Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • @mill
    ano, to sme takto osetrovali na strednej...a najlepsia bola dobre mentolovo stipajuca 🙂 ale, ked som skusila propolis, tak mi to fungovalo uplne super...a bude fungovat aj teraz...si to natieram...do svadby to, peven verim, zmizne...
    dakujem inak za radu...si zlata...

@danka
    jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 to sa uvidime?

• lom, no ak prides, tak sa uvidime 😉 ... ja to totiz do toho kostola mozem prejst aj pesky, takze nie je mozne, aby som chybala...... 😃

• Tak to si ani ja nesmiem nechat ujst..
    Lom, vidis, ten Propolis tiez poznam a je asi estetickejsi ako pasta😃

• Sponzor fóra
  • A Dani, Majo to hadam nejako pochopi..neboj

• uz sa nemozem dockat vidiet mirku ako nevestu nazivo 😵 😵 😵

• Nist, babeny, idem kuk co bude k obedu, zatial paaa

• dani, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😎 😎 😎 😎

mill, drzim palceky...

• dani, aj ja sa tesim, ze ta konecne uvidim....aj ked v tom zhone neviem ci si vobec niekoho vsimnem 😃 😃 😃 😃 😃
    a majo o tom este nevie????????????????? 🤔 🤔 🤔 🤔 😕

• jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, ja uz som v tabulecke..... 😵 😵 😵

no a nie, majo o tom este nevie.... 😶 ... leti tiez, ale este to nevie.... to bolo take moje spontanne rozhodnutie, ked som tam videla znovu tu cenu 38... 😬 😃

• tak to potom daj vediet jeho reakciu... 😬 alebo zavolam a budem pocuvat ako mu to oznamis... 😃 😃 😃 😃 😃 ale aby o tom nevedel samoze 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 ze by to bolo nieco, ako skryta kamera??? ... teda skryty telefon??? 😬

• jasneeeeeeeeeeeeeeeeee 😃 😃 😃 😃 😃

• Baby, vy ste ale expertky! 😃😃

• Uz mam inac po obstreku, bolo to v poho vcelku, takze Dani, mala si pravdu, my baby znesieme.😉

• mill, no vidis 😵

• Sponzor fóra
  • miri, ako sme ti tam vsetci pekne to tej bublinky vosli... 😬 ... uz ale tusim fiac fukacov prijat nemozes, co??? 😃

• A ozaj, na ten 'balkon' sa vsetky zmestime???? 🤔 v tom kostole som totiz este v zivote nebola... 😬

• mill, vidis....si heeeeeerecka 🙂

dani, neboj, toto je hlavna zostava a rada pridam dalsich...ved je tam este dolu jedna bublinka 😵 😵 😵
    a dobrych ludi sa vsade vojde 😎

• 🤔 🤔 🤔 😕

• breeeeee raaaaaaaaaaaaaaaaaaano SLOVENSKO!!!!! 😵

tu ste bud vsetky abo si zas kecam sama 😃 😃

• sme boli vcera na vylete a dnes frcime zase..tak tu nebudem...a potom mam vela prace vecer..tak tu zase nebudm...

zelam vam krasnu nedelu... 😃

• jeeeeeeeeee, vy sa maaaaaaaaaaate....tak si to krasne uzite 😎

• To tu cely vikend nikto nebol??? 🤔

• halooooooooooooooooooooooooooo, kde ste kto?????????????????? 🤔

• veru nieeeeeeeeeee, jedine, ze by som si zas sama pisala..ved vid vyssie 😃 😃 😃

• sak kukam.... 😕

miri, ako sa inak mavas???

• a tak...nanic...vcera mi bolo hrozne zle....zachod moj kamos a ... no coment 😢

• a si si ista, ze nie si tehulka??? 😬

• ja uz neviem....😞
    napisem ti IP 😞

• ok, dufam, ze to nie je nic vazne... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Trnava
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.