Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • dannynka, to veru je 😵 😵 😵 😵 aj s mirkou mame svoju story... z videnia sa pozname, ja som si tu urobila album a este nebol hotovy a mirka sa mi ozvala... 😵 😵 😵 😵 ... no a potom som sa sem vtisla... 😬

• A pamatas si aj ako som tancovala v skole na tom vyroci?

• No vidis... 😃 😃 😃 ... a ta kratkovlasa v tej adidas bunde, co sedi na lavicke je uz tiez pani. Bola z nej kraaasna nevesta 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • dankamajo-ved tak treba... 😃 😃 😃
    aj ja som sem nakukla a uz som tu aj ostala 😃 😃 😃

• Danka, to fakt? Na nu by som to nepovedala..taky sportovy typ...

• Na to vyrocie pamatam, ze tam bolo nejake tancovanie, ale tvare si nepamatam 😞 😞 😞 😞 ja by som asi fakt mala s tou hlavou deravou nieco robit 😠

• Dannyka a v akej temy si bola dovtedy, kym si nas nasla?

• No tak to som bola JA s bratom 🙂
    ...hm, ja mam dobru dlhodobu pamat, ale zlu kratkodobu, ale trenujem ju...vzdy sa s tym da nieco robit... 😬

• Ywett, poslem foto tej nevesticky 😉

• Ok, rada si pozriem 😉

• ywett-ja som chodila dovtedy len na modreho konika,teda na trencanky a pisem si aj s mamickami co mame jednako deticky narodene,teda mesiac spolocny 😉

• Uz je to poslane, len to islo z toho nestastneho postu, tak to hadam este dlhsie potrva ako z googlu. Mimichodom, na jednej z nich je aj Zanetka 😉

Dannynka, ale je nam pekne spolu dobre v nasej malej komunite, ze? 😵

• *Dannynka: Aha..takze na MS si viac menej nebola?

*Danka: To je ona? ja tam nevidim ziadnu podobu...nejaka je tam vacsia, gulatsia, dlhe vlasy...by som ani nepovedala, ze je to ona..ale ostatne spoluziacky na tej svadbe su nezmenene..

• dannynka, tam som sa mrkla, myslela som, ze vo vasej teme na koniku najdem aj 'nasu' bell, ale nie je tam.

• BTW bola naozaj krasna, ale by som ju nespoznala...

• Sponzor fóra
  • Ywett, to ti uz prislo??? 😕 😕 😕 😕 😕 A ja ze post je naprd... 😬 ... a je to ona. Ja som ju tiez nespoznala, ked som tie fotky videla prvykrat.. 🙂

• Ano prislo mi to hned, ako si to napisala...no inak ked si prezeram tie fotky, riadne sa dievcatka zmenili na zeny,ze?

...inak Bel je tusim v teme Maj2008

• ywett-tak tak az potom som sem raz nakukla a uz chodim aj k vam 😃 😃 😃

dankamajo-no na konika usim nechodi ani jedna z vas,iba new sa mi zda 😬 😬 😬

• Ja som na MK v teme planovaciek 😉 , ale dlho som nebola..niet casu stihat oboje...

• ywett-ze som ta tam este nevidela 😮 😮 😮 😮 ,ale veru neda sa to stihat,ked pises na jedno zanedbavas druhe a naopak 😐 ,mat tak viac casu 😃 😃 😃

• ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• ywett, jedinu spolocnu fotku mam tu, co som ti poslala a to bolo spred 8 rokov, takze zmenu je fakt badat. 🙂
    ... a teda planovacky ?? 😕 😕

dannynka - aj ja chcem na koniiiiiiiiiiiiiiiiiiika, ale este nemozme, dokial nie je strecha nad hlavou 😞 . Ale ked sa 'zadari', tak sa zadari... 😵 😵 😵

• Ja hovorim, ze zamestnam asistentku, aby som to stihala 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Ery, no vitaj

• ery, cau 😉 co ty tu tak neskoro ? 😕

• Danka, vsak chod do tej temy, kde som aj ja...Nazov je planujeme o rocik, dva, tr...a to na teba sedi..

• cauko cauko ako sa mavate? a co mirka? neviete ci uz ma tie oznamka? 🤔 😎

• ywett, veru, ta asistentka by tu bodla 😵 . Sak ja nestiham ani v tejto teme 😒 ... a do toho mam este aj ebay otvoreny...a idem sa zblaznit... 😬

• Ery, na oznamkach spolupracujem ja, dnes som tam volala..zatial neposlali, zajtra by to malo byt urcite..dnes som im neskoro odoslala fotku, tak preto to asi nie je ready..

• dani no akurat som doupratovala a ze idem kuknut kto je tu 😵

• Danka, mavaju na Ebay aj dioptricke okuliare? Hladam jeden konkretny typ 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov