Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • 😒 😢 😢

• ahojte 🙂 tak uz mame zapisany nas termin na fare a objednali sme si z ebay krasne postavicky na tortu 😃 na stretko sa mi nepodari prist lebo sme v PE 😞 dnes som sa vybrala do salona co mame tu u nas v PE a som sa stretla s takou neochotnou predavackou,ze mi ani saty nechcela dat skusat,ze to by som nestihla a pritom mali mat este hodinu otvorene..chcela som skusat len jedny saty,ktore sa mi pacili,lebo ostatne mali strasneee 😐 prajem vsetkym pekny vecer 🙂

• ahoj, tak gratulujem 🙂)
    a ake ste si objednali? ja ich tu mam pri pc vystavene a vytesujem sa z nich odvcera 😵 😵
    a s tou ochotou v salone...no koli jednym sa ti ani neoplati tam uz ist....skus ine salony, lebo ked aj vyskusas tie jedny, ten pocit tam je a to kazi to celu radost a nadsenie..teda aspon mne by to 😬 😠

• Sponzor fóra
  • ahojte vsetci 😉

ery, dik za super navigaciu - tvoja robota, happyhouse - nemozem sa stratit 😃 tesim sa tesim sa 😵 😵 😵

• mon, myslim, ze podla jej navigacie by trafil aj slepy 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    tak sa zabavte 😵 😵

• miri, slepy + ja, lebo mne orientacia robieva veru velke problemy 😃 tak papa zatim, idem prekladat ..

• no neboj, ja tiez obcas chodim ako slepa ale kika to vysvetlila riadne teda 😃 😃 😃 😃 uz aj pochopitelne mne 😛 😛 😃 😃
    tak prekladaj, ja si idem sadnut do baru..som tu vyse roka a este som nebola 😵 😴 😬 😬

• Miriamka do toho salona uz ani nevkrocim 🙂 keby som bola vedela,ze ake skarede saty tam maju ani tam nejdem...ale ked uz som tam bola a tie jedny boli pekne tak som ich chcela skusit...objednali sme si mackov Me to you,mam ich v albume 😃 😵

• veru, uz nevkroc 😠
    😃 😃

idem kuk

• hezkeeeeeee...potom daj vediet ako to dopadlo 🙂
    a kolko ta vysli? myslim hlavne postovne...na sk... 😬 😬 😬

• Cele aj s postovnym nas to stalo 406Sk 😃 😬

• hej??? iba????? a to odkial ma prist??? 😮 😮 😮

• Z Anglicka 🙂 uz to mame zaplatene a uz len dufam,ze to pride v poriadku. Ale uz sme nejake veci kupovali cez ebay a vsetko prislo v pohode, dokonca aj z Hong Kongu 😃

• Aj ty mas chutnucke postavicky, kolko stali? 🙂

• tak ja som kupovala prvykrat..teda moj drahy si uz vyskusal ebay..kupoval akesi lepidlo na auto 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale toto bola taka prva moja skuska "odvahy" a tak vyslo 😉
    moje vyslo na 16libier aj s postovnym.... 😬

• Sponzor fóra
  • Tak postavicky mame,uz len musime vybrat nejaku tortu 😃 mne sa pacia okruhle poschodove, s jednoduchou ozdobou 🙂

• no ja som chcela inu postavicku ale kedze hlavna torta je vysnivana a vybrana, tak som musela aj postavicky prisposobit... 🙂

• Miriamka a ktoru mas vysnivanu? mas viac toriet v albume tak neviem ktora to je 😉

• ahojte babenky,viete mi povedat co je pravda na tom,ze vo fatime platis napr.aj za pozicanie tanierov?pocula som,ze ti nafakturuju veci,o ktorych si predtym nebola informovana.Len neviem,ci mam tomu verit

• lil, ta poschodova, biela so slnecnicami a je tam napisane, ze nesmie urcite chybat 😉

lentilka, ja veru neviem... 🤔 😬

• miriamka,aj tak dakuje 🙂

• * miri:Ta torta je velmi pekna a zaujimava 😉

* lentilka: ja ti v tomto tiez neviem poradit, o Fatime nemam ziadne informacie

• miriamka...chcela som napisat dakujem 😃

• lentilka, neboj, preklepy chapeme...xi..ved ich tu castokrat najdes .. 😃 😬 😬 aj u mna 😬 😃 😃
    mozno poradia ostatne holky 😉

lil, no snad sa podari aj taku upiect 🙂

dobre holky, ja idem...krasny weekend a uzite si nedelu 😵 😵 😵

papaaaaaaaa 😵 😵

• babulky,aj tak vdaka...ak by ste sa nieco dozvedeli,dajte mi vediet,prosim

• podobne,peknu nedelu...papa 😉

• caute kocky 😉 nespite este? ja som akurat prisla, boli sme s babami na veceru taka babska jazda bolo supeeeeeeer ale uz som tired idem sa vyspat na dnesne stretko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lentilka ja osobne som na fatimu nic dobre nepocula, otrasny pristup, vysoke ceny ale vastnu skusenost nemam iba ze sme tam raz boli a ked sme si objednali tak casnik frajer si nezobral papier na zapisovanie a nakoniec vsetko poplietol nikomu nedoniesol to co mal objednane, ja osobne by som tam isto svadbu nerobila, dam totiz na prvy dojem, mne sa tam nepaci 😛 😛 😛 😛

tot moj nazor

tak pekne snicky vsetkym 😉

YWETT KDE SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII????????????????????????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• ahoj baby, neviete mi poradiť nejakú super stránku kde by som našla čo najviac druhov prsteňou??? dajte mi prosím vedieť na IP,ak viete budem moooooooooooooooooooooc vďačná.... 😃 😃 😃

• Ahoj MOJO,
     tak si predstavte, ze moj drahy sa v robotke nudi a hrabe sa tu na MS 😃 😃 😃 😃

• Ahojte vsetci,
    toto je moje "tenkrat poprve" na MS. Pozdravujem cely klan v ratane YWET, KIKI, Gusta a Basky.. inych nepoznam.

Peto od Mimusky.. (akoze nastavajuci, keby ste nevedeli)..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobný a rodinný fotograf