Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
papaaaaa, letim do prace....keby nieco dani, ohladne tych briliciek tak ma prezvon...este mam volne minuty :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
*Julianka, nas fotila Evka, ale aj Barborka je supeerr..a k tomu Pavlikovi ---- NEODPORUCAM...boli sme total nespokojni a riesim to uz aj po pravnickej stranke, dnes mi volal pan, ktoremu som dala video aj profesionalne prehodnotit!!!!! Pavlik nie je profesional, ale ak nie si narocna, tak uvidis....ale nas to video neuspokojilo...a este dnes ked som sa dozvedela....strasneeee....mali sme s nim kauzu...dam to cele dokopy a dam na net nasu nespokojnost a varovanie...mali sme s nim velke opletacky a nesplnilo to nase poziadavky ani zdaleka. *Danuska, ja mam poznacene, ze mas narodky az zajtra :-( , tak kedy??? Nech mozem gratulvoat ;-) *Mirka, tak oznamka sa pacia? SOm velmi rada...aj mne sa moc pacia aj drahemu :-D :-p , satecky su genialne a mozes byt rada,ze su cierne - nevyjdu nikdy z mody ;-) *Lom ako si nazivate s malou? *Ery, tak nedela to isti..inak mozme ist do kostola a potom na kafe, hM?
Odpovedať
Profilova fotka
Julianka inak myslela som tym REPROST Studio - Pavlik, oproti Maxu sidlil...mozem Ti preposlat aj vsetko, co sme neboli spokojny...ale osobne mozme pokecat cez vikendik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuuuuuuuuuuuuuuj, neboli spokojnIIIIII - s makkym I malo byt... :-D :-p
Odpovedať
ahoooooooooooooooojte *** ywett, jasneeeeeeee....su uuuuuuuuuzasne.......a saty..no uvidime...asi si ich necham na birmovku sestre... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Olaaa, Miruska a pacilo sa Ti aj pismo? Bo sa mi az ruky triaslo, som to az na 2x krat napisala...to "D" sa mi nevydarilo :( aj strieborna farba ok? Uz si im pisala? Petko odsuhlasil?
Odpovedať
Profilova fotka
For Erytrea, Miriama, Jja: http://www.modrykonik.sk/album/view.p... ...niekto meska :-D :-p
Odpovedať
ahooooooooooooooooooj, idem kuk :-)
Odpovedať
pismo je dobre....ved som si ho nasla...som sa nahladala kym som nasla tie spravne... :-N :-D
Odpovedať
ja-december 2008??? =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale myslim pismo rukou... ...no ty december 2008 - zatial nie si v omeskani, neboj ;-)
Odpovedať
ale ved ja som planovala dec 2007 uz... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha...no pismo sa nam paci...ved o to islo..aby to nebolo "dokonale"..ale prirodzene x-) x-) aj peto ta chvalil 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej? A mam to uz tak nechat? ...si si to predtym nevsimla? Takze si v omeskani aj ty! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem...bru...a sladkeee....
Odpovedať
no veru..aj ja som.... |-| ;-( tak bru nocku...prepaaaac,ale dosla mi baterka a isla som sa umyt a kym som zapla pc..tak uz si bola fuc tak bru nocku x-)
Odpovedať
no ak mozes tak prepiiiiisat...ved ja neplanujem az o rok.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D ved tam len prepis tu 8 na 7 aj ked to bude nejak vidiet...nevadiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
Miriamka prepisem, ked budem tabulku aktualizovat, ok?
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, narodky som mala vcera, ale gratulacie prijimam aj dnes, ak to bude nevyhnutne... :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky dievčence... :-) Ywett no to teda pozerám že sa Vám nepáčil ??? :-o :-o :-o Ja som zasa počula samé chvály.. tak ako to teda je? Daj mi to ked môžeš aj do IP o čo tam vlastne išlo... zajtra sa s ním mám stretnúť a dohodnúť sa čo a ako? Booooože tak teraz som zasa na vážkach :-S Zajtra idem omrknúť aj šatečky, juj neviem sa dočkať :-)
Odpovedať
ahojte :-) babenky neviete o nejakych salonoch v Dubnici nad Vahom a v Novej Dubnici? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danka, tak vsetucko NAJ, NAJ , NAJ!!!!! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Julianka, my sme rozhodne spokoni neboli...doma mam ten list, tak Ti ho preposlem neskor do IP... Lil, vraj v DCA je nejaky novy...mam pocit, ze zuba si tam poziciavala saty a mala nadherenee
Odpovedať
ahoj ywett :-) viem o jednom v DCA vola sa Valentiny, nevies ci to je on?
Odpovedať
Profilova fotka
Lil, tusim anooo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danka aj ja sa pripajam k blahozelaniu... :-) 8-) Dievcence, poradte mi kde je este v TN svadobny salon...zhanam pre dcerku nejake bolerko, sacko alebo volaco na satky na prijimanie. A by ste neverili uz v decembri mali niektori zajednane saty na maj. Takze som sa neskoro spamatala.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jja: Danica, Amarel, Alia...a kuk moj odkaz vyssie na Modreho konika..som Ta uz pridala 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywertt-vsetko som uz obisla...a nist :-( dakujem ..vsimla som si ale som nestihala odpisovat :-) dakujem :-)
Odpovedať
ahojky nastávajúce manželky alebo novomanželky alebo manželky prosím Vás mohli by ste mi dať typ na kameramana z Nového Mesta nad Váhom, poprípade z Trenčína, s ktorým máte skvelé skúsenosti? Prosím!!!!!!!! Ďakujem! :-)
Odpovedať
aby ste si nemysleli, ze ja som danke negratulovala....ja som jej napisala do IP :-D :-D :-D ale tak teda aj verejne...VSETKO NAAAAAAAAAAAAAJ x-) x-) x-) x-) a to ostatne mas v IP :-D :-D zofiniatko, pracuje sa na tom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jja, ywett, miri - dakujem za blahozelanie, ste zlate x-) x-) x-) ywett, miri - okuliarky su uz objednane... budem vas priebezne informovat o situacii... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?