Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

8. apr 201774300
  • aj tu sa rozlucime? 😃 😃 😃 😃 😃

jasneeeeeeeeeeeeeee 😎 😎

• jeej, dany...by som ta aj prehliadla..takto naspodu na druhej strane 😬 😬 😬 😬

• no ved s kamkou ku ktorej idem do londyna next weekend 😎 😎 😎

• Sponzor fóra
  • Jaj, Miriamka uz chapem 😉 ...

• ywerr-a dakujem za gratulaciu 😃 😃 😃

inak aj ja popri vas styham aj skype a aj kona 😬 😬

• ywett-preklep chybicka se vloudila-prepac 😬 😬

• Danny nemas zac...az dnes ked som videla tvoj album ako prvy, tak som si vsimla, ze som Ti tam ani nenapisala..iank neuveritelna podoba s dcerkou 😉

• a ty co tu robis herecka?? 😠 😠 😠 😃 😃 😃

• Odbieham (vsak som ti to pisala na skype) a ty co?...ale vies co? Mne sa chce spat...a do pol dvanajstej este dost casu 😦 😦 😦 idem rychlo makat, nech nezaspim...Ked tak velmi chce ist na ten koncert, tak sa budem musiet premoct 😐 😬

• ja tiez odbieham.xi..pradlo povesane, peto pili drevo o zabitu a ja idem aj nieco upratovat na nedelu 😎 😎

toto vam tu musim dat...

😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    Velrybí samec plavá okolo svojej polovicky a šomre:
    "...kopec ekologických aktivistov, svetové vlády a rôzne nadácie vyvíjajú enormne úsilie na záchranu nášho druhu, ale madam boli hlava...."
     😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• tak sa potom dobre zabav...a by si mala ist aj pre moju nast-rocnu sestru..ta by si to uzila na plne gule ako sa hovori 😃

• cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ja este varim aby som zajtra nemusela kedze idem do prace 😒

ako sa mavate? 😵

• tak aj tu s tebou pokecam 😬 😬 😬
    aj ja idem do prace zajtra tak sme na tom rovnako..a idem aj na melirik new 😎 😎 😎 tak zas budem kraaaaasna 😃 😃 😃 😃

• Kikus vitaj..dik za sms, drahy sa potesil 😉
    Dnesne upratovanie mi ide velmi pomaly...vdaka MS a skype 😠 😎 😒 😃

• ywett,,, tak prepaaaaaaaaaac 😬 😬

• Sponzor fóra
  • Miriamka v pohode... 🙂
    ..uz musim ist...a to som sa nestihla nachystat...takze letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na koncertik, som zvedavaaaaaaaa 😃

• si to uziiiiiiiiiii 😵 😵 😵
    papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    a zajtra sa este dohodneme..akurat pisem s kikou..no supeeeeeeeeer to vypada.... 😎 😎

• ywett-dakujem to mi kazdy hovori ze je do nasej strany,teda na deda sa strasne podoba(mojho otca) 😉

ahoj ery a co dobre vyvaras?

• dany, ved mna tu uuuuuuplne obchadzas 🤔 🤔 😢

• mir-prepac 😬 😬 😬 ,som si nevsimla ale ak si tu sa ti mozem este ako ospravedlnenie venovat chvilocku 😬 😬

• a vymenila som si fotto Gabiky v albume za krajsie 😃 😃 😃

• oki,tak ked tu teda niesi idem bruuu... 😴 😴 😴

pa pa a pekny vikendik vsetkym 😉

• prepaaaaaaaaac, som mala robotku..
    kukla som fotku...no kraaaaaaaaaasna 😵 😵 😵 😵 😵

krasny weekendik zelam 😎 😎 😎 😎

• 😎 😎 😎 😎 tak akurat vypadam vraj ako prodigy...mam na hlave tonu alobalu a robia sa mi vlaaaaaasky 😵

• Jeeej, tak budes kjaaasna, potom sa zasa odfot 🙂

Vcera inak bolo nenormalne dobre...foto pridam na moju stranku...predskokan bola skupina Nazov skladby (Luza+Drviva mensina) a Naughty by nature nemal chybu, mam supeeer zazitok 😛 😃 😃 , takze nakoniec som rada, ze ma mangel vytiahol 😎

• no paraaaaaaaaaaada...to by som sla aj ja 🙂)))))))
    tak ma nabuduce zoberies, jo? 😎 😎 😎 😎

• Jasneeeeeeeeeee 🙂 Len asi uz nie na tuto istu skupinu..myslim, ze tu 1x vystupovali...drahy to dostal od kolegu jako darek 😉 , mali sme ist na after party aj, ale ja som bola uplnee unavena a nebola som na to ani oblecena... 😵

• no hezky...xi...
    idem si vlasy umyt... 🙂

• uz som vykupkana, vlasky new look 😎 ved uvidis 😵 😵 😵 😵 😵

• ahojte babenky... 🙂 vsetky vas zdravim...
    tyzden sme este lebedili u mojich rodicov aj so stuplikom...internetu tam nieto a tak az vcul som sem strcila nos...reku, ze aspon vam poviem, ze som, a ze na vas myslim, len nemam chut sa "rozpravat a klabosit"...na brachovej svadbe som si naposeldy zatancovala so svojim bratrancom 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , ktory uz na tej mojej svadbe chybat bude 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 som smutna a nahnevana...zase si spravil, chlap jeden, po svojom... 😞 😢 ked si pomyslim ,ze ku vsetkemu bol tak stary ako moj drahy 😴 vobec mi nie je veselo...a tak celu svadbu prekryla (v mojom pripade) tato smutna udalsot...ale fotky zavesim...aj ked velmi sa mi na ne nedari pozerat...lebo sa rozplacem... 😞 😢
    zatial papa...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov