Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • dani, no povodny plan bol mat to bohusl.kostole...a tam su farari rovnaki....v celej doline plus vedlajsia melcicka 😃 takze fararko sa nemeni 🙂
    a ved uvidis ako to vyde....ale bola by som rada, keby si aj ty prisla 😎

• jeeeeeej, to je zlate.... 😵 😵 😵 .... uz len preto, ako pekne osobne si ma pozvala na bublinkovu akciu sa budem musiet posnazit naplanovat nejake 'papierovacky'... ale psssssssssssssssst, pred majom ani muk 😉

• dani, ved sme z jednej doliny a pozname sa vlastne najdlhsie, nie 😃 😎
    neboj, majovi ani muk 😶

• Sponzor fóra
  • a ty si kika kde, ked mas dnes take leharo??
    ci si si isla do mesta na obedik? 😵

• miri tu soooooooom bola som na obedik a teraz este riesim nieco cez icq 😎

• miri, tebe (alebo mne?) dnes praju hviezdy... len tak zo srandy som kukla letenky na otocku okolo tvojho terminu a pre nas dvoch tam aj spat za 38.74 libier!!!!! 😛 Mas dost???? 😬

• Ja som o ziadnom predsvadobnom meetingu nevedela..ved kto to ma stihat citat? Asi poziadam o asistentku, aby som stihala aj taketo veci monitorovat 😃 😃 😃 😃 😛 😛 😛 😬 😬 😬 😵 😵 😵

Kikus, len neviem, ci zozeniete listky, ale mohli by ste, lebo to sa uz dlho hra...

Danka, tak ihned kupuj letenky 😉

• dani coze???????????? tak nevahaj a kupuuuuuuuuuuuuuuuuuuj bude sranda a daj mu ich na den zien akoze si si spravila radost 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

ywett mna termin nesuri to ja len tak robim prieskum 😵 😵 😵 😵

• vecer s nim hodim slovo... presne za tyzden mam narodky, tak to si mozem darovat... 😬

• jeeeeeej no vidis a este za taku cenu no nekup to 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a na ktory termin je to?

• baby, to su svine... oni to za tu hodinu zdvihli na 77 libier... 😮 .. spinavci hnusni spinavi... 😠 😠 😠

• 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 to vazne? tak necakaj do vecera kup hned 🤔

• oni si s tym robia, co chcu... 😒 ... idem na obed, uvidim, co to spravi potom... Hore moc to uz ist nemoze, pretoze lietadlo chodi aj tak poloprazdne, takze sa im moze kazdy vykaslat na vysoku cenu...

• ahojte..uz som spat, ale o chvilu frcim na skolsku radu...

imunologia dopadla nasledovne - mate naburanu imuinitu 😞 sak to da zdravy rozum, ked som za posledneho roka casto chora, ze mam naburanu imunitu..na to som sa nemuysela stresovat a lietat po doktoroch 😮 😐 😒 a to ma este cakaju dalsie odbery o mesiac a potom o dva... 🤔 ooo, aka som rada...no...k lepsej teme..

@miri
    ja sa snazim byt uz kratsia 😬 🤔 😵 ale moj drahy hovori, ze mi ucitelsky syndrooom ostal...naaaaa nech...

@danka
    jeeee..to by bolo super, keby to slo...ak nie, tak potom dofuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukni poraidne tie bublinky...

@ywett
    to chce fakt asistentku... 😬 😃

babenky frcim...bo mosiiim...
    zatial pacek schledacek...

• BTW kedy je den zien? Marec 8. ? Am I right?

• Sponzor fóra
  • 😠 😠 takze ako som predpokladala..net mi doma nesiel 😠 😠

ale aspon som mala cas plus nervy a tak som prestavila zas celu izbu 😃 😃 😃
    odpojila cely pc a preniesla so vsetkym na ine miesto..krasne pozapajala a net nejde stale...som myslela, ze ho uz omrzelo byt na tom istom mieste ale tak nepomohlo 😠

• **dani, noo vidiiiiiiiiiis, mas narodky tak kupuj!!! ved aj vasi maju to vyrocie...tak je o dovod viac... 🙂 🙂 🙂

**kika, no ja som aj myslela, ze si na obediku....uz cca viem tie tvoje obedove casy 😃 😛

**lom, naaaaa nech 😃 😃 😃

**dani, az vcul citam, ze zdrazeli...no to je bezne... 😠 😠 ale lepsie ako stalo nam minule....
    tak prvy priklad, ze kym sme sa dohodli tak zdrazeli o takmer 70libier!!!!!!!
    a druhy...normalne, kym som prisla k finalnemu tuknutiu, tak uz bola predana!!!!!!!!!! 😠 😠

• kde ste?? ja som utekala na net do kniznice aby som este pokecala a vy nikde 😞

• a ywett, no tu v UK je 8.marec..ale ako na SK..neviem...mne sa ale cosi mari, ze v mojom sk kalendari je to v maji... 🤔

• tak dobre aj tak,ze tu nikto nebol...zas by som meskala do prace..ale dnes pridem prva...to budu cumiet 🤔

😃 😃 😃 😃

pekny zbytok dna a drzte palce, aby mi uz vecer isiel net...a snad peta neporazi, ked najde prestavanu izbu 😛 😃 😃 😃 ale nechala som mu veliky odkay cez celu obrazovku pocitaca, ze NEROB PANIKU..a plus ine vysvetlenie 😃 😃 😃

• Den zien v maji? To sa mi nezda...
    A inak co hovoris na ten Prazsky latino klub?

.."to si prestavovaci" expert 😬 , mas nastudovane aj FENG SUEJ?

• Halooo, kde je kto?

• ywett, ja som tu... 😵 😵 😵 😵

nikde nechod, scanujem tu nasu triedu... 😉 😉

• si tu este?

• Anooo...tak pockam...ja ti teda poslem aj nase foto..

• posli mi do ip teda tvoj email... 😉

• Ok, hodim Ti ho do IP a pockam kym posles ty a potom ti nan odpisem s mojimi fotkami... 😛

• Danuska moje foto som Ti odoslala, neviem, ci tam nieco uvidis resp. niekoho, stiahli som ich zo stranky a su dost male...

• ahojte,ste toho zase popisali ,nestiham citat v poslednej dobe 😃 😃 😃
    mil-no Gabika sa ma uz fajn,aj papat uz pekne zacala a aj pitny rezim uz dodrziava,a asterixa som stahovala pre braska Gabiku by asi moc nebavil,ju by bavilo stukat do klavesnice 😃 😃 😃 😃 .A prajem ti nech ti to tam cim skvor ubehne v tej nemocke 😉
    ywett-no ja budem v case mirriaminej svadby na sr urcite,ale neviem co bude dovtedy ked teraz neviem ani co ma caka zajtra teda co na mna nachysta moj stuplik 😃 😃 😃 😃
    ery-akurat vcera som bola v meste blisko messerschida(pekaren) a som rozmyslala ci ta dost kuk 😬 😬 😬

• Dannynka dufam, ze na najblizsie stretko dorazis medzi nas 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov