Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
mir ;-) a ery sa kde stratila? :-o :-o
Odpovedať
ery ma navstevu 8-) :-p :-p :-p x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
jaaaaj,a ako to ty vies?
Odpovedať
ja? no som vseved 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
mir- :-D :-D :-D :-D idem ja uzt veru bruuu bo som unavena :-| tak bru nocku a sladke sny :-) ;-) |-|
Odpovedať
prave sa aj ja poberam..ale nie do postele..xi.... papaaaaaaaaaaaaa 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte baby x-) co stvarate? ja som prave doupratovala a este ma caka zehlenie :-p :-p :-p :-p danny no mirka je vsevedko veru :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak pekny vikendik vsetkym 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte :-) my sme v Hrinovej, kraasne nam v noci nasnezilo, je tu ako v rozpravke a krasne svieti slniecko :-D prajem vsetkym pekny vikend :-)
Odpovedať
avojte aj ta tu na chvilku nakukla :-D :-D :-D
Odpovedať
aj odo mna vam krasny zasnezeni vikend ;-) :-) ery-tak ked dozehlis stav sa aj u nas :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
danny oki v pohode neni problem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D este niekto na zehlenie? hlaaaaste sa kym mam chut :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj erytrea :-D ja nemam nic na zehlenie x-) :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
era tak ta cakam :-D :-D :-D :-D :-D a ozaj babulky co mate dnes na plane? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ako sa weekenduje? Stale sa vsade zehli? :-D :-D Danni, co filmy? Dobre? :-p Ja som uz konecne hodila tie obrucky do albumiku, aj topanky, tak kuk ;-) Krasny vecer vsetkym
Odpovedať
**kika, jasne, ze ta cakame aj tu...este mas chut a cas? :-D :-D :-D :-D :-D **mill, idem kuk 8-)
Odpovedať
topanocky vypadaju pohodlne a pekne 8-) 8-) 8-) a aj obrucky su jednoduche a pekne...v jednoduchosti je krasa x-) x-)
Odpovedať
mill-krasne obrucky a aj topanocky ja som mala podobne ;-) a gympl som este nekukala a aserixa stahujem ale ked objavis este nieco dobre tak daj urcite vediet ;-)
Odpovedať
moja sestra bola dnes na gympel v kine a bola nadsena..a ked bola ona taj uz nie je co riesit :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a kde ste vsetky?? =-) =-) =-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak idem teda aj ja buvat..krasnu nedelu 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ahoj miri :-D :-D :-D Ty si nezmar ze o pol 3 ne nete kokooooos :-D :-D :-D :-p :-p :-p :-p to ja uz som snivala treti sen :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jaaaj no Ty potom buvas cely den ze? x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) VSETKYM PEKNU NEDELU 8-) my sa chystame na muzikal "Sol nad zlato" jupiiiiiiiiiiiiiiiii sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
Odpovedať
caute vsetci :-) ery, sol nad zlato? kdeze to hraju...? no ja som gymplom nebola az taka nadsena - niektore postavy mi prisli vykreslene az presprilis nerealne. na medvidkovi som si naopak "zgustla" ;-)
Odpovedať
**ery, to som dosla od sudedov...a tu bola jedna hodina, isla som si zapnut film ale 1.30 ma tahalo uz buvat...takze tu to vypada, ze 2.30 :-D :-D :-D :-D a jasne, spala som do obeda....len ma to divoke slniecko zobudilo.. ]-( **bell, ahooooooooooj, nepacil sa ti gympel? no ja som nevidela ale planujem sa k nemu nejak dostat...a medvidek??to je novy film?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babuly, dakujem a prstienky a topanocky ;-) Od zajtra idem lezat na neurologiu, tak na mna myslite :-( :-( Ale budem mat pristup na net cez mobil, takze budem s vamiiii, krasny vecer, paaa :-) :-) No, Miri, Medvidek je tu teraz nieco ako cesky trhak :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) milluska nech ti to rychlo ubehne v nemocnici x-) mne sa Medvidek teda nejako moc nepacil :-) cez vikend sme boli zaplatit zalohu na nasu salu a v septembri ju budeme mat pekne cerstvo premalovanu a aj novy tanecny parket budeme mat :-D x-) idem dat fotku saly do albumu :-)
Odpovedať
mill, to fakt?? asi som to prehliadla...preco ides lezat??? snad nic vazne... =-)
Odpovedať
oba filmy vybehli teraz na slovensku ako velke kinopremiery a trhaky... my zvykneme chodit na ceske filmy casto... i ked stale dookola sa riesia pesimisticke temy, riesia sa problemy a vsetko je take pochmurne a komplikovane. neviete kedy maju uviest tu slavnu jakubiskovu bathorycku? mill, tak nech ti to dobre dopadne :-N
Odpovedať
ahoj miriamka :-) zda sa mi,ze Milluska spominala,ze ide na preliecenie,ma problemy s chrbticou...neviem ci si dobre pamatam...prajem pekny vecer :-)
Odpovedať
lil, pozrela som tvoj album, pekne inspiracie mas postavicku ako lusk, tie posledne saty su uplne wau x-) vyzeras v nich taka elegantna tajomna a zaroven nezna dracica :-)
Odpovedať
ahoj bellablonde :-) dakujem krasne za kompliment |-| ako sa ti dari? dlho si tu nebola ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?