Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • aj tu sa rozlucime? 😃 😃 😃 😃 😃

jasneeeeeeeeeeeeeee 😎 😎

• jeej, dany...by som ta aj prehliadla..takto naspodu na druhej strane 😬 😬 😬 😬

• no ved s kamkou ku ktorej idem do londyna next weekend 😎 😎 😎

• Sponzor fóra
  • Jaj, Miriamka uz chapem 😉 ...

• ywerr-a dakujem za gratulaciu 😃 😃 😃

inak aj ja popri vas styham aj skype a aj kona 😬 😬

• ywett-preklep chybicka se vloudila-prepac 😬 😬

• Danny nemas zac...az dnes ked som videla tvoj album ako prvy, tak som si vsimla, ze som Ti tam ani nenapisala..iank neuveritelna podoba s dcerkou 😉

• a ty co tu robis herecka?? 😠 😠 😠 😃 😃 😃

• Odbieham (vsak som ti to pisala na skype) a ty co?...ale vies co? Mne sa chce spat...a do pol dvanajstej este dost casu 😦 😦 😦 idem rychlo makat, nech nezaspim...Ked tak velmi chce ist na ten koncert, tak sa budem musiet premoct 😐 😬

• ja tiez odbieham.xi..pradlo povesane, peto pili drevo o zabitu a ja idem aj nieco upratovat na nedelu 😎 😎

toto vam tu musim dat...

😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    Velrybí samec plavá okolo svojej polovicky a šomre:
    "...kopec ekologických aktivistov, svetové vlády a rôzne nadácie vyvíjajú enormne úsilie na záchranu nášho druhu, ale madam boli hlava...."
     😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• tak sa potom dobre zabav...a by si mala ist aj pre moju nast-rocnu sestru..ta by si to uzila na plne gule ako sa hovori 😃

• cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ja este varim aby som zajtra nemusela kedze idem do prace 😒

ako sa mavate? 😵

• tak aj tu s tebou pokecam 😬 😬 😬
    aj ja idem do prace zajtra tak sme na tom rovnako..a idem aj na melirik new 😎 😎 😎 tak zas budem kraaaaasna 😃 😃 😃 😃

• Kikus vitaj..dik za sms, drahy sa potesil 😉
    Dnesne upratovanie mi ide velmi pomaly...vdaka MS a skype 😠 😎 😒 😃

• ywett,,, tak prepaaaaaaaaaac 😬 😬

• Sponzor fóra
  • Miriamka v pohode... 🙂
    ..uz musim ist...a to som sa nestihla nachystat...takze letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na koncertik, som zvedavaaaaaaaa 😃

• si to uziiiiiiiiiii 😵 😵 😵
    papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    a zajtra sa este dohodneme..akurat pisem s kikou..no supeeeeeeeeer to vypada.... 😎 😎

• ywett-dakujem to mi kazdy hovori ze je do nasej strany,teda na deda sa strasne podoba(mojho otca) 😉

ahoj ery a co dobre vyvaras?

• dany, ved mna tu uuuuuuplne obchadzas 🤔 🤔 😢

• mir-prepac 😬 😬 😬 ,som si nevsimla ale ak si tu sa ti mozem este ako ospravedlnenie venovat chvilocku 😬 😬

• a vymenila som si fotto Gabiky v albume za krajsie 😃 😃 😃

• oki,tak ked tu teda niesi idem bruuu... 😴 😴 😴

pa pa a pekny vikendik vsetkym 😉

• prepaaaaaaaaac, som mala robotku..
    kukla som fotku...no kraaaaaaaaaasna 😵 😵 😵 😵 😵

krasny weekendik zelam 😎 😎 😎 😎

• 😎 😎 😎 😎 tak akurat vypadam vraj ako prodigy...mam na hlave tonu alobalu a robia sa mi vlaaaaaasky 😵

• Jeeej, tak budes kjaaasna, potom sa zasa odfot 🙂

Vcera inak bolo nenormalne dobre...foto pridam na moju stranku...predskokan bola skupina Nazov skladby (Luza+Drviva mensina) a Naughty by nature nemal chybu, mam supeeer zazitok 😛 😃 😃 , takze nakoniec som rada, ze ma mangel vytiahol 😎

• no paraaaaaaaaaaada...to by som sla aj ja 🙂)))))))
    tak ma nabuduce zoberies, jo? 😎 😎 😎 😎

• Jasneeeeeeeeeee 🙂 Len asi uz nie na tuto istu skupinu..myslim, ze tu 1x vystupovali...drahy to dostal od kolegu jako darek 😉 , mali sme ist na after party aj, ale ja som bola uplnee unavena a nebola som na to ani oblecena... 😵

• no hezky...xi...
    idem si vlasy umyt... 🙂

• uz som vykupkana, vlasky new look 😎 ved uvidis 😵 😵 😵 😵 😵

• ahojte babenky... 🙂 vsetky vas zdravim...
    tyzden sme este lebedili u mojich rodicov aj so stuplikom...internetu tam nieto a tak az vcul som sem strcila nos...reku, ze aspon vam poviem, ze som, a ze na vas myslim, len nemam chut sa "rozpravat a klabosit"...na brachovej svadbe som si naposeldy zatancovala so svojim bratrancom 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , ktory uz na tej mojej svadbe chybat bude 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 som smutna a nahnevana...zase si spravil, chlap jeden, po svojom... 😞 😢 ked si pomyslim ,ze ku vsetkemu bol tak stary ako moj drahy 😴 vobec mi nie je veselo...a tak celu svadbu prekryla (v mojom pripade) tato smutna udalsot...ale fotky zavesim...aj ked velmi sa mi na ne nedari pozerat...lebo sa rozplacem... 😞 😢
    zatial papa...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov