Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • @ywett
    aaaale...ja uz sa nechcem vydavat...viete ake hrozne fotky mam...sak som skareda a stara... 😞 neva... 😬 netreba...vzdala som sa toho sna...najdeme sa v niecom inom..napr. budem tu gibicovat do smrti...planujem tak este zo 50 rokov 😎 😃

@danka
     😃 😃 😃
    najdem ta v bezovej favoritke s NM spz-tkou 😃 na benzinke na dialnici smerom do ba-y 😃 😃 😃
    som vdacna za vsetko...ze ste sa tetelili s tym "hoviatkom"...uz hladame a dumame, ze ked nebude belgicka cokolada, tak aku vymyslime...mne moja polovicka /inak medzi nami, aj ty mas sympos polovicku/ tak nepravidelne varieva cokoladu...po kazde je ina...ale njam...
    stuplik - dnes sla do skolky...schudla, jak bola chora...ideme o chvilu pre nu...recept? no...to rozcapis dvere na spalni a povies: "teraz, alebo nikdy" 😎 😃 😎 a hupnes na draheho...a to otatne, poznas...

jo..par stranok spat sompisala, ako sme sa stretli...jukni... 😃 😃 😃 verim, ze sa este stretneme.. 😉

• ahojte
    **ywett, no to teda budu...ked som uvidela mojho v tom saku a nohaviciach..az sa mi srdiecko zastavilo....ved cez weekend ak bude cas a slnko, tak ho v nom odfotim, lebo aj domov musim poslat fotku na schvalenie 😬

• lom... 😃 😃 😃 😃 😃 smiala som sa na celu kancelariu, az prisli kolegovci z vedlajsej , ze co sa deje, ze aj oni sa chcu posmiat... 🙂 dobre si to opisala....
    dani...tak uz si nam usla 😞 ale uz teraz sa tesim na najblizsie stretko 🙂 🙂 😵

• Sponzor fóra
  • **lom, netaraj...ved sme ta videli...urcite by si bola kraaaaaasna v bielych satach a so zavojom 😵 😵 a verim, ze coskoro aj budes 🙂

**dani, ste predavali cok.fontanu? no pekne...xi..si mohla povedat..ale tak LOM, uzi si ju....neboj, necham ti ju 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Lom, ty si teda expert 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 sa tu rehocem az sa mi hlava trasie, ale musim tak potichu, lebo tu je pocut len tukot klavesnice... 😬
    No a ta favoritka bolo nase predosle auticko. Teraz ho uziva moj bracek, ale auto je v hroznom stave, hlavne, ze je tam hudba ako svina. Ked to das naplno, normalne z plechov opadava hrdza 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a na dialnici treba otvorit okna, vystrcit ruky a pridrziavat plechy..... 😃 😃 😃 😃 😃

• *Lom, nadej umiera posledna, kolko krat ti to mam pripominat! NIkdy nehovor nikdy a musis verit! Nevidela si " Peter Pan " --- treba verit, to je zaklad uspechu 😎 ...

*Dani, tak ako vsetko na Slovensku vybavene? Nemas foto tej triedy Tvojej?

*Miriamka, no ak nie si zvyknuta, ze drahy chodi v kosielke a v saku, tak je to sok, coo?

*Jja, viem, ze som Ta este nepridala do tabulecky...vzdy mi to vypadne z hlavicky, kym pridem domov 😐

Baby zajtra je smer PRAHA, tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim uz

• miri, ved tu si mozes kupit aj ty. Ja som ju lomnicke iba exportovala z UK do Sk v prirucnej batozine. 😬 A za dva mesiace vezieme fontanku domov znovu pre sestrenicu. A zrejme to bude taka ista, ako sme priniesli lomnicke. Argos je proste najlepsi 😵 Kuk sem

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4202055/Trail/searchtext%3ECHOCOLATE+FOUNTAIN.htm

• jja, veru tak... usla som zo Slovenska, ale prisla som zas sem na MS. Ked som na Slovensku, na MS nie je cas 😞 ... chodime len po navstevach, tak teraz sa tesime na vikend, ze si poriadne odpocinieme. 😵

ywett, na tu fotku som uplne zabudla. 😬 Ale skontrolujem albumy, co mam tu v UK, ci tam nahodou nieco neobjavim. Ale mam takeho tusaka, ze vsetky albumy zo skoly zostali doma v SK. 😞

• **ywett, no parkrat som mala moznost ho vidiet v obleku ale to sa neda porovnat..to mal taky stary, ktory vytiahlo raz za rok na ples...a teraz...no paradaaaaaaa 😎

**dani, ja som aj fontanu chcela ale budem mat viac deti a uz to vidim...vsetko by bolo od cokolady a hlavne moje saty 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• aj u nas fontanka bola, ale casnikov som nestihala napomenut, nech tam tej cokolady daju viac, lebo tiekla len v takych pramienkoch a nie po celom obvode... ale aj tak boli u nas vsetky deti zarypane az po usi 😃 😃 😃 a vlastne aj niektori dospeli... 😬

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    ale co mas ty napominat casnikov...ved to mali vediet sami 😃 😃 😃

• nuz neviem.... asi to videli prvykrat na nasej svadbe 😬 ... ale nevadi, hlavne, ze tam bolo aspon daco, v com sa dal namocit bananik ci piskotka 😵 😵 😵

• tak to ano...xi...
    a ako sa citis nazad tu...teda tam...na ostrove?

• nesce sa mi tunejky byt, radsej by som isla naspaaaatek 😢

• no to ci verim....
    a ja musim utekat do prace...ty aspon o chvilu ides dom.. 😒 😞

tak pekny dnik ..... 😎

• Sponzor fóra
  • Do rici, to uz je tolko hodzín? Tak ic teda...
    Já ešče hodzinu a pól a idzem též... ale domóv... juj, jak sa mi ništ nesce. Ustatá som jak jenno hovado, sce sa mi spat, oči sa mi zavierajú 😞

• pekny vecer prajem,ste sa poobede cinili a ste pisali 😃
    ja akosi dnes nestiham bo sme mali rusnu noc GAbika sa nam v noci o 3-tej zobudila a tak som ju zobrala k sebe do postele a avobec sme sa nevyspali 3-ja na manzelskej posteli este ze mangel isiel na rannu a to sme boli uz len dve 😃 .Pravdepodobne sa hlasi o slovo spodna stolicka,takze dnes vas len pozdravim a utekam do hajan pre pripad ze by sa tato noc opakovala 😬
    tak prajem pekny zajtrajsi posledny pracovny dnik 😉

• Peknu a hlavne pokojnu noc, danni

• ahojte kocky, vsetkych Vas zdravim a prajem pekny wecer 😵 😎 😉 🙂

danny no zubky su veru potvorske 😛 tak dufam ze dnes uz budete lepsie buvat 😉

• ahojte 🙂 zdravim vas, som tu na skok,zajtra idem skusat dalsie satky,tak potom pridam fotky 😉 prajem dobru nocku

• dani, no ty si tipek 😃 😃 😃 😃

bru nocku vam...

• tak bru noc uz fakt...idem ja pomaly buvat..konecne piatoooooooooooook 😃 😎 😎

• @jja
     🤔 😬 😃 😎
    ste sa pobavkali na tom recepte? alebo ako som sa chystala na dankinu navstevu?

@danka
     😃 ze ja som expert? 😃 😃 😃 a co tvoja hrdza a plechy? 😃 😃 😃 no...poznam takych expertov, co si do titítka namontovali hotove nahravacie a pocuvacie studio...sa skvele bavkam... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

@miriama
     😉 no...sa tesakujeme na fontanku...asi tento vikend poskusame...vydurim draheho, ze podme k babke, nech je nas na tu cokoladu viac...ved kto by ju zjedol tolku...? nech nas je viac...poskusame...
     😛 😛 😛
    aj moj drahy je neoblekovy a ked sa ohodi, tak je perfektny...

@ywett
    ides na veltrh? alebo nanejaku inu akciu do prahy?

@danny
    vyzeras takto ako ja po prebdenej noci 😦 ? poznam...nenapadne mi teraz, ako sa volala ta masticka, co sompouzivala, ked sli zubky...ale skusim pohladat...a napisem...a inak sme skusili na dasna aj koru z citrona, ale nie vrch, ale to biele co je pod supkou...a potom aj na kapesnik trocha bielehio dobre kysleho vina a poutierat dasno...ale to som skusila tusim ken raz...

@lil
    som zvedavson... 😵

@mill
    vyzdobu na stol treba..aspon kusok...a tak, aby sa nestratila medzi tolkymi taniermi a poharmi a jedlom na stolikoch...urcite nieco pekne vymyslis... 🙂

• baby...som zabudla...moja polovicka sa vcera rozhodla zmenit face...a oholil sa...to by mi nevadilo, ale on si nechal fuzy 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 vyzera ako láááászlóóóóó...uz len cizmy, pumpky a kalap...ako mu mam povedat, ze nech si necha strnisko ako ked sme sa spoznali... 🤔 😬

• ze bre ranko 😦 😛 🤔 😦 😴 😛 😛 😛 nechcelo sa mi dnes vstavat este ze je uz piatok pomooooooooooooc

vcera som nemala netik v praci tak som potlacala abstitnencne priznaky 😃 😃 😃 😃

dnes som uz zase "in" 😃 😃 😃

• @ery
    keby si vedela, ako mne sa nechcelo..som vcera zaspala na gauci...aj drahy...a potom, ked sme sa presunuli do postele, tak uz som zase nevedela zaspat... 😐
    a dnes rano som premrzla älebo sak som chodila s fotakom, nohy mam uz 1,5 hod. v zohrievacej papuci, ale furt mi je zima...idem si dat nejaky cajik a odohnat prechladnutie... 😴 😬

• lom... no mne deka nikdy nepomoze, na zimu u mna zabera horuci kupel alebo sprcha, to vzdy pomoze 😵 stuplik sa ma ako? to co mas v albume to je ona? 😵

• Ahoooojte zavislacky 😉
    ...chcela som Vas pozdravit, o hodinku letiiim so mojej zlatej Prahy, tak cez vikend budem abstinovat 😬
    Prajem Vam pekny vikendik, uzite si ho a moc nepiste 😃 😛

PS: Lom v Prahe je nejaky veltrh? Ani neviem..aky???? Mame tam ine akcie 😃

• ywett ahoooooooooooooooooooooooooj

jeeeeeeeeeeeej Ty sa mavas ale 😎 😎 😎 super, tak si to uzite 😵 😵 😵 😵 😵 a davajte pozor na ceste 😉 🙂

• @ery
    jo...fotil moj drahy..ja som mala slzy v ociach, ked som ju videla...bola krasna...a to v tych bordovych je moja drobnost...

@ywett
    asi uz nebudes citat, ale odpoviem...tusiiiim je tam svadobny veltrh...ja uz som z nich popletena 😬 🤔 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov