Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kikus doupatovala o 23,00???
Odpovedať
od zajtra mam prazdninarov sestrenicu a bratranca budu az do nedele tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim x-) x-) x-) :-p :-p :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
dankamajo-ved mozes chodit na konika k nam trencankam :-D :-D :-D ery ahooooooooooooooooooooooooooj :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, tak si natrenujes rodicovske povinnosti ;-) , zajtra sa mi ozvi...
Odpovedať
ywett- :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ywett no jasne nejako som chytila po celom dni druhy dych tak no nevyuzi to x-) a este aka parada :-D :-D :-D danny ahoooooooooooooj ako sa mavas? a ako Gabika? uz buva? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mna to teraz nejak nechyta, lebo my sa nevieme dockat svojho hniezdocka uz :-)
Odpovedať
ywett zajtra? =-) x-)
Odpovedať
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :-p
Odpovedať
ery-no ja celkom v pohode,a Gabika uz buva asi od 20-30 :-D :-D :-D a mangela mam na nocnej takze gazdujeme dve baby doma :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Inak som ti pisala prispevok par hodin dozadu ze som bola v meste,blizko vasho zlatnictva,a aj so rozmyslala ci ta dojst kuk,ty si ma nahodou nevidela? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ery, ty o polnoci upratujes??? :-. Co nemozes spavat, ci co? :-N Ywett, mali by to tam mat, lebo niekedy su tam aj normalne firmy a kupujes to nove, nie pouzite. Skus, alebo posli co hladas a ja skusim najst ;-) dannynka, ywett, diki za pozvanie - urcite vas tam navstivim.
Odpovedať
mir-ahooojky,sa to tu nejkako rozbieha v tuto nocnu hodinku :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no miri, nazdar, my sa tu teraz budeme kraaaaaaaaaaaaaaasne prekrikovat.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dankamajo-urcite ta radi uvidime :-D :-D
Odpovedať
dankamajo-a odkial s tn si?ak sa smiem spytat? :-N
Odpovedať
ale ja nemozem este kecat..som slubila petovi,ze mu pomozem za opravu netu upratat jeho bordel... :-N
Odpovedať
a kto vas ma stihat??????????????? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
miri ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj tak co uz ide netik???? danny nie nevidela x-) si mohla prist, dnes bolo malo ludi...
Odpovedať
ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj kika x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miriamka, tak stihla som ta...ahoooooooj Prave ste ma inspirovali a prispela som na MK... Danka, ja som to Mirke posielala, ale poslem aj tebe, ked bude cas a chut, tak pozri. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
dannynka, ja nie som presne trencanka, som zo Zemianskeho Podhradia konkretne. Cize blizsie k NMnV ako k TN, ale TN mi je blizky, lebo som tam chodila do skoly na OA (tak ako ywett) :-)
Odpovedať
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj ywetttttttttttttt :-D
Odpovedať
ery ale to bolo vcera :-D :-D :-D sme boli v tom sportovom obchod naproti vam aj s jednou kamoskou :-D :-D
Odpovedať
no mna z vas porazi.....ako vas mam stihat????????????? :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-p :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dankamajo-som si to az teraz v pase vsimla :-N :-N :-N :-N ,
Odpovedať
ywett, tak rano som tu nastavena a cakam na mailik 8-)
Odpovedať
mir-prehod na vacsiu rychlost :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boze baby, ja som z vas cul zmetena... :-. :-. :-. :-. :-. ywett, co mi ides vlastne poslat ?? :-N :-N :-N
Odpovedať
dani, ty?? a co mam ja h ovorit??? ved ja neviem kde je sever =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danka odoslane... Miriamka, co bolo netu, ked nesiel? kde bol problem? SOm volala do toho copycenttra, ale este to nemali...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?