Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • a uz viem presne DORIDE 208 - color '731'

• a mam ti ich aj tu v obchodoch kuk? 😉

• no vidis, hned sa bude lahsie hladat 🙂

• Sponzor fóra
  • ywett som nahodila sportovu jazdu tak Vam snad budem stacit 😛 😛 😛 😛 xi xi to mi hovorte aj marek akurat prisiel z florbalu tak jednym okom aj uchom sa bavim s nim a jedym som tu 😵 😵 😵 😵 este by som mala vybrat riady z umyvacky ale sa mi nesceeeeeeee 😛 😛 😛 😛

• ery no z nozickou nie ale s prstekom na nozicke,ved uvidime co nam zajtra povie a potom dam vediet,oki?

tak ja uz som v pizamku,a idem do hajan,teraz ked ma mangel nocnu si bravam Gabiku k sebe do manzelskej postele aby mi nebolo smutno 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak si to idem vychutnat bo zajtra uz mangel nocnu nema 😃 😃

este raz pa a bru nocku 😴 😴 😴

• Ked pojdes okolo a uvidis, jukni cenu...to len tak pre info, vobec sa tym netrap

• uz ide p etooooooooooo 😵 😵

• aaaaaaaaaaaaaale ma zprdol 😶 😶

• Kikus, vsak popros mangela, nech vyberie riad, nie?

• Pomooooc, Mirka zijes?? Nezabil ta Petko?

• jasna vec, urcite kuknem....az tu skonci tento "blazninec" tak si to pekne napisem do mojho debilnika a zajtra abo next week kuknem 😵

• nedalo mi neodpisat-
      ywett-aj my sme objednany len uvidime aka bude skutocnost,bo objednany sme na 9-30 a na 10-30 mame byt na cvicku s fitloptamy (chodim cvicit s Gabikou) tak neviem ci stihneme 😬 😬 😬 pa pa pa a uz naozaj bruuuuu

• nieeeeeeeeeeeeeeeeeee...chudatko moje male...tak najprv sa skaredo kukol a potom sa opytal, ze ci necchem dojest polievku 😬

• uz sa stalo prisiel na to sam ked nemal uz malu lyzicku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• danny, drzim palce aj ja 🙂

• Sponzor fóra
  • kika, tak to su chlapi 😃 😃 😃 😃 😃

• danny ahooooooj a dobru pozdrav drobca 😵 😵 😵 😵 😵

• No vidis aky je zlaty...

...Dannynka tak nech to mate uz za sebou

• presne ako dnes v praci...herecky si tam nic neurobia same a dnes nemala nadhera cim vytiahnut caj zo salky tak si aj mycku zapla 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• a ked sa jej opytala, ze preco to robi, ze ved idem ja, tak ze NEMAM LYZICKU 😴

• no veru aspon nieco 😎

dani a ozaj co letenky???????

• veru, dani...uz mas????????????

• a pojdem robit tabulocku bublinkovania 😎 😎

• No inak podobne je to aj u nas...vytiahnu si milion poharov, tanierikov, lyzicky..a nic nespracu, nechaju to na kope a caka to na upratovacku, kt. zapina mycku, lenze to sa tam ani nezmesti, takze na druhy den si najde vela ludi spinavy riad 🙂

• no presne 😠

• Aku cenu mam pocitat, 55 libier, ci ako?

• za okuliare?? 😮 😮 😮 😕 😕

• aj mna casto donuti ju vybrat az vtedy ked uz nemam nieco co je v mycke, lenivec som a co ti co ju nemaju.....

• ty kokso fakt!!! tak to kupim,nie? 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov