Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
aj tu sa rozlucime? :-D :-D :-D :-D :-D jasneeeeeeeeeeeeeee 8-) 8-)
Odpovedať
jeej, dany...by som ta aj prehliadla..takto naspodu na druhej strane :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
no ved s kamkou ku ktorej idem do londyna next weekend 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj, Miriamka uz chapem ;-) ...
Odpovedať
ywerr-a dakujem za gratulaciu :-D :-D :-D inak aj ja popri vas styham aj skype a aj kona :-N :-N
Odpovedať
ywett-preklep chybicka se vloudila-prepac :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Danny nemas zac...az dnes ked som videla tvoj album ako prvy, tak som si vsimla, ze som Ti tam ani nenapisala..iank neuveritelna podoba s dcerkou ;-)
Odpovedať
a ty co tu robis herecka?? ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Odbieham (vsak som ti to pisala na skype) a ty co?...ale vies co? Mne sa chce spat...a do pol dvanajstej este dost casu 8-( 8-( 8-( idem rychlo makat, nech nezaspim...Ked tak velmi chce ist na ten koncert, tak sa budem musiet premoct :-| :-N
Odpovedať
ja tiez odbieham.xi..pradlo povesane, peto pili drevo o zabitu a ja idem aj nieco upratovat na nedelu 8-) 8-) toto vam tu musim dat... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Velrybí samec plavá okolo svojej polovicky a šomre: "...kopec ekologických aktivistov, svetové vlády a rôzne nadácie vyvíjajú enormne úsilie na záchranu nášho druhu, ale madam boli hlava...." :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak sa potom dobre zabav...a by si mala ist aj pre moju nast-rocnu sestru..ta by si to uzila na plne gule ako sa hovori :-D
Odpovedať
cauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja este varim aby som zajtra nemusela kedze idem do prace :-S ako sa mavate? x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak aj tu s tebou pokecam :-N :-N :-N aj ja idem do prace zajtra tak sme na tom rovnako..a idem aj na melirik new 8-) 8-) 8-) tak zas budem kraaaaasna :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kikus vitaj..dik za sms, drahy sa potesil ;-) Dnesne upratovanie mi ide velmi pomaly...vdaka MS a skype ]-( 8-) :-S :-D
Odpovedať
ywett,,, tak prepaaaaaaaaaac :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Miriamka v pohode... :-) ..uz musim ist...a to som sa nestihla nachystat...takze letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na koncertik, som zvedavaaaaaaaa :-D
Odpovedať
si to uziiiiiiiiiii x-) x-) x-) papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a zajtra sa este dohodneme..akurat pisem s kikou..no supeeeeeeeeer to vypada.... 8-) 8-)
Odpovedať
ywett-dakujem to mi kazdy hovori ze je do nasej strany,teda na deda sa strasne podoba(mojho otca) ;-) ahoj ery a co dobre vyvaras?
Odpovedať
dany, ved mna tu uuuuuuplne obchadzas =-) =-) ;-(
Odpovedať
mir-prepac :-N :-N :-N ,som si nevsimla ale ak si tu sa ti mozem este ako ospravedlnenie venovat chvilocku :-N :-N
Odpovedať
a vymenila som si fotto Gabiky v albume za krajsie :-D :-D :-D
Odpovedať
oki,tak ked tu teda niesi idem bruuu... |-| |-| |-| pa pa a pekny vikendik vsetkym ;-)
Odpovedať
prepaaaaaaaaac, som mala robotku.. kukla som fotku...no kraaaaaaaaaasna x-) x-) x-) x-) x-) krasny weekendik zelam 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
8-) 8-) 8-) 8-) tak akurat vypadam vraj ako prodigy...mam na hlave tonu alobalu a robia sa mi vlaaaaaasky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, tak budes kjaaasna, potom sa zasa odfot :-) Vcera inak bolo nenormalne dobre...foto pridam na moju stranku...predskokan bola skupina Nazov skladby (Luza+Drviva mensina) a Naughty by nature nemal chybu, mam supeeer zazitok :-p :-D :-D , takze nakoniec som rada, ze ma mangel vytiahol 8-)
Odpovedať
no paraaaaaaaaaaada...to by som sla aj ja :)))))))) tak ma nabuduce zoberies, jo? 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasneeeeeeeeeee :-) Len asi uz nie na tuto istu skupinu..myslim, ze tu 1x vystupovali...drahy to dostal od kolegu jako darek ;-) , mali sme ist na after party aj, ale ja som bola uplnee unavena a nebola som na to ani oblecena... x-)
Odpovedať
no hezky...xi... idem si vlasy umyt... :-)
Odpovedať
uz som vykupkana, vlasky new look 8-) ved uvidis x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte babenky... :-) vsetky vas zdravim... tyzden sme este lebedili u mojich rodicov aj so stuplikom...internetu tam nieto a tak az vcul som sem strcila nos...reku, ze aspon vam poviem, ze som, a ze na vas myslim, len nemam chut sa "rozpravat a klabosit"...na brachovej svadbe som si naposeldy zatancovala so svojim bratrancom ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( , ktory uz na tej mojej svadbe chybat bude ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( som smutna a nahnevana...zase si spravil, chlap jeden, po svojom... :-( ;-( ked si pomyslim ,ze ku vsetkemu bol tak stary ako moj drahy |-| vobec mi nie je veselo...a tak celu svadbu prekryla (v mojom pripade) tato smutna udalsot...ale fotky zavesim...aj ked velmi sa mi na ne nedari pozerat...lebo sa rozplacem... :-( ;-( zatial papa...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?