Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
miri myslim ze sa Ti foto obleku podarila ved je to celkom dobre vidiet x-) x-) x-) a co oznamka? uz by si mala pomaly zacat lebo cas tak letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
Odpovedať
kika, no snad hej... a oznamka?? ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( cakam co mi povie jeden grafik...som to poslala jednemu..teda kamos to poslal az dvom.. :-D
Odpovedať
@miri svetlo a svetlo a este raz svetlo...ale mrkla som ad obre si to odfotila...je to fajn... a k upratovaniu - vcera som vysavala o pol deviatej vecer..takze ja sa tiez pridavam do klubu nocneho upratovania... :-D
Odpovedať
@ywett som zabudla odpovedat tebe...nie...neuniklo ti nic...svadbu ma moj brasko... ;-)
Odpovedať
lom, svetla viac nezozeniem...cakala som dva tyzdne kym bude taketo..tu je slnko rarita :-D
Odpovedať
lom a o pol deviatej vysavam aj ja...teda o pol desiatej vasho casu v praci este :-D :-D :-D a ked pridem domov, prestavujem aj o druhej v noci nabytok..ale tak vitaj medzi nami nocnymi stahovalcami :-D
Odpovedať
tak sa majte...ja utekam zas do prace...papaaaaaaaaaaa a krasny dnik...tu svieti podozrivo da sa povedat od rana slniecko tak si dame slnecne brile a ide sa 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, mam nejake nove fotecky v albumiku, hlavne moj drahy skusal prvy oblek a stoji to zato :-D :-D :-D Miri, ten tvojho draheho oblek je fakt dobry, take nieco hladam, pasikavy a taky strih...No zatial moc stastie nemam :-( A svetlo ti nebolo ani treba, je to vcelku fajn ;-) Ery, zase mi ta navsteva nevysla... :-( Ale aspon som uz okukla pohare, vyjdu 1500Sk, je to vela? Su v albume.. A baby neviem ako ste to mali vy, ale my sa zaciname dost hadat, co sa tyka rozpoctu... Mame sice malu svadbu, ale moj drahy by najradsej nemal ani drobnu vyzdobu na stole, vraj je to len peniaz navyse (stalo by to 500SK) a tak podobne ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky,poradte mi prodim nejaky super cukrarkku alebo cukraren,kde mi urobia tortu podla mojich predstav a hlavne bude aj dobra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lentilka, mas IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano mam
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ja myslim, ze som ti poslala Internu Postu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte ;-) lomnicka-tak ty uz mas veru starsiu dcerku od mojej,mozno by sa baby dve aj spolu uhrali :-D :-D ery-aky si mala dnes den v praci?vonku otras pocko bolo sme zas boli zavrete doma ]-( miluska-krasna korunka,aj bizu a este krajsi oblek na buducom mangelovi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danny, dakujem ;-) A ako sa ma tvoj drobec?
Odpovedať
milluska-drobcek sa ma fajn,zaspinkala okolo 20-30 a ja zatial scrapujem fotecky :-D :-D :-D a ty si sa ako dnes mala?
Odpovedať
Profilova fotka
Aaaale, ale pol hodinu do zadu som sa vratila zo spitala, babka v jej byte spadla a zlomila si ruku, tak sme ju prepravovali k nam :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, akoto ze ta tu neni, zase stahujes? :-D :-D
Odpovedať
**mill, no aj ja som hrozne chcela pasikovy, ale ked som to mojmu povedala tak ma najskro vysmial, ze taky nieeeeeeeeee..ze chce klasicky obyc..ale tak ked sme boli skusat, jednoznacne mu sadol ci na telo, ci do oci pasikovy, tak som bola happy x-) x-) x-) x-) a rozpocet....hm..tak to sa teraz riesi aj u nas casto...
Odpovedať
uz som tuuuuuuuu :-D :-D :-D :-D akurat som ti pisala.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis, ta telepatka :-D Ako si sa dnes mala? No s tym rozpoctom to bude asi aktualny problem :-| :-| Ten moj chlap raveze ani ochotny moc skusat neni ]-( ]-(
Odpovedať
veru telepatka si riadna :-D :-D :-D my sa tiez dohadujeme na rozpocte...ale tak co narobis....keby mi vyzdobu nerobila mamina, tak s hadame aj o tom....a co ma dojalo najviac, to bola hrozna hadka...o stolicky v kostole!!!!!!!!!!! ja som ich strasne chcela a tak na mna spustil....no ale ved ja sa viem z toho spamatat a si to vybavim inak....ale budem ich mat ci sa mu to paci abo nie... :-D :-D :-D hadam mi v kostole za to nevynada uz :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a kam si ty telepatka usla? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Mirus, mas IP ;-)
Odpovedať
heeeeeeeej? idem kuk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Som sa nejak ponorila do stahovania toho noveho CR filmu Medvidek, ale uz ho mam v PC, takze pohodka ;-)
Odpovedať
hej? no supeeeer, odkial stahujes?
Odpovedať
Profilova fotka
rapidshare, ale uz musim vypat PC, takze na IP pre dnes bye, bye ;-)
Odpovedať
jaj, tak to idem aktivovat tento weekend....sa tesim...na ako dlho to mas aktivovane?
Odpovedať
Profilova fotka
Breee ranko, *Millus a Miriamka - no Vasi buduci mangelia budu fesaci v tych oblekoch 8-) *Lom..aha ;-( a ja ze sa Tvoj drahy rozhybal a splnil Ti sen :-| , ale aj to bude...treba verit :-N Vsetkym pekny dniiiik
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeeemineeeeeeeeeeeeeeeeee, vy ste sa zas rozpisali :-o :-o :-o :-o :-o No zial, nemam cas vas teraz citat, lebo tej roboty tu mam nakopenej az-az ]-( ]-( ]-( ]-( Ale musela som vas aspon pozdravit x-) Lom, dufam ze vam fontanka posluzi a ked nie, vies, kde ma najdes. Mimochodom, tvoj drahy veeeelmi sympaticky chlap a stuplik je rozkosny. x-) x-) x-) Potom niekedy nam na taky zazrak das recept... :-N :-N :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?