svadobnych som si tam nasla 10 kuskov

• ja viem oni su krasne takto na obrazku a na total upravenej modelke ale v skutocnost je casto uplne ina, ja som si vyberala podla uz skutocnych zavesenych a podla toho ako mi sedeli, to aby som nebola sklamana 😃 😎 😉 🙂 ale mam zo skusania pekne spomienky 😎 😵

• no ano, vsak som sa presvedila ked som si skusala svadobne 😃 som si myslela, ze som celko stihla, ale mam nevyrazny pas, takze asi moc na telo saty nie 😬

• ery, ale svadobne si mala super! som kukla album 😉 😉

• Dani a kedy to vlastne letis, mi to nejak vypadlo 😃 😃
    Luko, ja mam zase saty z Afrodity, je tiez na tej ulici, co Danica. Tiez velmi mile tety a hlavne lacno 😉

• super, ked je to blizko, tak to mozme zobrat jednou ranou 🙂

• Milluska...................... uz zzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjttttttttttttttttttrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Vecer o 10 stupim na slovensky asfalt na letisku... 😃 😃 😃

• .... teda dufam.... ak to doleti... 😬

• Teeeeeeeeeeeeeeeeeeesim sa spolu s tebouuuuuuuuuu!!! 😉 😉 😉
    O kolkej presne letis, nech na teba mozem mysliet... ?! 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov