Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
dani, no povodny plan bol mat to bohusl.kostole...a tam su farari rovnaki....v celej doline plus vedlajsia melcicka :-D takze fararko sa nemeni :-) a ved uvidis ako to vyde....ale bola by som rada, keby si aj ty prisla 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, to je zlate.... x-) x-) x-) .... uz len preto, ako pekne osobne si ma pozvala na bublinkovu akciu sa budem musiet posnazit naplanovat nejake 'papierovacky'... ale psssssssssssssssst, pred majom ani muk ;-)
Odpovedať
dani, ved sme z jednej doliny a pozname sa vlastne najdlhsie, nie :-D 8-) neboj, majovi ani muk :-x
Odpovedať
a ty si kika kde, ked mas dnes take leharo?? ci si si isla do mesta na obedik? x-)
Odpovedať
miri tu soooooooom bola som na obedik a teraz este riesim nieco cez icq 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, tebe (alebo mne?) dnes praju hviezdy... len tak zo srandy som kukla letenky na otocku okolo tvojho terminu a pre nas dvoch tam aj spat za 38.74 libier!!!!! :-p Mas dost???? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som o ziadnom predsvadobnom meetingu nevedela..ved kto to ma stihat citat? Asi poziadam o asistentku, aby som stihala aj taketo veci monitorovat :-D :-D :-D :-D :-p :-p :-p :-N :-N :-N x-) x-) x-) Kikus, len neviem, ci zozeniete listky, ale mohli by ste, lebo to sa uz dlho hra... Danka, tak ihned kupuj letenky ;-)
Odpovedať
dani coze???????????? tak nevahaj a kupuuuuuuuuuuuuuuuuuuj bude sranda a daj mu ich na den zien akoze si si spravila radost :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ywett mna termin nesuri to ja len tak robim prieskum x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vecer s nim hodim slovo... presne za tyzden mam narodky, tak to si mozem darovat... :-N
Odpovedať
jeeeeeej no vidis a este za taku cenu no nekup to :-D :-D :-D :-D :-D :-D a na ktory termin je to?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, to su svine... oni to za tu hodinu zdvihli na 77 libier... :-o .. spinavci hnusni spinavi... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
:-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. to vazne? tak necakaj do vecera kup hned =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oni si s tym robia, co chcu... :-S ... idem na obed, uvidim, co to spravi potom... Hore moc to uz ist nemoze, pretoze lietadlo chodi aj tak poloprazdne, takze sa im moze kazdy vykaslat na vysoku cenu...
Odpovedať
ahojte..uz som spat, ale o chvilu frcim na skolsku radu... imunologia dopadla nasledovne - mate naburanu imuinitu :-( sak to da zdravy rozum, ked som za posledneho roka casto chora, ze mam naburanu imunitu..na to som sa nemuysela stresovat a lietat po doktoroch :-o :-| :-S a to ma este cakaju dalsie odbery o mesiac a potom o dva... =-) ooo, aka som rada...no...k lepsej teme.. @miri ja sa snazim byt uz kratsia :-N =-) x-) ale moj drahy hovori, ze mi ucitelsky syndrooom ostal...naaaaa nech... @danka jeeee..to by bolo super, keby to slo...ak nie, tak potom dofuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukni poraidne tie bublinky... @ywett to chce fakt asistentku... :-N :-D babenky frcim...bo mosiiim... zatial pacek schledacek...
Odpovedať
Profilova fotka
BTW kedy je den zien? Marec 8. ? Am I right?
Odpovedať
]-( ]-( takze ako som predpokladala..net mi doma nesiel ]-( ]-( ale aspon som mala cas plus nervy a tak som prestavila zas celu izbu :-D :-D :-D odpojila cely pc a preniesla so vsetkym na ine miesto..krasne pozapajala a net nejde stale...som myslela, ze ho uz omrzelo byt na tom istom mieste ale tak nepomohlo ]-(
Odpovedať
**dani, noo vidiiiiiiiiiis, mas narodky tak kupuj!!! ved aj vasi maju to vyrocie...tak je o dovod viac... :-) :-) :-) **kika, no ja som aj myslela, ze si na obediku....uz cca viem tie tvoje obedove casy :-D :-p **lom, naaaaa nech :-D :-D :-D **dani, az vcul citam, ze zdrazeli...no to je bezne... ]-( ]-( ale lepsie ako stalo nam minule.... tak prvy priklad, ze kym sme sa dohodli tak zdrazeli o takmer 70libier!!!!!!! a druhy...normalne, kym som prisla k finalnemu tuknutiu, tak uz bola predana!!!!!!!!!! ]-( ]-(
Odpovedať
kde ste?? ja som utekala na net do kniznice aby som este pokecala a vy nikde :-(
Odpovedať
a ywett, no tu v UK je 8.marec..ale ako na SK..neviem...mne sa ale cosi mari, ze v mojom sk kalendari je to v maji... =-)
Odpovedať
tak dobre aj tak,ze tu nikto nebol...zas by som meskala do prace..ale dnes pridem prva...to budu cumiet =-) :-D :-D :-D :-D pekny zbytok dna a drzte palce, aby mi uz vecer isiel net...a snad peta neporazi, ked najde prestavanu izbu :-p :-D :-D :-D ale nechala som mu veliky odkay cez celu obrazovku pocitaca, ze NEROB PANIKU..a plus ine vysvetlenie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Den zien v maji? To sa mi nezda... A inak co hovoris na ten Prazsky latino klub? .."to si prestavovaci" expert :-N , mas nastudovane aj FENG SUEJ?
Odpovedať
Profilova fotka
Halooo, kde je kto?
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, ja som tu... x-) x-) x-) x-) nikde nechod, scanujem tu nasu triedu... ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
si tu este?
Odpovedať
Profilova fotka
Anooo...tak pockam...ja ti teda poslem aj nase foto..
Odpovedať
Profilova fotka
posli mi do ip teda tvoj email... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, hodim Ti ho do IP a pockam kym posles ty a potom ti nan odpisem s mojimi fotkami... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Danuska moje foto som Ti odoslala, neviem, ci tam nieco uvidis resp. niekoho, stiahli som ich zo stranky a su dost male...
Odpovedať
ahojte,ste toho zase popisali ,nestiham citat v poslednej dobe :-D :-D :-D mil-no Gabika sa ma uz fajn,aj papat uz pekne zacala a aj pitny rezim uz dodrziava,a asterixa som stahovala pre braska Gabiku by asi moc nebavil,ju by bavilo stukat do klavesnice :-D :-D :-D :-D .A prajem ti nech ti to tam cim skvor ubehne v tej nemocke ;-) ywett-no ja budem v case mirriaminej svadby na sr urcite,ale neviem co bude dovtedy ked teraz neviem ani co ma caka zajtra teda co na mna nachysta moj stuplik :-D :-D :-D :-D ery-akurat vcera som bola v meste blisko messerschida(pekaren) a som rozmyslala ci ta dost kuk :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dannynka dufam, ze na najblizsie stretko dorazis medzi nas 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?