Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
no ved... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ajaaaaaaaaaj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miri, oslava je 18. aprila a domov letime den pred oslavou. 8-)
Odpovedať
aha, takze to je doma?? to budes valit v kufroch cokoladu?? :-D :-D :-D si ako ja :-D :-D :-D ja valim asi 3kila kamenov dekoracnych na stol :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D my ale teraz kufre velke neberieme. To len nabalim batoh do lietadla a hotovo... To si ale mala vidiet, ako sme my sli domov pred svadbou. Ja som totiz kupovala sviecky na stoly tu (boli toho 3 krabice), dalej sme brali 3 igelitky plne hlaviciek z umelych kvetov, svadobne saty, oblek, topanky, fontanku, cokoladu.... proste sme boli plni ako svina... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak, ma napadlo... raz sme leteli na Slovensko a to sme robili v cokoladovni. Dala sa kupit lacna cokoladka a nasi maju radi sladke, tak som do prirucneho kufra natrepala cisto len cokoladu (tam nebola obmedzovana vaha), aby to nezavadzalo a nebolo tazke vo velkom kufri. Ked to ale islo cez ten skener na letisku, tetula sa strasne divila, co tam je, tak sme to museli otvorit. Ked zbadala taku hromadu cokolady, len sa zacala rehotat a poznamenala, ze aj ona ma rada cokoladu... Asi si myslela, ze jej aspon trochu dam.. :-) .... ale ja som len zavrela kufor, skoro som jej tam privrela prsty a uz ma nebolo... :-D
Odpovedať
dani, no si exot :-D :-D :-D :-D takaaaaaaaaaaaa lakomaaaaaaa :-D :-D :-D a ozaj...nevies ako mam previezt sv.pohare?? nevies poradit? som rozmyslala, ze ich poslem asi postou... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
miri... |-| ja? a lakoma? :-. ved to som vsetko niesla nasim... Otec potom vsade len nosil cokolady po vreckach. Oni to totiz vlastne vsetko boli take bonbony. Tato bol taky zlaty... x-) No a ako preniest pohare? Ja som si niesla z Kuby taku palmu urobenu z dreva a listy mala z kravskeho rohu. Tiez som sa bala hodit to to kufra, aby sa to nepolamalo, tak som to mala vsade na letisku normalne v ruke a v lietadle som ju supla hore medzi veci, ked uz ostatni cestujuci mali svoje veci vylozene. No a cestovali sme tak z Kuby a dokonca aj na Slovensko. No a palmicka to prezila. 8-) Ja by som si to na tvojom mieste odniesla tiez tak v ruke. Pohare by som pekne v skatulke oblozila vatou a niesla v igelitke v ruke. Poste neviem, ci by som verila na taku dlhu trasu... Ked si to rozbijem sama, aspon viem, ze som to bola ja... ale trrrpnut, ci ti to nerozbije niekto iny... :-S
Odpovedať
no keby sa to dalo dat do prirucnej, tak wpoho.. ale sklo sa nesmie na palubu niest, nie???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, to ma nenapadlo... :-S Ale nie som si 100% ista. Skuste sa na to popytat priamo na letisku. Ale ked to nepojde do prirucnej, v tom pripade radsej poslat. Velmi dobre viem, ze v batozine, ktoru odovzdavas, by pohare neprelozili. Znamy robi na letisku a ked vidi kufor oznaceny 'krehke' este sa viac s nim trieska... takze tak... No a kamaratke sa raz v kufri rozmlatila horcica v tom umelom kybliku a zaspinila jej vsetko v kufri... ]-(
Odpovedať
no na letisku uz bude neskoro :-| a s tou horcicou...to poznam :-D :-D :-D :-D preto kupujeme doma uz len v tych zltych akoby flasiach :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, ved na letisko sa da aj zavolat... ja som to myslela tak... ;-)
Odpovedať
aha..tak to znie uz rozumnejsie..xi :-D :-D :-D len zalezi mozno aj koho chutis na kontrole... ako vcera moj chytil na kontrole auta takeho debila, ze ho sobotu ideme pustit aj so zoznamom dolu utesom :-D :-D :-D :-D :-D a to predtym afto v dec preslo len taky rachot a teraz uz skoro nejde..co je bol v takom zlom stave :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Cafte babeny, no dobra tema :-D :-D Miri, tiez som brala z GB sklenene pohare, resp. salky a mala som ich v prirucnej a v poho...Ziaden problem, ale clovek nikdy nevie, radsej si to over... A my sme uz pri definitivnej ceste z UK mali kazdy po dva kufre :-D :-D a nadvahu obaja cez 10 kg...No ked sme povedali ze ideme uz na stalo domov, povedali: So, its all right, go..." :-D :-p :-D
Odpovedať
mill. tak si mohla mat sklenene pohare v prirucnej?? =-) =-) =-) =-) a to vas dobre pustili s 20.kilami navyse...no paraaaaaaada 8-) 8-) 8-) 8-) heeeeeerecka 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mohla, bolo to Ryanair, dost sme sa bali, ze ci budu vobec letet, vtedy boli dost problemy s ich letmi, ale mozno aby vyvratili tie famy o zrusenych letoch, tak nam dali benefit :-D :-D a to vies, nahodis pekny usmev.. :-D :-D Ozaj Dani, dakujem za oznamka, babka moja si ich pozerala bez okuliarov a vravela ze sme tam dost tmavi na tej fotke :-D :-p :-D
Odpovedať
aj my ideme s nimi...tak uvidime..ale urcite sa najskor zavola tam...lebo keby to boli len nejake obyc pohare tak mi to je jedno..ale toto mam SVADOBNEEEEEEEEEE x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ved praaaave, a ja som ich vobec videla? Daj odkaz, nech si ich kuk ;-)
Odpovedať
pekne pekne mill,.... ]-( http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ono to fakt zalezi na tom, kto ta kontroluje... Ked sme isli naposledy domov, mali sme kilo navyse. A ta trapna Polka, co nas kontrolovala, ho nam dala zaplatit. Tak som sa len na nu usmiala (vyraz - 'ty chudera trapna, si tak o sebe moc nemysli' :-D ) a zaplatila... :-)
Odpovedať
no veru..ja ked som isla na vianoce domov, na kontrole bol taky mlady chalan, tak som peta poslala k inemu odbaveniu...a 3kila mi preslo wpoho 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirus, kraaasne pohare, prepac, mi to nejak vypadlo, ze uz ich mas davno v albumceku :-D :-p Nase uz robi skoro mesiac ]-( ]-( No, Dani, ked sme isli so SkyEurope, asi 10 x som prehadzovala veci v kufri, bo viem, ako oni svinsky kontroluju... 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mil, no s nimi sme este neleteli, ale aj to sme museli veci prehadzovat hore-dolu... ]-( No nic, potrebovali sme to domov doniest vsetko, tak som si vklude otvorila flasku vinka, posadila sa medzi kufre a bojovala o zivot :-N
Odpovedať
mill, ved som si myslela, ze si len zabudla, ved ich tam mam uz 4mesiace :-D :-D a neboj, vase budu skoro :-) dani, zas ta flasa vinka..ty si asi nejaka vinkarka, co ? :-D :-D :-D :-D :-D a ako ste isli na svadbu nabaleni? kolko kufrov a vaha??
Odpovedať
Profilova fotka
A ked si pisala o tych privretych, teda skoro privretych prstoch do kufra, mne sa to tiez stalo, ale ja som ich aj spolahlivo tomu zamestnancovi letiska privrela a na ospravedlnenie som mu ich, ved som sestricka, osetrila :-D :-D Ale tie to bol nejaky Arab, alebo take daco, ti nas bratov - cudzincov, beru hned inac... 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
A Dani, ako poznam Poliakov, vino si mohla otvorit aj s nimi, hned by ti dali menej platit za batozinu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A Miri, vy budete mat kolko, tiez ale kazdy po dva kufre, hm??? :-D :-D Tak daj na Danku a priprav si flasku vinecka 8-) :-D
Odpovedať
mill, no si tiez pripad..privret na letisku arabovi psty :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
caute baby x-)
Odpovedať
no cawes... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, ale to ja s tym vinkom len tak prilezitostne... x-) ... ale zase prilezitost sa vzdy najde.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?