Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • takze pre tych, ktori ma tu dlho nevideli,teda aspon nie v normalnych hodinach - najnovsie spravy. pripravy su u nas uz v plnom prude... mame zajednaneho knaza, s tym suvisi hned aj kostol...konecne lebo to povazujeme za tie najdolezitejsie veci a preto sme dlho vahali s vyberom.takzeeee...obrad sa zacina o stvrtej poobede, tak trochu netradicne v sobotu 😎 a knaz je stanko z trencina (blizsie info erytrea a iwett 😵 😵 😵 ) no a kedze sme tak neskor poobede, mali by sme byt posledni, co nam celkom aj vyhovuje. je to hore vo farskom kostole v trencine. dalej... a v neposlednom rade sme absolvovali stretnutie s nezabudnutelnym rofom. pre tych ktori by nahodou este nevedeli 😃 je to najuzasnejsi fotograf na svete (opat moze potvrdit erytrea) a este co... porozmyslam...moja mama isla prave za tetou, co bude robit zakusky, lebo jedna uz sice je zajednana, no akosi neobsiahne nase naroky, tak sa pribera dalsia 😬 😬 😬 . jaaaaj a predsa este... mame zajednane najkrajsejsie obrucky 😎 😎 😎 😎 reklamu tu asi robit nemozem, ale ked budem mat foto, tak urcite zaradim do svojho albumu. vybrala ich barborka no boli tak pekne, ze som nemal s tym ziadny problem, takze nas rozdielny vkus tentokrat dostal na frak a vyber bol absolutne bezbolestny a lahky 🙂 ....noooo na tento cas, co je cca 4 mesiace do svadby, boli pripravne povinnosti snad vycerpane a mozme v klude ocakavat ako sa svadba bude stale viac blizit. tesime sa 😉 🙂 😎

• jejda.... oprava v slove iwett!!!! ....ma byt podla pravopisneho slovnika slovenskeho jazyka tvrrrrde Y. redakcia sa touto cestou ospravedlnuje Ywett za vzniknutu ujmu a praje pekny den. 😎

• 🤔 🤔 🤔 🤔

idem citat...

• Sponzor fóra
  • ahoooooooooooooooj kikaaaaaaaaaaa....no supeeeeeeeer...snad ukazes fotky..xi...

a OZAJ!! ja som take nemehlo...uz ti to chcem taaaaaaaak dlho napisat.. 😠 😠 😠 uz som to mala parkrat aj v poznamkach v tel...no nemehlo..
    ...to dvd s tvojou svadbou, "svadba v skratke" tak bolo prazdne..nic tam nebolo napalene 😢 😢 😢 😢 😢

danny, ahooooooj

gusti..ahooooooj..na tvoje priespevky idem zvlast... 😬

• gusti...jasneeeeee...blizsie info o Stankovi si dobre napisal 😃 😃 😃 😃
    a kolko zakuskov davate robit?? ci posielate aj nam tu do Irska?? 😃
    k rofovi...to je uplne jasne...ved moj drahy ti povie...co sa napocuval a on ho nechcel najskor...ale po osobnom stretnuti zmenil nazor aj napriek $ 😃 😃 tak to je uz co povedat 😎
    ..k obruckam...no ja som tiez nad mieru spokojna...ved akonahle obnovim album, tak hned mam IP ohladne obrucok 😵 😵 😵 a to tam mam 100 fotiek!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

• zakuskov milion 🙂 ale nie neviem ja sa do toho nestaram, to si robi mama

• no ved aj ja uz mam 4torty len od troch ludi... 😃 😃

• co mam vsi ci ako?? ked tu pridem ja, tak sa vsetci zdekujete 😐 😒 😴

• Ywett ospravedlnenie prijma 😉

• Boooooze, kto Vas ma citaaaaaaaaat?? Hadam cez vikendik dobehnem.... 😒 😎

• ywett, no ahooooooooooj, neboj, dobehnes to 🙂

• Babulky babulky ahojte 😉 🙂 😉
    este co Gusticek zabudol napisat .. teda co sa tyka mna 😃 ..
    Saty som si chcela dat usit - no kedze v Martine v salone mi jedny padli ako uliate 😎 , tak zatial ratam s nimi ..
    Su maslove, velmi jednoduche, s padavou suknou s vleckou. Najkrajsie na svete 😃 .
    Topanocky som si kupila Menbur, zatial som ich mala len chvilocku, ale zdaju sa byt pohodlne. Vybavena vizazistka - vdaka Kristinke, zachvilku kvetinky aj vyzdoba - opat velka vdaka Kristinke 🙂 . Gustik ma u mojej kamaratky zajednanu maslovu kosielku, vestu a francuzsku kravatu, mno to ma este cas ak by sa rozhodol zhodit alebo pribrat 😃 😃 😃. Ostatne napisal - som rada ze nam to tak pekne pribuda.
     😃 😃 😃 Urcite pridam fotecky .. teraz musim letiet ... ale ved este popisem.
    ahote vsetky 😉 😉 😉

• Ale Barborienka vitaj medzi nami, sa tu ukazujes velmi malo 😞

Baby, inak len tak pre info, uz mozem aj licit Mary Kay 😉 min. tyzden som absolvovala skolu licenia, tak sa tesiiim, to je moja taka zaluba... 😃

• ahooooooooooooj barborienka...este chvilu...a som tu..nieco riesim surne..

• kde ste kto?????????????

• Sponzor fóra
  • Ja popri inych cinnostiach 😉 😉 😉 😉

• ahoooooj....kedy budes na skype? 😎

• Vsak soooooooooooooooooooooooooom 🙂

• ved som ti piiiiiiiiiiiiiiiiisala a nic 😬

• Mne nic neprislo..naposledy tam mam, co sme si pisali este 19-02-2008

• to fakt??

• Uz sme sa nalsi 😉

• heeeeej? si tam?????? 😃 😃 😃 😃

• 🙂 😉 😎 😃

• 😎 😃 😛 😵 😉 🙂 😬

• My teda postihame..praca mi tu stoji a ja vypisujem jak blazniva..este aj s exspoluziakom 😎

• no pekne stihas..ja zas stiham odskakovat vedla k pc, vykecavam s londynom a s tebou 🙂 🙂 🙂

• S akym Londynom, hm?

• avojte 😃 😃 😃
    tak vy popri konovi stihate aj skypovat 😬 😃 😃

• Popri svadbe 😉 no stihame..toz my zavislacky... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov