Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • Lomnicka je mi to velmi, velmi lutoooo... 😢 😢 😢 ani neviem, co na to napisat....ale som s Tebou a hlavu hore, nech stuplik moc nevidi, ze sa trapis..vela sily

• lom, to ma velmi mrzi.... 😴 😞 😞 😞 😞 😞 drz sa, sme s Tebou..... 😞 ..tiez neviem co napisat...slova nepomozu... 😞

• ahojte ..lomnicka aj mne je to luto a prajem vela sil 😞

• Sponzor fóra
  • lom to je smutne 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

• Kikus dnes som navstivila Ikeu...to tam dole prerabaju..taky bordel tam mali az noooo...ani som nezohnala, co som presne hladala...😞 brutalne vela ludi bolo...

• no ja potrebujem len jdenu vec odtial tak tam pojdem len na skok a iste do kiky 😉

• cawte.....tak do kiky? pozdravuj 🙂

• 😃 🙂 😃 🙂 😃 ...uz mi je zmena planu jasna 😉

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

mali by sme morzeovku pouzivat 😎

• ywett jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee keby nieco brnky brnk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pozdrav manzelika a nech ide s nami 😉 🙂 😵

• No vsak my si rozumieme 😉 😉 😉

..-
    --..
    .-.

• tak vam tu pekny vecer..mam nejaku robotku, musim ist rychlo dohladat a dorobit 😎 😎 😎

papaaaaaaaaaaa a zelam vam krasnu nedelu zajtra 😵 😵 😵 😵

• miri ahoooooooooooooooooooooooj a zajtra pekny dnik 😃 😎 😉 🙂

aj Tebe ywett 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• 😃 😃 😃 Kocky, aj VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMM....urcite bude krasna nedela 😬 😬 😬 😬 😬

• ale si nemyslite, ze tu obcas nenakuknem 😎 😎 😎 😎
    ja milujem nedele...vzdy plne prekvapeniiiiii 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Hlavne v nedelu je 9/3/2008 a svadbu mas presne o 2 mesiace 😃 😃 😃

• 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• MIruska co sa Ti zda, ze to leti-ked taky smajlik??...uz len par dni a je tu den "D" 😉

• no ved 🤔 🤔 🤔 😬 😬

akurat som dorobila a idem este susedom zagratulovat...len neviem ci ma o takejto hodine este budu registrovat 😃 😃 😃

• ahoj babenky 🙂
    lom, je mi to luto, drz sa 😴

• Ahooooojte kocky....
    Lom, celu svadbu som na teba myslela a teraz toto, moooooc ma to mrzi 😞 😞
    Ale na fotecky sa tesiiiiim 😉
    Yvettuska, som uz OK, zajtra idem prvy krat po 3 tyzdnoch do roboty, tak sa tesiiiiim 😠 😒
    My sme mali vesely weekend, behali sme s nasim psom po veterinaroch, nedoslapoval,chudacik, na jednu prednu nozicku 😢
    No a skromny veterinar si vypytal iba 1 650SK!!! 😠 😠 😠
    Miri, prepac, ze sa neozyvam, ale mobil mi padol tak nestastne, ze mi neide displej 😠 😠 😠 😠
    Ale ICQ uz mam na NB a aj v robote, takze sa neboj a piiiiiis!
    Danni, pekna fotecka 😉
    Barborienka a Gustik, super, ze uz tooolko toho mate, len tak dalej 😉 😉
    Vswtkym kraaasny zbytok nedele, paaaa

• Bryyy vecer vsetkym,

*Milluska tak prijemny start do noveho tydzna v robotke 😎 , aspon, ze si uz zdrava...mna to zasa caka zajtra - nejake vysetrenia, este neviem ci sa ma tam aj nenechaju, ale budem bojovat, aby nie 😃 😬

*Baska svadobne saticky vybrate?? Nemas tu albumik?? Som zvedavaaaa...si sikovni aj ty Gustik, ze to uz takto mate naplanovane, zaistene...inak budete mat naj fararka pod slnkom 🙂, sa tesiim na bublinkovanie na vasu svadbicku 😉

*Bella nasa, ty si kde 😞 sa to mooc neukazes.ani neviem, ako brusko rastie ..drzim paste, nech ste hlavne zdravucki...

*Miriamka + Kikuska....diiiiiiiiiiiiiiik, super 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

*Lom dufam, ze je trosku lepsie....

...pekny tyzden zelam

• Hiiiiiiiiiiiiiiii, sikovni = hrubica...chcela som napisat STE SIKOVNI...ale sikovny Gustik je s "y"

• ywett ahoooooooooooooooooooooooooooooooooj ja diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tom nefrflal? chudatko ale drzal sa statocne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pozdravuuuuuj 😎 😉 🙂

• ahooooooojte cice 😎 😎 😎

• idem konecne do sprchy a hned do postele.....
    a dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem aj jaaaaaaaa........ 😵 😵 😵 😵 😵

• mill, tak sa ozvem zajtra 😎 🙂 🙂 🙂

• ahojte babulky...

dakujem za podporu..ste zlate...lepsie? ano, trochu...v stredu bude tazko... 😞 ale ako sa hovori, co nas nezabije, to nas posilni... 😴 a tak...

som prisla po tyzdni domov a co ma caka?velke upratovanie...velke pranie...a taketo srandicky ...😬 no...takze hor sa do prace...pekny zaciatok tyzdna vam zelam...

myslim na vas... 😉

• *Lom aj my myslime na Teba, bud statocna...

*Kikus, moj drahusik nefrflal, som sa ho pytala, ci moc trpel a on, ze preco 🙂 ze pohoda...on je v tomto zlatyyy

*Miruska, bracha aj dedicka som informovala 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov