Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
idem aj spat,nie? matohy maju tiez niekedy dost :-N :-D
Odpovedať
tak bru noc...gustik tu sice nepise, kasle na nas..ale zela vam krasny zaciatok noveho tyzdna, ja tiez...ide sa buvat..papaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale to snad nie :-)
Odpovedať
tak ked nie tak sa pripoj nazad x-)
Odpovedať
elektrika drahaaaaaaaaaa...idem cumiet do plafonu...papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
ahojte vsetci :-) tak hlasim co mame nove, mame zajednanu aranzerku na vyzdobu, bude marhulkova a zajednali sme si aj cukrarku, ktora nam upecie svadobnu tortu :-) prajem pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence... :-) vidím že by som si mala zriadiť net aj doma... no zatial nemám compík ;-) Tak mne sa Vám toho teda už podarilo... v piatok som skúšala šatečky... a mám už aj vybraté. :-D :-D ..nebudeme špekulovať.. bola som v Danici.... tetuška sa mi zdala trošku podráždená... ale mám vybraté... :-D :-D :-D po pravde som nemala moc z čoho vyberať... moja velkosť bola velmi zriedkavaá... a tiež aj p. kameramana som zajednala kukla si jeho video.... je to p. Pavlík... zatial to vyzerá ok... uvdíme čo dalej... a tiež som stihla včera dohodnúť už meníčko na náš deň D v Gazd. dvore.... chcela som mať aj stoličky v bielom odeté... ale je to drahé jak šlak.... tak z toho upustím... ved to nieje podstatné.... ;-) :-) Nad čím však špekulujem je kostol... lebo ten by som si priala mať aspon trošku vyzdobený, ale ked v kostole pod hradom je to ako na páse tak si to neviem predstaviť ako to stihnúť.... škoda že si to ten kostol sám nejako nenačačká.... :-p Miri Ahoj kukla som si Tvoj albumček a vidím tam pekné postavičky na tortičku... kde si to zohnala aj taká srdiečka sú krásne... moja babinka by mi tam dala nejakú panenku ale to ja nechcem eeeeeee.... daj tipa kde to zoženiem.... :-)
Odpovedať
julianka, vdaka...IP x-)
Odpovedať
tak uz som cierne saticky vratila ;-( ;-( ;-( boli fakt pekne..len ked ja ich nevyuzije nikde ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Miri tak ďakujem za kontakt, len ked ja sa v tom nevyznám... :-( som také nemehlo.... A už mám aj album, len taký malinký... ;-) teraz musím zháňať polnočné šatečky.... :-p
Odpovedať
julianka, ved ani ja sa na ebay nevyznam....ale mi to peto zabookoval :-) a aj vela bab tu na MS to objednavaju pre take "nemehla" ako sme my...lebo tam musis ist aj cez paypal...tomu tiez ja nejak nerozumiem..tak sa kuk do temy o EBAY a tam napis, ze co by si nieco chcela objednat ale nevies ako a tam ti baby ponuknu... idem kuk tvoj album :-)
Odpovedať
no uz sa ani necudujem, ze si nemala moc na vyber..ved ty si chudulinka ako prutik x-) x-) x-) x-) x-) a oboje satecky su krasne..ktore si si vybrala nakoniec?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Miri, no vybrala som si Tie s vlečkou či čo to je dole.... :-D len musím zohnať dobrú wonder bru :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute cice... Ja len na skok, lebo akosi nic nestiham. Zdrapila ma strasna nadcha v sobotu. ]-( Som z toho uplne hotova, ani dychat poriadne nemozem. Miri, v piatok sme boli v tk maxe a videla som tam tie tvoje cierne satocky x-), ale tie blede su o 100% lepsie. V sobotu sme mali zaverecny vecierok zo salsy, ale mala som nervy, lebo Maja nebolo mozne presvedcit ist si zatancovat. ]-( A ked som ho tam konecne po dvoch pivach dostala, zacal po par krokoch lamentovat, ze na neho vsetci cumia (on ma taku divnu fobiu... nikto na neho necumel...) a usiel mi z parketu. No a tak sme tam len stali a kecali... V nedelu som zas vyvarala, lebo sme mali taku opozdenu narodeninovu oslavu a dostala som uplne supis toretku. Len som sa este nedostala k tomu, aby som hodila fotku do pc. |-| Vcera som v noci nemohla zaspat. Myslela som, ze ma v tej posteli slak trafi. Prehadzovala som sa tam ako ryba dve hodiny, uz som nevedela, co mam so sebou robit, tak som si isla o polnoci kuknut film, no a po nom som zaspala ako mimino... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dani.... poradím Ti kúp si čajík medovku lekársku... a ten Ti snád pomôže... men pomáha.. ja som totižto velký nespavec a ešte väčší ránostaj :-( tiež z toho bývam dosť nešťastná, ked všetci vyspávajú :-S
Odpovedať
Profilova fotka
julianka, dakujem. x-) Normalne problem so spanim nemam, ja zalahnem a spim, lenze som styri dni isla po sebe spat veeelmi neskoro a telo si uz na to akosi privyklo. No a vcera som si este hned po praci na dve hodky lahla, kedze som bola unavena a som prechladnuta. Zaspala som hned, potom som si dala cajik, sprchu a sla naspat do postele okolo 10. To som uz ale spat nemohla a bolo to naozaj hrozne. Bola som unavena, ale zaspat sa mi nedalo. ]-( ale ten cajik si kupim, ked pojdeme znovu na Slovensko. Anglicania totiz poznaju iba cierny caj a maximalne zeleny... Vsetky ostatne si nosim z domu :-S
Odpovedať
**julianka, no tie su krasne :-) a s tou podprdou..to mam problem aj ja...som chcela korzet..ale fakt neviem ako to vyriesit... :-S **dani, no pekne....som sa divila, ze kde si tak dllho.... takze manzel ti takto "pokazil" kulturny zazitok?? no mu odkaz, ze len ho stretnem!! ho spucujem!! ]-( ]-( a asi ti este nie je lepsie, co? tak snad to coskoro zo seba dostanes....a so spanim..ja mavam tiez obdobia, ze nemozem vobec spavat...a sestra...tak sa uz nespava pravidelne...chodi aj po doktoroch koli tomu...a ked aj zaspi tak ma velmi lahky spanok....ale ty to mas asi len teraz chvilku, co?
Odpovedať
danuska, a okuliarky ako?? uz prisli?? ved musime dotiahnut nieco... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, okuliarky este neprisli a akosi som sa tam nedocitala o dodacej lehote. :-S Ale ved ja sa ozvem, ked pridu. ;-) Teraz teda cakam tri balicky - okuliare, bizu z USA z ebay a este cokoladu do fontany z ebay na oslavu narodenin tej majovej sestrenice. Tak uvidim, co pride prve :-) a s tym spanim to bolo teraz prvykrat... dufam, ze sa to nebude opakovat, lebo ja spanok straaaaaaaaaaasne rada x-) Ja by som najradsej z postele ani nevyliezla... :-N
Odpovedať
oki, tak daj vediet ;-) a ktoru bizu si nakoniec zobrala? a kolko ta to vyslo aj s postovnym z USA? ja tiez spanok musim a ja by som dokazala aj 15h denne spavat..ale zas nechcem prespat pol zivota tak chodim ako matoha :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zobrala som tu striebornu s bielymi krystalikmi. a vyslo ma to £11.50. http://cgi.ebay.co.uk/BRIDAL-CLEAR-CR... Mna ale zacali potom presviedcat, ze k tym cervenym satickam by sa hodili doplnky cierne... Ale ked ja som na taketo vselijake trblietave diskofilne veci... :-N
Odpovedať
to je kraaaaaaaaaaasne...no je pravda, ze v cervenej ti vynikne najviac cierna ale ja som tiez na taketo stieborne kraviny :-D :-D :-D a akurat som si vcera uvedomila, ze som si kupila popolnocne saty sice kremove ale so zlatym pasom..co vidiet na kilometer tak budem musiet dat asi aj zlatu bizu...teda zltu..tak to ma porazi..ja nemam rada zlato zlte :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No, biza do zlata by bola lepsia, ale viem, o com hovoris, ked povies, ze nie si na zlato... Ja tiez len co najstriebornjsie a najlesklejsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna trafi.... aha co ma ten isty predajca.... ;-( ... ma stve, ze to strieborne je uz na ceste... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
http://cgi.ebay.co.uk/BRIDAL-BLACK-CR...
Odpovedať
no vidiiiiiiis..to je hezke....tak si to kup a ja si od teba zoberiem to prve ;-) toto by ti slo viac...
Odpovedať
Profilova fotka
to myslis vazne??? =-) =-) =-) .... mna netreba 2x prehovarat... :-D :-D :-D
Odpovedať
no fakt....alebo si kup aj druhe a budes mat dvoje..xi.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ozaj, ty veru este bizu nemas, ze? Mas aspon nieco vyhliadnute?
Odpovedať
veru nemam......a este neviem ani co... to co som mala som predala...lebo to bol set aj s korunkou..ale chcem nieco takeho..ako je toto...len neviem presne co..chccem k tomu aj nausnice.... ale toto by bolo pekne aj popolnoci..len to musi byt zlate... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?