Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • danny, no aj by som ale to sa len tak z cista jasne neda..a to baby vedia aku ja rychlost viem nabrat tu 😃 😃

• Danka poslala som Ti tie okuliare, co chcem cez Ebay pozriet.. 😎

• miri kuk na stranu 177 - tam su tie linky na bizu. Nakoniec som kupila tu poslednu v striebornej, lebo satocky budu cervene, tak nech sa to s tou ruzovou nebije... 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • nieco s kablami....nefungovala jedna "krabicka"....ale ze zrazu?? 😬

nevadiiiiiiiiii, zajtra sa tesim.... 😵

• Mirka, no aj ja budem cakat jak zhava na to oznamko, ale mam aj obavy, aby bolo dobre a pacilo sa..inak som pripravena zautocit osobne 😉

• mir-no veru uz ani ja nestiham 😬 😬

• ok, ywett, idem na to 😉

• Ja som ako na dialnici, vsetko stiham, prehlad mam aj vpredu aj vzdadu 😃 😛 😃 😛

• Danka dikes, vsak to neponahla...

• dani, som ich tam videla ale tak strasne valite, ze sa bojim na ne kliknut lebo ja sa potom na tej stranke zabudnem...a potom by som bola uplne mimo uz z vas..ale kuknem..ved nejdes buvat, nie? 😛

• danny, tak to som rada..uz som si myslela, ze som jedina.... 😃

• Miruska moc sa netes, lebo vies ako to byva

• len aby neprisiel peto...som nahrata a musim ist so sklopenymi usami 🤔

• jasne, ale tak aj navrhy potesia...ci pekne abo nie..ale aspon sa to hybe...to ma hlavne tesi.... 😛

• mirr- 😬 😬 😬
    no babulky asi sa uz ja do hajan poberiem bo zajtra nas caka perny den,ideme s malinkou na ortopediu jakesovej tak som zvedava kolko si tam pockame 😛

• Sponzor fóra
  • teda vy ste ine tempo nahodili 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Mna ked tu objavi drahy, tak sa nepotesi...mame tu navstevu, boli sme vonku si sadnut a oni pokracovali, ale ja ze som unavena a idem domov...a doteraz tu kvacim 😕 😶 😶 😶

• tak stiham?? dani, tak bizu je kraaaaaaaaaaasna.....viac sa mi paci ta na bielom krku..ale krasne su obe..moj styl presne 😎

• ywett, mi hovor....ma zabije...som mu slubila... 😶 😶

• Hybat sa hybe...len dufam, ze spravnym smerom, teraz mam vacsie obavy ked je to pre Tebe, nez ked som vybavovala vlastne 😃 😛

Ery, stihas? Zarad D ako dialnica

• danny tak drzim palceky a co mate nieco s nozicami? alebo kvoli comu?

• danny, bru nocku vam obom 😵

• a teraz ma nezabudnite vsetky opustit tu ked sa konecne rozbieham....
    abo pride peto a bude vyrieseene 😃 😃 😃 😃

• ywett, na ebay som nasla len okuliare tejto znacky len s ramikom, ale zaviedlo ma to na tuto stranku. Su to oni?

http://www.popularglasses.com/product.asp?ProductID=4580&ColorNameID=14085

• Mna rano caka tiez lekar, ale som objednana..tak Dannynka budem na vas mysliet, aby ste dlho necakali a vsetko dopadlo dobre...dobru nocku prajem..

• ywett, no tot tazka dilema....brile...ked nevies nazov...ale pre teba vsetko 😵

• Danka ty si sikulka teda, su to oni...ale nie su o moc lacnejsie nez tu, skoda 😐 😞

• Miriamka nechaj tak, Danka to uz nasla 😉 vdaka

• no vidiiiiiiiiiiiiis, danka je na ebay ako doma...tam by sa mi horsie hladalo..ale tu ti ich pojdem kuk 😉

• ..len viem, ze Roberto Cavalli

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov