Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • tak ta Mill pridam do tabulocky az budem na pc...lebo ja nemam v NB stiahnute fonty, ktorymi som to robila 😬 😬

• ahojte 🙂
    mill-krasne oznamenia a este krajsia svadobna knizocka 😃 😃 😃 😃
    no mi mame rapidshare na stalo nemusime platit 😃 😃 😃 ,a Gabika sa ma fajn.A ty ako uz si doma?
    mirr-krasne saty jeeej ake su podarene,a aj oblek s topankamy som si hned jukla 😃 😃

• miri ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj

satecky su naaaaaaaaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 fakt super a su lepsie ako tie cierne 😵 😵 😵 😵 to sa tesim 😵 😵 😵 😵

danny ahoooooooooooooooooooj ako sa mavate? 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • ahoooooooooooooooooooooooj kikaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 dakujeeeeeeeeeeeeem 😵 😵

danny, aj teba zdravim 🙂 vdaka...snad to vsetko nakoniec doladim do jednej farby a bude pokoj 😃 😃
    my si ideme platit rapidshare od zajtra...a ako to, ze si ho neplatite?? 🤔

• ery-my sa mame celkom fajn a vy?aj u vas asi fuka ten otrasny vetrisko ze? 😠 😠 😠

mirr-no to by si sa musela spytat mojho chalapa ja tomu nerozumiem 😬 😬 😬 ,som na taketo veci antitalent 😬 😬

• ahaaaaaaaaa, no ale paraaaada 🙂 🙂 🙂
    my to chceme zajtra vlastne este len na skusobnu dobu stahovat free a podla rychlosti uvidime na ako dlho to zaplatime....ale urcite minimalne na pol roka 😃 😃 😃

• a sice mam obe saty jednej farby ale topanky potrebujem dvoje.. 😬 😬 😬
    k svadobnym nizsie a k tymto riadne vysoke 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• mirr-a botky uz mas nejake vyhliadnute?

• mam...ale neviem ich zohnat...mam vraj divne malu nohu a tie ktore som vysnivala tie maju iba "lyze" 😃 😃

• Babulky, idem ja, mam zase 38st teplotu, ta angina ma zabije 😠 😠
    Danni, dakujem za oznamka a knizocku 😉
    a Ery? Ty sa nevyjadris? 😦 😦
    Miri na mobile este budem, dobruuuu nocku vsetkyyyyym, cmuk 😮

• mirr-a kolkatku mas nozicku ak sa smiem spytat? 😬

mill-neni zac,a uz si doma?

• **mill, ale uz aj nech si pod perinou!!!! 😠
     😠 😠
    **danny, no ja mam 4size...a to mi nepride nic extra..ale tak na ebay su tie co ja chcem od 6 hore..a to nemam len jeden "strih"...

• Som, od stredy, papa zase zajtra alebo tak 😉

• jasneeeeeeeeeeee, tak este neskor na qipe-icq-jimme 😃 😃 😃 😃

• mill-oki tak uz konecne to mas za sebou 😉
    mir-no tak to teda je na porazenie 😠

babulky idem veru aj ja uz haji bo zajtra mame navstevny den,babkovci nas pozvali zajtra na obed tak ideme na cely den k nim.Tak pa pa a bru nocku 😴

• Sponzor fóra
  • tak papa danny, uzite si zajtrajsie navstevy 😎

• Jej, Mirka takze si ulovila novy model satociek??? Gratulujem...mne sa pacili aj tie cierne 😉 , budes kocena.

Milluska, angina??? Juj, dobre sa preliec, nech si na svadbu FIT 😉 vela zdravicka 😎

Danny, kam chodite s Gabikou, ked je zle pocasicko???

• ahoooooj ywett
    no ked ta cierna mi hrozne vadila...a uz som nedufala,ze nieco ine zozeniem..a zrazu....vdaka 😵

• awojte 🙂
    yweet-tak napriklad dnes sme boli pozvani k nasim na obedik,tak my to super nahralo do karat nemusela som varit a Gabika mala o zabavu postarane,dedo sa s nou krasne vyjasil a poobede ked uz neprsalo tak boli spolu aj von 😉

• ywett 😉 skoda ze to dnes nevyslo, ja som bola na 11 - mal stanko 😵 😵 😵 😵 😵 a potom som mala este jedno stretko na ktorensom zabudla ze som ho slubila uz davnejsie tak som to uz nemohla zrusit, oki tak nabuduce

mill a na co mam reagovat????? nechapem 😕 🤔

danny no veru pocasie je hruza des, este ze existuju tie babky ze? 😵 😵 😵 😵

miri 😵 😉 🙂

• ahoj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• ery veru este ze mame tie babky,v piatok to istila muzova mama a dnes moja 😃 😃 😃

• no to sa mas danny 😎 😵

• mirr-no ved som aj mooc rada ze ich mam, 😉

idem uz asi pomali bruuu 😴 😴 😴 😴

• tak bru nocku 🙂 🙂 🙂 🙂
    ked sa vratime na SK, aj ja budem mat blizko obe babicky... 😵

• gustika som tu dlllllllllllllllllllllllllllllllllho nevidela....kde sa nam tulas chlapska cast babinca?? 😵 😵 😵

• tu som 😉

• jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎 😎 😎 😎 😎 😎

• nam tu chybas gustik 😵 😵 😵

• jasne..podme radsej na qip-ko 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov